Opinie o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Heesung Electronics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Heesung Electronics Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Hej. Wiecie coś na temat przyjęć do firmy czy coś się ruszyło?

Gosia

WIEM CO TO ZNACZY JAK TY ZA DUŻO WIESZ ALBO ZA DUŻO SIĘ ODZYWASZ TO ZARAZ JEST WYPOWIEDZENIE BO JESTEŚ NIEWYGODNY TRZEBA CIĄGLE GRAĆ IDIOTĘ I KRETYNA ZA DŁUGO BY BYŁO PISAĆ NIE MOŻESZ BYĆ MĄDRZEJSZY WYLATUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szczerze się pod tym podpisuje,tez pracowałam a że sie odezwalam do lidera to nie przedłużyli umowy.Więc ten co jest idiota to pracuje!!!!! Z szacunkiem do ciebie się nie odnosza chamy po podstawówce więc o czym to świadczy,a jeżeli ktoś ma nad kimś nadzór to powinien mieć chociaż trochę w głowie poukładane.(usunięte przez administratora)

gosc

od początku roku są więc masz okazje sie przyjąć ja juz jestem po szkoleniach i jade z koksem powoli nie czytajcie głupich opini sami sie przekonajcie:D same szkolenia 4 dni i za to juz płaca a pózniej 3 dni szkol. na lini.

Czy ktoś wie czy może będa przyjecia do pracy jako pracownik produkcji od nowego roku ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Heesung Electronics Poland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
we

Do bani z taką firmą.Ja osobiście mam (usunięte przez administratora) na to wszystko!!!

wasde

Może ktoś z Was napisać, jak wygląda praca inżynierów w utrzymaniu ruchu? Warto w ten temat wchodzić?

haha

a co ty myslales...brygadzistmi przeważnie są tam buraki po podstawówce max zawodowce ktorzy w innym zakladzie nic by nie znaczyli :)

anonimowo

Drogi Marudo ,, pisze do Ciebie bo trochę mnie wkurza Twoja wypowiedż tak ,tak..do Pana mówię..Co znaczy na początku traktuje się wszystkich tak samo.? i ile trwa ten początek ? miesiąc dwa czy trzy , ile trzeba dać po sobie jeżdzić ,żeby tam zostać ? Bo wie Pan ja to jestem taka księzniczka :) tylko że książąt już nie ma na tym świecie to muszę iść do pracy no i tak nie wiem czy dam radę ..? Odpowiedz czy to smerfny zakład i czy dużo tam Gargamelów ,czy może więcej jest tam złych czarownic no..i czy wolą blondynki ,brunetki czy ..może rude ..bo od znajomych słyszałam rózne straszne chistorie.Twoja wypowiedz wydała mi się najbardziej wiarygodna zwłaszcza te procenty :) wskazywały by na wyższy poziom inteligencji lub wykształcenie :) Narazie

A11

Ojj daawnooo tutaj nie byłem.Sporo się pokasowało wpisów z drugiego forum,to może co niektórych nauczy pisowni i netykiety.Z tego co mi wiadomo na poprzednich forach było wszystko na temat zakładu i te prawdziwe i te nie.Zaglądam a ludzie się błotem obrzucają - ciekawe komu jest to na rękę? hmm...

mordeczka

Nie słuchajcie tych głupot, połowa ludzi pracujących to[usunięte przez moderatora]nie umiejący wypełnić odpowiednio lebel. Druga połowa to obiboki które udają że coś robią i starają sie tylko[usunięte przez moderatora] Jednak można spotkać również normalnych ludzi i tacy nie mają problemu w tej pracy. Nigdy nie zdażyło się żebym nie dostał wypłaty na czas, nie dostał $ za nadgodziny bądź jakiś premi. Wystarczy dbać o swoje to nie ma żadnych problemów. NAJWIĘKSZYM PROBLEMEM TEJ FIRMY JEST BRAK ORGANIZACJI! Nigdy nie widziałem tak niezorganizowanej firmy. Zarobki nie najgorsze zawsze 1600-1700 na łape jest ale jaj nie urywa.

