Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Do Kadrowej

Sprawozdanie z lini frontu. Zwolnienia Dzial Logityki przestal funkcjonowac. Gratuluje wyboru osob do zwolnienia. Zostawili nierobow i osoby ktore tylko pracuja jako statysci.

@Do Kadrowej

Na produkcji zrobili to samo. Zwolnili starych, dobrych pracowników i przyjęli pierwszych, lepszych po szkole, z ulicy, bez doświadczenia. Wakacje się skończą i ludzie wyparują. Ups, nikt tego nie przemyślał.

wilk magnański
@Nóż w kieszeni

Polityka żydów zniszczenia rodziny (starsi pracownicy mają rodziny) - ludzie co posłali ich na trawkę razem z żydami mają grzechy smiertelne.

@wilk magnański

Krzychu ja Ciebie o zdanie nie pytałem. Nie pracujesz w magnie to ić stont!

Milena

No i następny dyrektor poleciał.

Jezu
@Milena

Nie poleciał. Sam się zwolnił. A co miał zrobić jak go tak góra doceniła... Starał się, żeby było lepiej i za ludźmi był...

No nie
@Milena

A powinni się wziąć za to towarzystwo wzajemnej adoracji z akwarium....

Artur
@Milena

Nie poleciał. Odchodzi sam. To duża strata dla wszystkich...

Women
@Milena

Poleciał ,oby nowy nie był gorszy.Pewnie wymieni Ekipę w biurach,kadrach.Oby zrobił porządek z koordynatorami.Czas minął dla koordynatorów i kierownika z zamków.

Don Wasyl

Dobrusie mogliby zostawić

Stary wyga
@Women

Najwyższa pora żeby zrobił porządek z tą nietykalną sitwą której od zawsze wszystko wolno, zwłaszcza z jednym Panem.

Jego na pierwszy front i kulej nogę za bardzo ważni są oni są dla pracowników a nie pracownicy dla nich.

Pompon
@Ania

Ten wasz kuter noga ma większe plecy niż wam sie wydaje.sporo pracy przed nowym dyrektorem może układy się kiedyś skończą dla dobra całej firmy

Women
@No nie

Za Shreka się wsiąść,nie ma urlopu,nie wiem kiedy,nie pamiętam..itp .itd.Gubi wszystko,listy na busy.Brak organizacji ogólnie.rozkojarzony jakiś.Fakt w firmie od 35 lat.Trzymią z litości chyba.Byle odsiedzieć do Emerytury.A starsze pracownice , które mają do emerytury 2 lata lub rok ,gdzie pójdą z Pala ?. Na zamki?.Zrobić porządek z Akwarium i siedzeniem na filmach.Tylko Nakazy Pracy wydają w taki Upał.Gdzie Urlopy Ku....a .Koniec Lipca .Kiedy Dostaniemy w Grudniu po południu?.Ja Pie..le Korona Magno Wirus.Akwarium pleksy niech założy na twarz Sobie.!!!

Jakaś

Jak napinasz po 12 godzin i liżesz 4 litery to jest ok.Znam go Zwykły (usunięte przez administratora) ,jak jego brat..!!

@Pompon

Nie takie Plecy poleciały.Już miał rozmowę na temat swego Traktowania Pracowników.Cytuję. .Jeszcze jeden potwierdzony donos i wylądujesz na lini.

Blady
@Women

Kiedy minął coś przegapiełem??

@Pompon

Układy i kłamstwa są na utrzymaniu ruchu za wszystko odpowiada kierownik tego wydziału puki on tam jest nic się nie zmieni dalej będzie jak było i jest większości jest w to zaangażowana nowy dyrektor powinien się tym zająć.

Misiu
@Women

Dajcie spokój shrekowi stary uczciwy trochę powolny ale przynajmnjej nie handluje bimbrem wśród swoich liderów jak ten z zamków

Kori

Widać że to się nie skończy miesiąc sierpień pokaże kto co potrafi i kto jest dla ludzi w zakładzie bo co słyszę to nie wesoło i fajnie podejście waszych przełożonych, ale nie ma co się przejmować bo niedługo ich może coś niedobrego spotkać stołki są ruchome a nie stałe.

@Kori

No trochę tylko niefajnie ostatnio generalny straszył na spotkaniu. Jak ileś tam zamków nie wyjedzie od nas z bmw, to przyjadą do nas jacyś ludzie. I wiemy podobno co to dla nas oznacza. A co to wina ludzi z produkcji, że nie ma detali, maszyny nieogarnięte?!! Straszy nas czym?? Co nam zrobią jak przyjadą??! Może w końcu ktoś pod kątem technicznym ogarnie tą linię??!

