DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o

Lublin

Opinie o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o

Miły 2016-02-16 20:32
nie polecam tam sie zatrudniac ze slyszenia wiem ze panoje tam niemila atmosfera a zarobki soa nie adekwatne co proponoja szefowie obluda i klamstwo podwyrzki to tylko iluzja
rusłan 2017-05-07 10:51
radze omijać tą firmę z daleka , atmosfera w pracy jest okropna, kierownictwo cały czas szuka powodu aby zwolnić płaca jest nieadekwatna do pracy , zdarza się że szef z swojego widzimisię nie wypłaca części należnych pieniędzy, na stanowisku przedstawicieli handlowych panuje bardzo duza rotacja
? 2017-05-17 23:08
Nic dziwnego ... zostają tylko takie SZUJE jak pan A.W. , ktory po trupach idzie do przodu (damski bokser - który swoje niepowodzenia wyladowuje na słabszych sila). Sprzeda Cię za ostatni grosz by samemu się wybielic w oczach szefów. Jacy szefowie tacy pracownicy i placa (ostatnio spozniaja się z wypłatą wynagrodzenia - ale jak wejdziesz im w d...ę jak Witczak to nie będziesz narzekał ... nic dziwnego ze nikt normalny nie chce tam pracować a kto mądrzejszy ucieka do konkurencji. Szczerze odradzam pracę w delta technika bo atmosfera i współpraca z PH pozostawia wiele do życzenia.
Były pracownik 2017-06-24 14:15
Osobiście odradzam pracę w tej firmie ... pracowałem tam chwilę i na całe szczęście udało mi się znaleźć coś innego (gdzie bardziej szanują ludzi) faktycznie zdazyiło się parę razy ze szefowie nie wyplacali całości pensji ... a Ty zasowasz jak głupi osioł dla nich. Na stanowisku DH duże kolesiostwo i niedajboze ze podpadniesz Witczakowi to zmiesza Cię z błotem byleby jego było na wieszku ..... koleś musi niezle dawać d...y ze pomimo tego co on odwala nadal go trzymają ... jeśli masz okazję to radzę podjąć prace gdzie indziej a delte technikę omijajcie dużym łukiem. Tu możesz nabawił się tylko nerwicy i nic poza tym ...
Zostaw swoją opinię o DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA-TECHNIKA Sp.zo.o