P.H.U. BARTEX

Mysłowice

Opinie o P.H.U. BARTEX

poszukujący 2014-03-03 12:45
Umieścili ogłoszenie z wymaganiami:
- znajomość programu Insert ( Subiect GT)
- znajomość języka obcego ( niemiecki lub angielski)
- wykształcenie średnie
-dobra znajomość obsługi komputera
- doświadczenie w handlu

Wysłałem CV, od razu odpisali żeby zadzwonić. Odebrał mało uprzejmy pan i od razu
- co pan robił?
- ...
- Czyli doświadczenia w transporcie nie ma?
- Nie
-To do widzenia

Nie lepiej od razu napisać w ogłoszeniu, tylko człowiekowi głowę zawracać?
Krzyś 2016-07-27 17:00
To bardzo dziwna firma , na portalu Opinie o - sami sobie (w jednym szablonie) piszą pozytywne opinie . Z dostawcami rozliczają się marnie . I lansują się na wielkich bossów szkoda tylko , że kosztem ludzi i z skrajnym brakiem kultury . Nie zdziwię się jak "wyparują " z dnia na dzień .
nowy klient 2017-02-20 12:31
Mam poważne zastrzeżenia do faktur wystawianych przez Was- dlaczego nie podajecie dokładnej nazwy towaru np. EKOGROSZEK GOLD tylko ogólnie węgiel kamienny ekogroszek? przecież każdy rodzaj ekogroszku ma inną cenę. Jaką mam możliwość zakwestionowania ewentualnej pomyłki w dostawie gdy dostarczycie inny towar o mniejszej kaloryczności? I dlaczego upieracie się przy takiej oczywistej nieprawidłowości?
Adam 2017-02-20 22:06
Niestety firma okazała się niesolidnym dostawcą zakupionego przeze mnie ekogroszku. W każdym worku - dziwnym trafem zawsze na dole - znajdowała się solidna domieszka mokrego miału. Pod koniec sezonu grzewczego zużycie opału w stosunku do lat poprzednich mam co najmniej o 20% większe, mimo stosowania opału o takiej samej kaloryczności. Innymi słowy przestrzegam innych, ponieważ takie firmy oszukującego swoich klientów trzeba z rynku eliminować.
Zostaw swoją opinię o P.H.U. BARTEX - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. BARTEX