EkoNorm Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o EkoNorm Sp. z o.o.

ja 2013-02-15 22:26
Bardzo dobra firma szkoleniowa. Wszyscy, co odeszli (a było ich wielu) siedzi w dużych zakładach przemysłowych lub ma własne firmy.
MW72 2014-03-05 13:17
Jedna z lepszych firm związanych z profilem ochrony środowiska od strony formalno-prawnej. Generalnie polecam.
bull 2014-05-28 15:00
Współpracuję z nimi od ponad 5 lat, robią dla mnie monitoring środowiskowy. Ciekawe jest to że chyba nie ma tam dużych rotacji bo od lat przyjeżdżają do mnie ci sami pracownicy.
JA 2015-02-06 10:45
Fajna firma,jeżeli ktoś jest cierpliwy, gotowy do nauki, możne dużo zyskać pracując w tej firmie. Nie należy do tych, z rodzaju "omijać szerokim łukiem".
Polecam.Była pracownica.
bart 2016-05-15 21:53
niby tak, ale jak widac @kirbi, nie wszystkim na rękę rozwój i powiększanie wiedzy :) ja bym się cieszył..
Iwona 2017-06-05 12:17
Jak obecnie wygląda praca w EkoNorm? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Czy firma zapewnia możliwości rozwoju? Wasze doświadczenia mogą być cenne dla osób, które szukają informacji na temat EkoNorm Sp. z o.o. i trafiły właśnie na ten wątek.
Zostaw swoją opinię o EkoNorm Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EkoNorm Sp. z o.o.