Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Elza

Właśnie weszły nowe ustawy, 1.5m odległości 6 między pracownikami, ciekawe co na to nasz pracodawca

Iwo
@Elza

Mylisz się! JEST 2 METRY ODLEGŁOŚCI MIĘDZY OSOBAMI, NAJNOWSZE INFORMACJE PO KONFERENCJI!

@Iwo

To ty się mylisz Nowe ograniczenia dotyczą także miejsc pracy. Pracodawcy będą musieli zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa swoim pracownikom. Stanowiska pracy muszą być oddalone od siebie o co najmniej 1,5 metra. Pracownicy mają ponadto obowiązek używania rękawiczek.

Owerlook

Pbejrzyj konferencje prasowa Premiera, to wszystkiego się dowiesz, najświeższe informacje. No dobra za mocnych słów użyłam wobec twojej wypowiedzi, nie wobec ciebie, sorry

Kolo

Pewnie każą pracować w mniej osób. Temat nie raz już przerabiany. 2 lub 3 osoby z lin i do domu reszta spełnia już warunki. Będziemy robić dalej.

Oskarżę zakład jeżeli zachoruje chodząc do pracy. Inne zakłady dbają o pracownika a u nas solidarność i dyrekcja wyciskają z nas ostatnie siły. Niebieski murzyn musi pracować. Najpierw nasze urlopy nadgodziny , nowy urlop a następnie może będzie lepiej to nie będą musieli dawać postoju to jest podłe.

haha

A jak masz zamiar udowodnić, że zaraziłaś się przez chodzenie do pracy??

Beata

Podle to by było gdyby cie zwolnili. W tej chwili mamy gwarancję pracy. Jest niebezpiecznie ale pracujemy inni nie mają takiej możliwości bo robotę stracili. Jeśli się boisz to uciekaj na urlop albo l4. Gdyby cię zwolnili to byś płakał ze Solidarność na to pozwoliła. Więc podejmuj decyzję sam.

Bozena

Myślę że powinnaś zorientować się co u innych. Ci co teraz im się kończy postój będą mieć redukcję czyli pójdą na bezrobotne. Czy tego chcesz? Masz wybór Idź chorować albo urlop. Ja też się boję ale idę na zaległy i wiem że będę miała do czego wrócić.

kami

Musicie zrozumieć że pracownicy tymczasowi są do pomocy tak jak negrotrust tak jak Obelix z negro która wygląda jak cebula . Najważniejsze jest to że cały czas na mercedesie są przypadki niemycia gum bierzcie przykład z M ta szczupła z pieprzykiem na policzku co jej liderka wygląda jak grzyb zaczęła w końcu rozumieć i przestrzega wkoncu wkoncu .

Ona

Obecnie jest fala zwolnień w całej Polsce. Firmy zamykają się codziennie moja koleżanka dostała dziś wypowiedzenie z dnia na dzie razem z 20 innymi. Co z tego że jest odprawa ale pracy nie ma dziś nigdzie. Jest dramat i to chyba każdy już widzi. Mam nadzieję że nas ten los nie spotka. Ludzie otrzasnijcie się cieszscie się tym co mamy. Boję się chodzić do pracy alę idę bo nie mam wyjścia. Podwyżki dostaliśmy dosłownie rzutem na taśmę chwała związkom. Inni co przeciągali dziś nie mają nic czy to na hucie czy w fico. Taka prawda. Więc jeśli będę mieć dać 5 dni urlopu za pracę to dam. Taka prawda.

Ola
@Ona

Ludzie naiwnie myślą że jak teraz nie wezmą urlopu to będą go mieli na wakacje. Opamiętajcie się jeśli to minie i fala się uspokoi to nie bedzie wakacji!!! Urlopy będą wstrzymane i będziemy nadrabiać zaległości. O ile jeszcze będziemy pracować... Więc nie liczcie na wakacje pod palmami tylko ratujcie siebie teraz! Może powinniśmy zgodzić się na urlop zbiorowy tak jak to jest np w Fiacie...

@Ola

Musimy się jednoczyć w tych ciężkich chwilach.

@1234

Te informacje z gazetki Magnowskiej o urlopach i postojowym to aktualne?

