Opinie o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o w Lublin

Michał Nowy wpis

Ktoś jeszcze odradza tam prace ?

Krzysiek Nowy wpis

Odradzam pracę w delta technika, choć osobiście do firmy nic nie mam to ludzie którzy tam pracują powodują że na starcie jak nie będziesz grał tak jak oni to podrzuca Ci świnie i na tyle uprzykrza prace ze sam predzej czy pozniej z niej zrezygnujesz. Prym w w/w grupie wiedzie Andrzej witczak - ktory na swoj sposob selekcjonuje ludzi w grupie i jesli nie bedziesz gral jak on (nie do konca lojalnie w stosunku do firmy) to uprzykrzy Ci na tyle życie ze sam rzucasz papierami. szkoda ze firma tego nie widzi albo udaje i toleruje taki stan rzeczy. Slabe bardzo. Panowie prezesi przejzyjcie wkoncu na oczy !!!!

Były pracownik Nowy wpis

Osobiście odradzam pracę w tej firmie ... pracowałem tam chwilę i na całe szczęście udało mi się znaleźć coś innego (gdzie bardziej szanują ludzi) faktycznie zdazyiło się parę razy ze szefowie nie wyplacali całości pensji ... a Ty zasowasz jak głupi osioł dla nich. Na stanowisku DH duże kolesiostwo i niedajboze ze podpadniesz Witczakowi to zmiesza Cię z błotem byleby jego było na wieszku ..... koleś musi niezle dawać d...y ze pomimo tego co on odwala nadal go trzymają ... jeśli masz okazję to radzę podjąć prace gdzie indziej a delte technikę omijajcie dużym łukiem. Tu możesz nabawił się tylko nerwicy i nic poza tym ...

? Nowy wpis

Nic dziwnego ... zostają tylko takie SZUJE jak pan A.W. , ktory po trupach idzie do przodu (damski bokser - który swoje niepowodzenia wyladowuje na słabszych sila). Sprzeda Cię za ostatni grosz by samemu się wybielic w oczach szefów. Jacy szefowie tacy pracownicy i placa (ostatnio spozniaja się z wypłatą wynagrodzenia - ale jak wejdziesz im w d...ę jak Witczak to nie będziesz narzekał ... nic dziwnego ze nikt normalny nie chce tam pracować a kto mądrzejszy ucieka do konkurencji. Szczerze odradzam pracę w delta technika bo atmosfera i współpraca z PH pozostawia wiele do życzenia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rusłan

radze omijać tą firmę z daleka , atmosfera w pracy jest okropna, kierownictwo cały czas szuka powodu aby zwolnić płaca jest nieadekwatna do pracy , zdarza się że szef z swojego widzimisię nie wypłaca części należnych pieniędzy, na stanowisku przedstawicieli handlowych panuje bardzo duza rotacja

Miły

nie polecam tam sie zatrudniac ze slyszenia wiem ze panoje tam niemila atmosfera a zarobki soa nie adekwatne co proponoja szefowie obluda i klamstwo podwyrzki to tylko iluzja

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o - Lublin

DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o