Opinie o POWERSTONE SP.Z.O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POWERSTONE SP.Z.O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POWERSTONE SP.Z.O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POWERSTONE SP.Z.O.O. w Toruń

Piotr Nowy wpis

Odwołują rozmowy kwalifikacyjne kilka godzin przed. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@POWERSTONE widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sam szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą pracować w POWERSTONE?

Emil

Zgadzam się w pełni w 100% @prokurator. Wiadomo jakie trzeba mieć uprawnienia i doświadczenie żeby Cię przyjęli?

Barcelona123 Nowy wpis
@Emil

Do EMIL - Oj widzę przyjacielu że na temat magazynu to ty chyba nie masz zielonego pojęcia , więc po prostu się nie wypowiadaj zostaw te opinie ludziom którzy tam pracowali i wiedzą co nieco o tej pracy . Dzisiaj pracy jest tyle że można przebierać jak rękawiczki sam ostatnio zmieniłem pracę a zarabiałem 3800zł na rękę , teraz mam prawie 5000zł i co można można tylko trzeba chcieć :)

prokurator

Kolego ostra praca to może być w spodniach na fujarce a na magazynie trzeba robić z głową żeby nie narobić braków . Dlatego tam powinni pracować ludzie dobrze poukładani

ozyrys Nowy wpis
@prokurator

Kolego prokurator już kolega dziubek wytłumaczył dlaczego są braki w tej firmie na magazynie a ty próbujesz tutaj zabłysnąć wiedzą tajemną że magazynier musi być poukładany . W tej firmie możesz mieć wykształcenie nawet inżyniera na stanowisku magazyniera a i tak będziesz miał braki , ponieważ do magazynu mają dostęp osoby trzecie . I na drugi raz nie wypisuj stek bzdur tylko czytaj ze zrozumieniem . Ta firma Powerstone Poznań to dno pracują tam sami karierowicze , nie interesuje ich druga osoba byle oni mieli dobrze .

ozyrys Nowy wpis
@prokurator

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POWERSTONE SP.Z.O.O.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
dziubek

Pracy na magazynie w tej firmie nie polecam , magazyn duży części ciężkie i wysoko składowane a pracujesz sam , wszystko na głowie jednej osoby . Jak przychodzi towar kontenerem 10-15 ton a jest tam z 300 pozycji albo czasami lepiej to chcą mieć ten towar przez jedna osobę przeliczony i przyjęty w system przez max 4 godziny . W tym wysyłanie i odbieranie bieżących paczek . Tak po prostu się nie da towar nigdy nie pasował ilościowo ciągle same problemy , po godzinach pracy magazynu części wydawali kierownicy , w większości zapominali co wydawali , ciągłe braki towarów nie wiadomo kto je wziął , można się psychicznie wykończyć .

Wojtas
@dziubek

Oj święta racja chłopaki na magazynie mieli czasami pozamiatane szło się wykończyć , ale widzę że na temat serwisu też tutaj ktoś wspomniał . Otóż serwisu to oni nie mają wysługują się firmami zewnętrznymi i każą sobie płacić nieziemskie kwoty , a serwis to szkoda gadać gorzej już chyba być nie może .

Czarek1

No widzę że każdy lubi tą firmę ja też tam pracowałem teraz się przenieśli z ulicy hlonda na ulicę wrzesińską koło Premy , nie wspominam jej najlepiej sami dorobkiewicze tam pracowali przeważnie z okolic Olsztyna jeden lepszy od drugiego za stanowisko by zajechali człowieka na śmierć , dziwię się że ktokolwiek chce z nimi współpracować ceny mają z kapelusza wzięte , narzut 200% i więcej ponadto mówią że to okazja , ja dziękuje za taką okazje . Do wszystkich klientów oni mają na prawdę narzuty ponad 200% proszę się targować i negocjować lepsze ceny , pracowałem tam to wiem a ludzi traktowali czasami jak szmaty

