ZAKŁAD PRODUKCYJNY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 03:59
Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O. ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.
Stefan 2017-04-29 11:26
Firma zwalnia pracowników bez żadnych skrupułów nie patrząc na to jaką kto ma sytuację osobistą. Zdarza się, że wiedzą o planowanych zwolnieniach dużo wcześniej, a specjalnie czekają aż zaległy urlop będzie się pokrywał z okresem wypowiedzenia. Tak więc, przed samymi świętami Bożego Narodzenia 2016 roku. A wystarczyłoby tylko zrobić zebranie i zakomunikować załodze, jaka sytuacja panuje w firmie. W tej organizacji jest brak komunikacji i przez to ludzie plotkują i sami się negatywnie nakręcają. Nie ma motywacji pozapłacowych, nie chcą i nie potrafią motywować, a wystarczy zwykła w świecie pochwała. Wynagrodzenie zasadnicze jest minimalne na produkcji. Jedynie praca w nadgodzinach przynosi dobry dochód, półtora etatu wyrabia się na miesiąc i to stało się standardem w tej firmie.
Zostają głównie Ci, którzy potrafią i lubią się podlizywać. Uwielbiają plotki, obgadywanie, rozmowy z kierownikiem na temat tak kretyński że człowiek inteligentny zastanawia się czy on jest oby na pewno jest normalnym człowiekiem. Jeśli dasz sobie usiąść na głowę kierownikowi produkcji Krzysztofowi S. to będzie Cię mobbingował, straszył zwolnieniem, ośmieszał przy innych i o Twojej rodzinie siał nie prawdziwe plotki, po prostu miał Cię za przedmiot, za śmiecia. Może Zarząd nic nie wie o jego braku kompetencji w zarządzaniu zasobem ludzkim i społecznych umiejętności, ale jestem przekonany, że kiedyś ktoś się wkurzy i poleci do Zarządu na skargę. A w najgorszym wypadku ktoś nerwowy, słaby psychicznie nie wytrzyma i przywali mu.
Taka rada dla firmy ZPrAE z Siemianowic Śląskich. Na nakręcajcie sobie spirali, jeśli Dyrektorzy nie motywują kierowników, a jedynie wymagają to kierownicy w odwecie robią to samo i też mają innych za nic. Powinniście pomyśleć o ludziach, jak się czują, jak im się pracuje, co chcieliby zmienić. Nauczyć kierowników jak można motywować swoich podwładnych. Pomyślcie kiedyś o zatrudnieniu osoby, która będzie pomagać skutecznie i w nowoczesny sposób zarządzać HR, bo prze to PR to sobie dobry na rynku pracy nie robicie.
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O.