qbs

Opinie o qbs

qwer 2009-04-08 22:42
Firma ma specyficzny klimat: bardzo ciekawy test kwalifikacyjny i testy psychologiczne, kt
Krytyk 2016-04-20 11:01
Generalnie polecam wszystkim, którzy chcą nabrać doświadczenia w programowaniu w JAVA oraz (co jest bardzo ważne) w sprzedaży i kontakcie z klientem. Dla niektórych może się to wydać dziwne, że taka firma ma swoją siedzibę w dwóch mieszkaniach przerobionych na biuro, ale można się do tego przyzwyczaić.
Burungut 2017-06-19 15:14
QBS to taka mała i zabawna firma. Z czasem szef wymaga by pracownicy z czasem zakładali swoje firmy i sami się rozliczali.

W sumie większość aplikacji, które oferuje firma QBS można zrobić w programie Access. Dlatego śmieszy mnie jak mówią, że firma jest innowacyjna i w ogóle :). Rdzeń kodu programów QBS to jakaś sieczka. Żeby ułatwić rozwijanie programu próbowali zrobić z javy program skryptowy. Oczy na wierzch wychodzą :).

Ogólnie ani na plus ani na minus. Takie tam chałupnictwo... Chociaż nie powiem. Pacjenta można zarejestrować :).
Zostaw swoją opinię o qbs - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie qbs