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mietek

W jednej firmie produkcyjnej w Wielkopolsce w firmie podobnej w liczbie pracowników do Magny wszyscy pracownicy zrobili protest. Ludzie z 1 i z 2 zmiany spotkali się o 6 rano przed zakładem część miała transparenty z napisami że chcą 2 tygodnie zamknięcia zakładu ze chcą być zdrowi bo jaką rodzinę, mają małe dzieci których nie chcą zarazić itp. I w koncu tak udało się im że zakład na 2 tyg był zamknięty i każdy był bezpieczny w domu. Firma nie miała wyjścia bo każdy był na proteście i nikt by i tak nie pracował. To wszystko opowiadał mi brat który tam pracuje.

Mietek

To jest masakra że jedyne co my możemy zrobić to wziąść L4.. Ale każdy pracownik przecież nie weźmie

@Mietek

Jeden zakład ma pieniądze na postój inny nie. Nie zmienia to faktu, że ci którzy tam teraz mają postój nie stracą z tego powodu pracy. Nie wiadomo jak firmy to przetrwają

@Ala

Przez zastój pracownicy dostają tylko najniższa krajowa. Firma dostaje kasę od państwa. Zbytnio na tym nie tracą. Ludzi nie zwolnili bo każdy na umowę pod fime. Czyli musieli zapłacić odprawę albo musieli pracować jeszcze. Też byli nie ugięci jak większość dużych produkcji bali się. A pracownicy lepiej żeby przez ten okres mieli najniższa krajową i byli bezpieczni niż narażać swoje zdrowie i swojej rodziny.. Najgorszy czas minę i wrócą normalnie do pracy

@Mietek

Od państwa jeszcze nic nie dostają bo nic nie jest jeszcze podpisane! Rząd o pomocy jak na razie tylko mówi, a też nie wiadomo czy firma będzie spełniała kryteria

Wiki
@Mietek

Co to dla takiego zakładu jest dac odprawę 18 tysięcy? Licze po 3 tysiące za miesiąc,? Wystarczy po kryzysie przyjąć nowych za 16zl i nie płacą stazowego. Będzie bezrobocie to przyjdą zaś pracować za 16zl bądź mniej

Pio

Dokładnie

Mim
@Wiki

To zwolnij się cwaniaro/ku jedna i przyjmij się jako nowa/y za 16zl.Daj przykład jako pierwsza/y, może zablysniesz, jak ta wypowiedzią wcześniejszą!

@Wiki

Twoja płycizna umysłową mnie przeraża...

@Wiki

Strasz dalej haha. Człowieku to nie te czasy ale myśl swoimi kategoriami to twoja bajka nikt nie zabroni ci marzyć.

Zobaczymy do kiedy to wszystko potrwa.

Zwolnieni

Dziękujemy za świetną pracę, cudownych ludzi, miła i przyjazna atmosferę od samego początku do końca. Czekamy na telefon z firmy Magna, aby wrócić do was i wspomóc szeregi firmy. W tej dziwnej dla nas sytuacji, niestety nigdzie nie znajdziemy pracy, zostaniemy bez środków do życia. Mamy rodziny, dzieci, kredyty, opłaty itp... Co my teraz mamy zrobić? To bardzo trudny czas dla nas wszystkich z Firmy Randsztad, chcemy pracować i chcemy wspomóc Firmę Magna!!!! CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA TELEFON DO NAS, ABY WRÓCIĆ!! DZIĘKUJEMY, PRACOWNICY ZWOLNIENI Z M4.

@Zwolnieni

Dziekuje wam za wspolprace :( Mam nadzieję że wrócicie wszyscy do mnie szybciutko .Czekam ;)

Sabina
@M4

Dużo osób pracowali przez pośrednika? Ja bym nie wrócił bo 0 poszanowania

@Sabina

Dużo osób. Najwięcej chyba właśnie na M4 .Też uważam że nie było to w porządku ale mam nadzieję że jednak że wrócą