Kot
@magnowicz

No a co miał powiedzieć??? Spoko jest za chwilę stracimy najwaznjszego klienta?? Widomo że to ma iść a narazie jest porażka

Wyjadacz

Spychologia najmocniejsza strona tej firmy każdy o tym wie nie my a oni Racja ze nie wszystko jest winą pracownika

Ktos

Jakby Panie zajęły się patrzeniem jak dziwdostwo przepuszczają to nie byłoby tematu ale zbyt zagadane wszystko widać z lini obok..

@Ktos

A maszyny to co??!! Chyba od tego mają czujniki też, żeby sprawdzać co jest w zamku?!

hahahaha
@Ktos

Ty widzę też niezbyt zajęty pracą skoro obserwujesz innych

@magnowicz

Obudź się, te czujniki to ściema tak jak ta korona. Niby maszyna a wszystko trzeba sprawdzać albo czasem jeszcze za nią robić, śmiech. Tyle, że taka maszyna na urlop nie pójdzie, a człowiek potrzebuje i ma do tego prawo.

ex magna

Byłem, pracowałem, nie wspominam miło. Szczerze to w ogóle nie chcę wspominać :) Opuszczenie Magny to był jeden z najlepszych wyborów w moim życiu. Tylko ludzi szkoda, bo pracowały i nadal pracują tutaj świetne osoby :) Ja wam mówię ludziska, rzućcie to w cholerę i idźcie do normalnej firmy, naprawdę można pracować w środowisku, które nie jest tak toksyczne jak w DG. Tutaj nie ma szacunku, liczy się tylko sztuka, a czy masz staż 8 czy 16 lat to dyrekcji nie obchodzi. Pozdro Magniacy i pokażcie środkowy palec tym na górze, nie sami zachrzaniają :)

Hrloo
@ex magna

To daj znać gdzie teraz robisz? Przeniesiemy się do ciebie

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Technoboy

Selekcja naturalna? Będą może mieli wybór,a może nie

Nowe

No i co teraz powiecie odnośnie sytuacji na magazynie? Nowe lepsze niż stare?

@Nowe

Jak nowe zatrzyma linie parę razy, to przekonają się co stracili

Ktos
@magnowicz

To co zrobili to taka głupota jakiej świat nie widział..

@Nowe

Zdziwią się trochę we wrześniu, jak większa część ludzi odejdzie bo przyszli sobie dorobić na wakacje.

Nowe

Oby tylko to nowe nie było gorsze niż to stare :)

Orzel
@Nowe

A Sławomir, to od tamtego tygodnia chodzi jakiś w skowronkach, ciekawe co go tak pobudza?

Jastrzab
@Orzel

A co się tak interesujesz? Może spotkał jakąś pozytywną osobę na swojej drodze????

pipek

To żenujące teraz będzie nalot na tą biedną dziewczynę. Już żadna nie spojrzy na Sławomira, żeby nie stać się obiektem drwin, plotek i pomówień. A część wrednych lasek zacznie go obskakiwać,żeby zobaczyć która będzie zazdrosna po czym zaczną ją niszczyć, żeby nie czuła się lepsza .Ciekawe czy Sławomir da się wciągnąć w tą emocjonującą zagrywkę, a może wykaże się swoją męskością i nie pozwoli tępym dzidą kluć ofiarę swojego nieudolnego podrywu. Już czuje te emocje rozgrywające się na łamach linii mercedes:D

Olech
@pipek

Ty chyba jesteś przemeczona/y?. Co to za brednie wypisujesz, chyba ty jesteś zazdrosnica? Nikt tu nie napisał o jakiejś kobiecie, coś niedobrego się przydarzyło z twoją głową! Idź lepiej spać, bo twoje myślenie nie jest racjonalne, gdybyś byla/l troszeczkę madrzejsza/y, to nie pisalabys/l takich bzdur. (usunięte przez administratora)

Signs

Jak to się mówi szewc bez butów chodzi

magnowicz

Jak się domyślam te brednie pisze pan KD

Bogus
@pipek

A ja wiem, która to kobietka, ale nic nie powiem, bo byście ja rozszarpaly jak wyglodniale wilki!! Powiem tylko, że jest ładna i nie jest pod firmą. Nie wypuszcze więcej pary.

Zoltodziob
@Bogus

Na Lini, gdzie pracuje kobieta Sławka, też wszyscy o tym wiemy i nikt nic nie powie nikomu, bo to nie powinno nikogo interesować. Nos w sos!!!!!! Świetna z nich para. Gratulujemy Sławomirowi dobrego wyboru!