Adrian125

Miałem u nich kupioną maszynę kruszarkę , sprzedawca podczas sprzedaży obiecywał złote góry , jak już pieniądze zostały przelane to jakby zapomniał o umowie , maszyna przyszła pracowała tydzień i awaria 2 dni przestoju , wymienili część niby na gwarancji popracowała miesiąc i znów awaria . Tak było non stop do końca gwarancji . Serwis bardzo cieńki , kiedyś nazywali się MPS Polska to mieli świetnych chłopaków w serwisie , chłopak przyjechał z Poznania i maszynę naprawił w godzinę taką miał wiedzę , a teraz w Powerstonie to jakaś porażka , serwisanci mało kompetentni zanim ustalą usterkę to mija cały dzień , a kasa leci . Ja osobiście Powerstone nie polecam dla mnie to banda nieudaczników

Czarek1

Jaki serwis oni wszystko zlecają firmą zewnętrznym nikt już nie pracuje z serwisantów w Powerstone ta firma leci na dno współpraca z nimi to wielkie ryzyko podobnie było z MPS POLSKA tą firmę też załatwili , w zarządzie były te same osoby co w Powerstone tylko się stołkami pozamieniali . Firmy które współpracowały z MPS Polska do dzisiaj spłacają długi a niektóre już splajtowały więc na prawdę ja bym się zastanowił nad współpracą z tą firmą oczywiście chodzi o Powerstone Poznań . Nie polecam tej firmy i nie polecałbym nawet największemu wrogowi takie jest moje zdanie , proszę na prawdę bardzo uważać z nimi bo można wylądować z ręką w nocniku

Luki

Firma sie juz posypała..

Adrian125
@Luki

Musiała się posypać jak pracują tam same bez muzgi to jak ma się nie posypać , wejdźcie na ich stronę to zobaczycie sami dyrektorzy tylko pracowników nie maja wysługują się zewnętrznymi firmami i tam wałki kręcą , jakby co to oni nie są winni

sztygar

Nie wiem jakie maszyny kopiliście od powersonów ale my od poznaniaków kupiliśmy przesiewacze mobilne "takie zielone"(nazwy nie będę wymieniał)które pracują 3 lata bezawaryjnie. Bardzo udany model , odnośnie reszty maszyn jakie oferują i serwisu nie wypowiem się bo nie mam zdania a serwis nigdy nie był potrzebny . Ogólna ocena z mojej strony to duży plus co do reszty niech inni się wypowiedza

oerator kruszarki

Zgadzam sie z opinią kolegi. pracowac tam nie pracowalem ale to ze sprzedają maszyny ktore roku bez awarii nie przepracuja to powinien sie caly swiat dowiedziec. i oczywiscie nic na gwarancji. serwisu obiecanego przy sprzedazy - brak. odradzam wspolprace z tą firmą

Stanislaw - operator z kopalni

Znalazłem tą stronę przez przypdek. Ja znam ta firmę, bo szef wynajął kruszarkę, nie wiem jakie są tam warunki pracy, ale kruszarka cały czas stała więc za współpracę szybko podziękowaliśm i mieliśmy kary za niezrobienie kontraktu, to jeszcze kazali płacić że coś się pogięło i to straszyli fakturami za tysiące zł.. Teraz mamy zakupione z innej firmy i jakoś niema problemów. Ja raczej odradzam, chyba że na sprzedawce bo on wcisnal nam (usunięte przez moderatora).. i pewno kase wzial, ale pod koniec juz taki przyjacielski nie byl. Wesołych

aNDREW

Nikomu nie polacem pracy w tej firmie.... Wszędzie, byle nie tam!

Zostaw merytoryczną opinię o POWERSTONE SP.Z.O.O. - Toruń

POWERSTONE SP.Z.O.O.
1.1/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wrzesińska 16
    61-021 Toruń