36 pensji zalega mi magna
@Zwolnieni

ja też czekałem na telefon od magny i byłem pracownikiem magny na czas określony 5 lat. Nie zadzwonił nikt, a kolega, którego imienia nie pamiętam, proponował mi powrót, ale za 9 brutto nie będę się hańbił, mając wcześniej ok 10,40. I to nie on przyjmował do roboty, więc trudno się było tym jarać. Nie poznałem wartości wypełnienia kontraktu w magnie...... co powoduje, że mam strachy, przed magną, i jej cudowną skłonnością do dziekowania pracownikom. Gdybyście robili bez masek to pojutrze złożyłbym papiery do magny, chociaż lepiej nie.............. macie na mnie całą stodołę haków - więc to jest taka właśnie firma..... Czułbym się cudownie upokorzony a i może proacownikom magny by coś skapnęło.... zobaczylibyście człowieka upokorzonego do granic magnańskiej

@Zwolnieni

Jak skończy się ta cholerna pandemia i zakład stanie na nogi-wrocicie do Magny i wspólnie będziemy się cieszyć, że przeżyliśmy ta okropna chorobę! To może jeszcze potrwać, ale głęboko wierzymy, że wszyscy razem znowu będziemy na M4. POZDROWIENIA DLA RAMDSZTAD I ZDROWIA!

PUCIA
@Zwolnieni

Pamiętajcie że trochę czasem trzeba poświęcić na mycie gum na M cały czas to duży problem . Trzeba było by może zorganizować jakieś szkolenia jak po popce zmotywować kobiety żeby nie wsowaly się od razu pod pierzynke . Pozdrawiam serdecznie .

36 pensji zalega mi magna

Mnie się trzęsła ręka, kiedy kazali mi podpisywać wypielolenie, ale co ich to obchodziło.... zwłaszcza jak siędział obok mnie ten puyojebany zwel nad zwele, pies magnański, dzicz piotr zawada, oraz świadkowa z kadr - ta blondyna - w zyciu bym ich nie poznał teraz - ale policja żydowska zawsze wie tyle co żyd kazał wiedzieć, czyli nic. potem pomyślałem, że zawada piotr nie zasłużył, ani też nie pokazał, że jest człowiekiem, oraz człowiekiem wartym wartym otworzyć usta wobec niego.... z cfelami gadał nie będę. I tak dokonało się wypielolenie obciążające magnańskie psy śmiercią wieczną (duchową).

Lala

Czy osobom którym nie przedłużono umów (z powodu konowirusa) będą miały możliwość powrotu do pracy bez problemów?

laluna
@Lala

Oczywiście, że tak. Zawsze w kryzysowych sytuacjach jak zwalniali Randstad to potem w pierwszej kolejności ściągali tych zwolnionych pracowników. O ile oczywiście byli nadal zainteresowani pracą w Magnie.

Wiki
@laluna

Tak tylko cała gospodarka siarka nie tylko w Polsce bo może trwać nawet rok czasu zanim się wszystko rozkreci. Nie będą ludzie zamawiać to nie będzie przyjęć

Olo
@Lala

Szkoda tych ludzi. Większość to solidni pracownicy. Nawet kierownicy żałują że zostali zwolnieni bo byli nie raz dużo lepszymi pracownikami od tych przyjętych na stałe którym już na niczym nie zależy.

Ostatni sprawiedliwy
@Olo

Kolego nie ubliżaj nikomu. Nie masz prawa osądzać innych a skoro opierasz się na opinii kierowników to chyba nie do końca jesteś obiektywny. Każdy ma wartość i potencjał. Oczywiście to jest dramat że były zwolnienia ale dlaczego obrażasz pracowników?

... @...@...
@Ostatni sprawiedliwy

Prawda jest taka, że pracownikom zatr. Przez firmę już na niczym nie zależy, bo mają pewność, że ich nie zwolniła. Ale to wszystko jest kwestia czasu! W każdym przypadku pracownik tymczasowy jest lepszy od pracownika stałego, bo mu zależy na pracy. A ty jesteś, bo jesteś, bo jesteś zasiedziany, zmęczony, znudzony i dlatego nie jesteś już dobrym pracownikiem. Doskonale wiesz o czym mówię.

Alicja
@... @...@...

Nawet kierownictwo tak stwierdziło!!!! Więc coś w tym jest, skoro Góra o tym mówi!!