Kapucha
@Zoltodziob

Bardzo ładne i zgrane zachowanie, to chyba jedyna normalna linia ludzi w tym zakładzie. SZACUN!!!!!!!!!!

Łukasz

Następna selekcja pewnie będzie od poniedziałku ciekawie będzie..... pewnie,i jak pewnie się czują ci co zawsze się czuli to już chyba tak się nie czują a zobaczą tak samo jak z pracownikami.

Jolox

Rządamy urlopu w wakacje a nie na jesień czy zimę!! Dzieci chcą pojechać chociaż na wioski a tu nie ma jak.

Max
@Jolox

To są kpiny co dyrekcja robi z tymi urlopami! Dostają tylko wybrani lub po znajomości. To jest to sprawiedliwe traktowanie o którym tak dużo się mówi???

Lusia
@Jolox

Wiadomo że każdy chce urlopu w wakacje. Ja teraz mam Sajgon w domu bo jak wytłumaczyć dziecku że dość że ostatnie miesiące siedział w domu to jeszcze w wakacje będzie siedział bo nie dostanę urlopu a raczej nie wiadomo kiedy.. To jest chore.

Wtrysk

Ciekawe co kierownik zrobi z operatorami maszyn do cięcia linek,podobno chcą się pozbyć maszyn,a tam pracownicy którzy mają długi staż pracy w zakładzie i długo tam pracują,gdyby nie oni i dbanie o te maszyny to już dawno by te maszyny nie działały,tym bardziej sami sobie radzą z pracą na tych maszynach.

@Wtrysk

Jak to co? Dostana wypowiedzenia. Sam pracowalem w tej firmie ponad 10 lat i wlasnie tak zostalem potraktowany.

Jola
@Wtrysk

Jak kierownik jest porządny i zadowolony z ich pracy to powinien tych pracowników zostawić na tym wydziale co są wszyscy razem na tzw ścianie wtryskarek.

@Wtrysk

Nie siej już od razu fermentu. Jest robota a ludzi brak. Więc jak zlikwidują maszyny to ludzi dadzą gdzie indziej i tyle. Miejsce jest.

Mela
@Wtrysk

Zapraszamy na podnośnik panów. Tu nie ma siedzenia na krześle 8h.

Zubek
@Wtrysk

Nie wiesz co zrobią?.Kobiety z tworzyw pójdą na produkcję a panów wcisną na tworzywa na skrobanie.Kto ma chody, będzie miał dobrze.

Tomasz
@Mela

Panowie to pracują w zakładzie ponad 25 łat a jak ty nie pracowałaś to oni na produkcji pracowali ponad 15; lat jeżeli chcesz wiedzieć.

Jacko
@Zubek

Tam już są pracownicy i niedawno przyszli właśnie tacy jak napisałeś, więcej nie trzeba dodawać na ten temat.

@Wtrysk

Nawet jeśli pozbędziemy się maszyn - pracownicy zostaną. Wiem to z pewnego źródła.

Jacek

Ty będziesz to mógł mieć plus to co widać i to co się dzieje teraz tak mówisz piszesz zobacz i przyjdź zobaczyć a nie to co słyszysz.

Drożdżowy z jagódkami
@Jacek

Widział

O maj gad!
@Jacek

Człowieku! Co to za pisanina bez ładu i składu! O co ci w ogóle chodzi?

Kadrowa

Uwaga administracja! Z koncem lipca idą grube zwolnienia wszystkie działy. Jak ktos chce uratowac stanowisko szybciutko na L4. Zwalniają bez skrupułów. Polecenie z samej góry. Informacja sprawdzona.

@Kadrowa

Jak można pisać takie bzdury i jeszcze podpisywać się jako kadrowa. L4 niczego nie zmieni, odwlecze tylko w czasie nieuniknione.

nick

Kamil

Czemu zyski zostały przełożone na inny termin niż teraz? czy tylko u nas czy we wszystkich zakładach Magna na świecie? Będzie tłumaczenie że brak środków i pieniędzy,wiemy dobrze co jest teraz ale zero poważnej informacji dla pracowników na ten temat czy zawsze mamy być pokrzywdzeni.

C
@Kamil

To nie to forum. Proponuję zadać pytanie w formie 48 godzin zarządowi. Tutaj informacji zwrotnej nie uzyskarz.

