DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o

Lublin

Opinie o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o

Miły 2016-02-16 20:32
nie polecam tam sie zatrudniac ze slyszenia wiem ze panoje tam niemila atmosfera a zarobki soa nie adekwatne co proponoja szefowie obluda i klamstwo podwyrzki to tylko iluzja
rusłan 2017-05-07 10:51
radze omijać tą firmę z daleka , atmosfera w pracy jest okropna, kierownictwo cały czas szuka powodu aby zwolnić płaca jest nieadekwatna do pracy , zdarza się że szef z swojego widzimisię nie wypłaca części należnych pieniędzy, na stanowisku przedstawicieli handlowych panuje bardzo duza rotacja
? 2017-05-17 23:08
Nic dziwnego ... zostają tylko takie SZUJE jak pan A.W. , ktory po trupach idzie do przodu (damski bokser - który swoje niepowodzenia wyladowuje na słabszych sila). Sprzeda Cię za ostatni grosz by samemu się wybielic w oczach szefów. Jacy szefowie tacy pracownicy i placa (ostatnio spozniaja się z wypłatą wynagrodzenia - ale jak wejdziesz im w d...ę jak Witczak to nie będziesz narzekał ... nic dziwnego ze nikt normalny nie chce tam pracować a kto mądrzejszy ucieka do konkurencji. Szczerze odradzam pracę w delta technika bo atmosfera i współpraca z PH pozostawia wiele do życzenia.
Zostaw swoją opinię o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o