Magnowicz
@Alicja

Tobie o tym powiedzieli?? XD

Alicja
@Magnowicz

Na zebraniu z pracownikami o tym mówił kierownik. I tyle w temacie. Leader

@Alicja

Tak kierownik powiedział przy stałych pracownikach, że nowi są lepsi ????. W Świętego Mikołaja też wierzysz??

Mała

A czy że zwolnionymi pracownikami agencji rozwiązano umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia zgodnie z umową?

walczyć trzeba
@Mała

Jest jeszcze coś takiego jak porozumienie stron

@walczyć trzeba

Oczywiście, że jest z zachowaniem okresu wypowiedzenia lub bez zachowania okresu wypowiedzenia.

nikt
@Mała

wypowiedzenie jeden tydzień. ja urlopu miałem 7 dni, więc od poniedziałku do piątku go wykorzystuje, a za dwa pozostałe dostanę wyrównanie. ale ludzie też musieli być czujni, kiedy babka z Randstadu wyliczała dni. jednej pani zamiast 4 naliczyła 2. gdyby owa pani się nie zorientował byłaby stratna.

@nikt

Tylko że nie każdy miał urlop. Ogólnie jeśli pracownik tymczasowy miał umowę na okres dłuższy niż 2 tygodnie przysługuje mu okres wypowiedzenia 7 dni.

Manio

Chodzą plotki że mają zamknąć zakład na 14 dni..Ktoś slyszal coś?

Moja noga
@Manio

Prędzej będą ludzi w workach wywozić niż zamkną zakład, ile się da tyle będzie się pracować nie ważne że jest epidemia za nic mają ludzi i nie liczy się dla nich że kogoś czy ktoś się zarazi w nosie mają zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

@Moja noga

Dokładnie, nie ma czegoś takiego jak dobry dyrektor korporacji, ludzie dla nich są tylko numerkiem i niczym więcej. A jak generalny pisze ze zależy mu na ludziach to przez miesiąc żadnej komedii oglądać nie muszę

Niebieski ludzik

Zastanówcie się. Teraz bardziej albo na równi z wirusem trzeba się bać, żeby firma nie podała bo nie będzie gdzie wracać jak wszystko wróci do normy... Ludzie na całym świecie tracą posady. Znów mamy rynek pracodawcy... Moim zdaniem o ja tak robię, (usunięte przez administratora) na L4 i to przeczekać. A tyłu osób na zwolnieniu lekarskim pracodawca nie zwolni... Na postojowe nie ma co liczyć. W tej chwili żadnej firmy na to nie stać

Ooo

W tekście poniżej można się przekonać jak związki zawodowe powinny walczyć o dobro pracowników: "VW Poznań jest największym zakładem pracy w Wielkopolsce. Potężna sieć logistyki wiąże każdą z wielkopolskich fabryk VW z miastami i zakładami w Europie. Podczas gdy zamykane są kolejne, dużo mniejsze placówki w kraju, taśmy w naszych fabrykach działają z pełną prędkością. Firma nie zmniejszyła nawet wyśrubowanych norm produktywności, choć Światowa Organizacja Zdrowia apeluje o oszczędzanie organizmów w okresie pandemii. Mało tego: prosząc nas o wyrozumiałość, w oficjalnym komunikacie z 11.03 zarząd VW przyznaje, że nie nadąża ze... stałym dostarczaniem mydła w naszych łazienkach "ze względu na ogromny globalny popyt". Wobec realnego zagrożenia zdrowia pracowników w tak dużym skupisku ludzkim jak fabryki VW, OZZ Inicjatywa Pracownicza przy VW Poznań żąda: 1. Wstrzymać produkcję z zachowaniem 100 proc. wynagrodzenia. 2. Uruchomić fundusz wsparcia pracowników na okres większych wydatków na opiekę medyczną podczas pandemii. 3. Do końca pandemii nie kończyć umów z pracownikami tymczasowymi aby nie tracili opieki zdrowotnej przyznanej zatrudnionym w VWP, w czasie gdy najbardziej jej potrzebują. Jeśli zarząd VW Poznań nie spełni natychmiast ww. żądań, apelujemy do władz RP o pilną interwencję w celu ich spełnienia oraz wyciągnięcie konsekwencji za narażanie przez VWP zdrowia i życia swoich pracowników. O obawach informują na Facebooku przedstawiciele OM NSZZ "Solidarność" w Volkswagen Poznań.