Miki
@Kamil

Jeśli oczekujesz zysków musisz mieć wkład. Jeśli nie wypłacą zysków to oznacza że inwestycja była nie opłacalna. Poproś o regulamin uczestniczenia w zyskach a tam powinieneś znaleźć informacje w jakich sytuacjach zyski są nie wypłacalne, o ile oczywiście zyski były. Ciesz się że za straty nie odpowiadasz. To pokrywają agencyjni.

C
@Kamil

Spokojnie wypłacą później ale pewnie szału tam nie będzie. Raczej co mnie niepokoi to brak zaplanowania zmian to jest słabe. Ile muszę czekać żeby się dowiedzieć jak pracuję? Skoro jest praca zmianowa to mają być zmiany co tydzień. Skoro Panowie tego nie ogarniają to musi im PIP pomóc.

@C

najgorsze jest to, że zmiany wypracowujące normę mogą pracować na rano. A reszta nocka albo druga zmiana. A co to wstyd że jest zbieranina ludzi i nie robią normy na liniach? Gdzie tu sprawiedliwe traktowanie??

Lolo
@magnowicz

Jezeli kolejny tydzień wystawia mnie na 14.00 to tak tego nie zostawię. To już nawet śmieszne nie jest jeżeli ktoś nie umie ogarnąć systemu zmianowego to może najwyższy czas komuś innemu przekazać robienie list

Hogata

A więc doczekaliśmy się, kasę z tarczy zabrali, pensje obniżyli, a teraz szykują się zwolnienia, żal

Czy wy nie umiecie czytać?!
@Hogata

na produkcji zwolnień nie będzie

Beata
@Hogata

Dużo chcą obciąć? Siedzę na macierzyńskim i nie mam pojęcia czy będzie gdzie wracać jak tak się dzieje. Pozdrawiam

anabela
@Beata

Ale co obcięli? Nie pracowaliśmy pełnych miesięcy to i wypłaty były niepełne. Teraz już wszystko wraca do normy. Ludzie to tutaj taką panikę sieją i (usunięte przez administratora) piszą wprowadzając ludzi w błąd, że szkoda gadać.

@Hogata

Bzdury. Skąd się biorą takie plotki?

@Beata

Na pewno będzie gdzie wracać. Mamy znacznie wyższe zamówienia niż zakładaliśmy

Wracaj - bez obaw!

Bogna

Witam zastanawiam się ,dlaczego starsze pracownice którym zostało np.3 - 6 lat do emerytury stoją na liniach i ciężko pracują.A na dziale Wtrysku siedzą sobie młodsze,pracują Tylko na nocki!(usunięte przez administratora)Nie wolno pracować cały czas na noc!!.Luzik bo nikogo nie ma.Zajmę się tym Może przeczyta to pani z Kadr i coś z tym zrobić!!!.Nie jest to sprawiedliwe,siedzą i mają dodatku nocnego 400 zł.Też tak chcę.!!

@Bogna

Widocznie się tam nie nadajesz stara zazdrosna pracownico.

Ola

To gdzie kto pracuje ustala koordynator. Jeśli masz z tym problem to zgłoś to do niego.

lalala

Na kontach My Leo pojawiły się akcje za 2019 r.

@lalala

Pojawiły się już w styczniu ...

lalala
@Karolina

W styczniu? Ciekawe? Bo ja kilka dni temu zaglądałam i nie miałam za 2019 rok nic jeszcze. Ale co to ma za znaczenie, ważne, że są ;)

On
@lalala

Tak .pojawły się dziś. Dlatego powinny być wypłacone w miesiącu lipcu.

Blondi
@On

Zakład będzie bronił się tarczą a tak możliwe jest że pieniądze dostali na konto naszej firmy, wpłacą na dwa miesiące na lokatę i jeszcze zyskają na tym i na waszych zyskach.

Rolnik
@On

Gdzie są teraz związki wobec tych zysków pracowników co im powiedzą w to wierzą zamiast poruszyć temat.

Miki
@Rolnik

Myślę że obojętnie co zrobią to i tak będziesz narzekał. Zyski są programem pracodawcy i mają być wypłacone zgodnie z podana informacją. Każdy z nas to zrozumiał. Ale zawsze sam możesz zapytać pracodawcy a nie liczyć że inni zrobią to za Ciebie.

aga
@Blondi

A może warto by było najpierw przeczytać warunki udzielenia pomocy zawarte w Tarczy, które rząd postawił przedsiębiorstwom starającym się o dofinansowanie a dopiero później pisać (usunięte przez administratora) na forum.

Jakaś

Dlaczego pracownicy Negotrust (sorry za ewentualny błąd w nazwie) wracają do Magny?.A naszych super pracowników wywalili jak śmieci!!. Nie podoba mi się To! Ponadto zwolnieni ludzie mają problem od odzyskaniem pieniędzy z Kasy Pożyczkowej!!.(usunięte przez administratora)

nego
@Jakaś

Bo prawda jest taka, że Kanada nawet nie wie o tym, że Negotrust u nas robi. Można to wywnioskować po tym jak za każdym razem przyjeżdżają na audyty z Kanady czy z innego kraju to pracownicy Negotrastu byli wyganiani do domu, do magazynu lub przebierani w ubrania robocze Magny aby się nie rzucać w oczy. Widocznie ktoś uznał, że lepiej płacić obcym firmom x2 niż zatrzymać swoich pracowników :(. W dodatku dobrych pracowników, którym w większości zależało na pracy i na umowie.

Osoba prywatna
@Jakaś

POWIEM WIECEJ:WRACAJĄ OD 01.07.PRACOWNICY RANDSZTAD!!!!!!!!

Iwo
@Osoba prywatna

Nareszcie, Randsztad to wspaniali pracownicy i świetni ludzie!

Ona
@Osoba prywatna

Hmmm... Wracają bo sezon urlopowy właśnie się rozpoczyna, ktoś musi pracować jak nasi pójdą na urlop. Nie cieszcie się jeszcze za wczasy!

Iwo
@Ona

TO TY SIĘ NIE CIESZ, BO URLOPU TO RACZEJ MIEĆ NIE BĘDZIESZ! WYSIEDZIALES TYLEK NA POSTOJU, TERAZ MUSISZ ODPRACOWAC(usunięte przez administratora) A USZCZYPLIWOSCI SOBIE OSZCZĘDŹ WOBEC LUDZI, LEPIEJ BĘDZIE JAK ZAMILKNIESZ NA ZAWSZE!!!!!!

@Iwo

Oczywiście, że będzie miał urlop. Właśnie będzie rozdawany wg planu podanego przez pracownika :)

Ona
@Iwo

Podkreślanie swojej marnej wypowiedzi drukowanymi literami nie robi na mnie wrażenia. Widać, że nie orientujesz się co się w firmie dzieje. Oczywiście, że będę mieć urlop i inni też! Postój nie ma tu nic do rzeczy! Nie wszyscy mieli okazję skorzystać z tego postoju!!! Do pracowników Randstad nic nie mam, to fajni, pracowici ludzie. Obrażając mnie i innych pracowników Magny nazywając nas niebieskimi murzynami właśnie pokazałeś/aś na jakim niskim poziomie jesteś. Brawo! I to raczej ty nie wypowiadaj się tu już więcej! Nie pozdrawiam!

Pani od polskiego

Dokładnie tak wyszło! Przytaczanie tych przykrych słów było co najmniej nie na miejscu! Doskonale wszyscy pamiętamy kto to powiedział, ile o to było szumu. Tym bardziej trzeba ważyć słowa!

Tarcza

Tylko takie wypłaty mogą być do końca roku

@Tarcza

Lepiej takie niż żadne. A w przyszłym miesiącu dostaniesz pewnie jeszcze mniej, więc już się przygotuj na narzekanie.

Bigi
@leo

Pewnie piszę ta co jest na opiece i jej się podoba

@Bigi

Mylisz się, cały czas pracuję, nie siedzę na opiece. To prawda, że wypłaty nie są rewelacyjne, ale lepsze to niż zasiłek dla bezrobotnych. A pretensje to do rządu, bo takie są warunki otrzymania dotacji z Tarczy. Nie jest to wymysł pracodawcy.

Beby
@Bigi

Ja Jeszcze rok opieki

Tarcza

Jak mniej wypłaty za maj było 75 procent A za czerwiec 80 procent to gdzie mniej

Mosiek
@Tarcza

To przez te wszystkie podatki. Tarcza nie powinna obarczać pracowników. Wystarczyłoby żeby wynagrodzenia były nie opodatkowane.

Dla ortografistów
@Mosiek

Nie z czasownikami piszemy osobno!

magna
@Tarcza

Z tego co wiem to w maju 75% było za piątki a reszta po 100%, teraz za cały czerwiec będzie 80% czyli jak za 4/5 etatu.

Tarcza

Fajne (usunięte przez administratora) wypłaty dostaliśmy

@Tarcza

No popatrz! A pomyśl ilu nie dostało wcale!

W
@Tarcza

Tak jest u większości w Polsce. Nic z tym nie zrobisz ciesz się że masz inni już nie dostają.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.