@Ooo

To pokazuje że ludzie dla wielkich korporacji są tylko numerkiem który można wymienić. Śmieszy mnie to jak u nas starają się wmówić że Magna to rodzinna firma która dba o pracowników.

Szymon

W dawnym Ergomie oraz Ersi ludzia są udzielane urlopy do 27 kto chce korzysta. Można wybrać postój ale wtedy to mniej niż za l4. Masa ludzi poszla na l4. Dwie hale zatrzymane. Fiat w Tychach też zatrzymał produkcję do 27. Dużo ludzi myśli szkoda urlopu ale wtedy nie pójdzie się w sierpniu na 3 tygodnie tylko na tydzień. Zresztą nie wiadomo czy będą masowe postoje urlopowe w sierpniu. W Mganetti Marelli była dezynfekcja zakładu dwa dni. Nie wiem czy pracują. Caterpillar stanął

@Szymon

Ten kraj będzie bankrutem. Już teraz obniżyli stopy procentowe więc złotówka jeszcze będzie słabsza. Rząd nie może płacić za postój bo nie mają pieniędzy. Idź na l4 do 30 dni płaci zakład jak wam szkoda urlopu Niech zabiora 500 plus to wam rząd zapłaci za postój

Jaaaa
@Ooo

Jakie jest stanowisko naszych związków???

Jo
@Ooo

Związki powinny postawić sprawę jasno.

san
@Ala

a moze niech rzad zrezygnuje ze swoich premii i nagrod ?

Pocieszenie.
@Jaaaa

Przeczytaj ze zrozumienie na tablicy ogłoszeń związku oraz na stronie związku na Facebooku.

Pocieszenie
@Jaaaa

Poczytaj na tablicy ogłoszeń związku.

magnowicz2
@Jo

tzn jak? Zamykacie albo będziemy gwizdać?? Związki nie mają takiej mocy aby zmusić do zamknięcia zakładu. Boicie się? Macie wyjście L4

@magnowicz2

A co z pracownikami tymczasowym? Oni boją się iść na l-4,bo mogą stracić pracę. Każdy z nich trzęsie gaciami, bo boją się zwolnień po zamknięciu zakładu. Tylko niech dyrektor pamięta, że potem już nikt nowy nie przyjdzie do Magny mu pracować!

Nie
@Pocieszenie.

No tak napisali i już załatwione...

Apa
@Ala

Tylko w jednym przypadku człowiek używa sformułowania "TEN KRAJ" - JEŚLI JESTEŚ ŻYDEM! POLAK ZAWSZE MÓWI "MÓJ KRAJ", "MOJA OJCZYZNA"!! CIEKAWE JAK BRZMI TWOJE PRAWDZIWE NAZWISKO? I NIE WYPISUJ BZDUR, BO ZAL TEGO CZYTAĆ!

Sterylna

Jeśli się obawiasz zgłoś do BHP lub napisz kto to jest!!!

Argan
@Sterylna

Nie wiem jak ta osoba ma na imię, ale myślę, że wszyscy wiedzą, która RUDAWA MA SZTUCZNE RZĘSY!!!!!! TYLKO JEDNA JEST TAKA NA ZAKŁADZIE!!!!!!!!

Yeti
@Argan

Ma na imię Katarzyna.

jolo

Najpierw sprawdź czy kabina z której wychodzi nie ma osobnej umywalki! To raz, a dwa powiedz jej to prosto w oczy a jeśli nie masz odwagi to do bhp lub przełożonego zgłoś!! Chojrakiem w necie łatwo być, gorzej w realu

Tej kobiecie można rękę bez problemu i obaw podać , natomiast tobie nawet w gumowych rękawiczkach strach rękę podać tak jadem plujesz . Teraz rozumiem dlaczego mówią że kobiety to ch.....

Zocha

Czemu powielasz słowa innych? Nie potrafisz stosować swojego słownictwa? Slabo

Małpa
@Zocha

To był cytat Pustelnio.

Zocha
@Małpa

Ale to nie jest cytat, tylko moje własne, wymyślone słowa PUSTELNIO! ty nawet nie wiesz co to cytat!

Obawa

Oczywiście przykro, że podziękowali pracownikom randstadu, ale nie wiadomo też czy nie będzie zwolnień magnowiczów.... toby była naprawdę następna tragedia, która niestety jest możliwa w przyszłości...

Antek

Ludzie to rozumieją. Boją się dzwonić do lekarza, żeby ten nie zawiadomił sanepidu. Chcę tylko powiedzieć jedno gorzej będzie jak wykyja u was gorączkę w pracy, od razu przyjadą po was służby specjalne, zostanie zawiadomione kierownictwo, ludzie wpadną w panike przed kwarantanną, a na tego z gorączką spadnie cała wina, bo nie powinien przychodzić do pracy. Lepiej dmuchać na zimne i samemu wziąść sprawy w swoje ręce i mieć spokój w relacjach społecznych.

Olo

Skoro Włosi tak wszystko wiedzą rozumieją i nie panikują to tylu ludzi zmarło u nich bo nie było rąk. Brawo Ty!

Ludzie
@Olo

Włosi ogólnie do najczystszych nie należą

Sprawiedliwy

@Aegan czy posiadasz jakieś dowody na to, że Pani K nie dba o higienę ? Jeśli nie to zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania publicznego więc proszę uważać co pani wypisuje bo osoba pokrzywdzona w bardzo prosty sposób może to wykorzystać i zgłosić sprawę do Sądu.

Ochronić ludzi
@Sprawiedliwy

Tak ma dowody w postaci filmiku i zdjęć jak ta pani sika ukrył się w damskiej kabinie i wychylił telefon żeby ta ową sytuację nagrać jako dowód do prokuratury że przestępstwo w postaci nie umytych rąk zostało dokonane. Dodatkowo jak ta pani wyszła wziął próbki moczu do analizy i z muszli. Ogarnijcie się jaki dowód na to ma mieć. Świadczy tylko o braku higieny i wychowania.

Ochronić ludzi

Niech ktoś coś zrobi z tymi dziadkami busiarzami żeby nie gromadzili się w miejscu w kupię gdzie wszyscy ludzie wchodzą do pracy.

BylyK

Ludzie... czy wy nie macie co robić po pracy albo w weekendy tylko oczerniacie siebie nawzajem ? Nie odpowiada wam praca to proszę w domach siedzieć i nie pracować. Każdy powinien patrzeć na siebie. Każdy (usunięte przez administratora) w Internecie A ciekawe ile "owa" osoba ma odwagi na żywo. Od siebie dodam tylko że nie życzę tej osobie która dysponuje taka odwaga na forum aby ludzie ja doprowadzili do depresji, a powinni bo może by się nauczyła czegoś;)

Moja noga

Tych w kwadracie co siedzą na dupsku na środku hali siedzą robią to co im powiedzą a do łudzi wyjść i pogadać to już nie jak jest właśnie potrzeba

Pracownik produkcji

Do wiadomości Dyrekcji Firmy Magna:boimy się pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haha
@Pracownik produkcji

To idźcie na L4. Kto wam broni?

Rla

Tylko po co skoro oni mają nas w głębokiej dupi

L4
@Haha

Wszyscy się śmieją do pierwszej zarażonej osoby z firmy. Później będzie płacz i panika.

Przeziębienie.
@L4

Bo wy jeszcze nie widzieliście ufoludków na bramie w kombinezonach, maskach i pistoletach w ręce. Dopiero wtedy poczujecie,że to nie są żarty... No ale tak wasze busy nie przejeżdżają już koło huty, bo za duże tam korki stoją...

@Przeziębienie.

Tylko w tv jest panika, uczeni myślą racjonalnie.

Hu
@Haha

A kto Ci da L4 jak wszystkie przychodnie pozamykane, ogarnij się człowieku.

@Hu

Dzwonisz do przychodni, rejestrujesz się i przekierowują połączenie do twojego lekarza rodzinnego. Mówisz co ci dolega, a lekarze wystawiają Ci elektronicznie recepty i L4, ewentualnie podadzą kod do recepty. I tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.