anonim - 2011-05-17 18:07:49 Jeśli chodzi o prace na produkcji to nie jest taka starszna jak ją malują, oczywiście jest to dla ludzi chcących pracować a nie dla obiboków, którzy myślą jak tu dużo zarobić żeby się nie narobić... Pracuję na produkcji od niedawna i trafiło mi się niby najgorsze stanowisko przy lince jakie istnieje ale w fajnej ekipie wiec ja nie narzekam, jak człowiek jest aktywny i dużo się rusza to przezyje, odradzam ludziom zasiedziałym przed telewizorem :D pozdrawiam grupe A :) grupa [usunięte przez moderatora]

smerfetka

Zazwyczaj osoby które narzekają na tą firmę najdłużej tam pracują ,no cóż widocznie boją się konkurencji. Tylko osoba z charakterem potrafi z tamtąd odejść ;)

dodam cos jeszcze vo najbardziej mnie smieszy, jeden pracownik opowiadal same najgorsze rzeczy o tej firmnie ze maks tu powinno sie pracowac pol roku i zwalniac sie od nich bo to [usunięte przez moderatora], i nie poleca on nikomu tej pracy, wiec jak go pytam sie ile on pracuje juz a on ze 3lata, widac ze taka firma tylko i wylacznie szuka takich (usunięte przez administratora) jak on

Anonimyhaha

kazydy w h leci w tej firmie robię tam od ponad roku i widze co sie dzieje111 sami oszusci i (usunięte przez administratora) !!! 8b nie dopuszczali sami do produkcji apotem ich rozwalili z powodu słabych wyników produkcyjnych ! żal

Spragniony - 2011-04-26 20:47:29 anonim - 2010-06-03 16:48:04 A11 - 2010-06-02 22:01:22 Skubańcy mają tupet,zrobili w końcu swoją stronę (trochę uboga -jaka firma taka strona) i takimi głupotami ludziom oczy mydlą.Najbardziej rozbawiła mnie sonda w zakładce aktualności : BARDZO MNIE TO CIESZY ,że mają swoją stronę :) to znaczy ,że się rozwijają FIRMA zyska jeśli dołączy się do AKCJI PAJACYK POTRZEBNY SPONSOR OD ZARAZ POzdrawiam cieplutko wszystkich pracowników Hessunga bez wyjątku :) A jak tam kobietki? Kobietki ;) dostały w tym roku super prezent na dzień kobiet , TORBA ,, na zakupy i do garów Lepiej sam.. bym nie wymyśli..

Spragniony

krzychu - 2010-05-07 01:51:53 Ja mam przepracowane w tejże firmie prawie 3 lata.Pracowałem dużo na magazynie ale początki były na lince.Cóż można rzec...Pracownicy na liniach byli są i podejżewam będą oszukiwani i wykorzystywani.Dawniej jeśli linia wyrobiła tzw.totala każdy pracownik na lini dostawał 50pln do wypłaty,ale koreańczykom wydawało się że za dużo płacą no to totale poszły w góre.Jak tylko linki zaczeły ponownie wyrabiać sie na 50 to automatycznie total szedł w górę.Magazyny to jeszcze większe zakłamanie.Pracownik na wózku uderzając w słup był kasowany(na 2 raty) 120pln na co składało sie:koszty materiału i ROBOCIZNA pracownika zatrudnionego do usuwania takich szkód. dla mnie to nie do pomyślenia. Gdy zaproponowałem że zrobie sam słup odmówiono mi że niby nie mam doświadczenia ale firmy też wpuścić nie chcieli by usunęła szkody. jedno wielkie zakłamanie i lekcewazenie osób tam pracujących. Też robiłem w bagnie wiem co to jest na ale zobaczymy co jest tu.

gosc

moje zdanie na ta firme jest takie same jak innych, bynajmniej w kazdej firmie produkcyjnej ludzie sa traktowani jak tania sila robocza, ale najbardziej chamskie to jest to jak oni traktuja ludzi. Ponoc kazda propozycja zmiany stanowiska pracy jest po rozmowie z pracownikiem i jego opinni na to, ale to tylko bajka, ja o mojej opinni na zmiane stanowiska moglem zapomiec, powiedzieli mi ze nie mam zdania i zadnego wyjscia co do ludzi ktorzy pracuja na produkcji , wiekszosc to cwaniaki i chamy, ktorzy kpia z innych mlodszych stazem pracownikow po kilku mc pracy i chamstwem jakie tam spotkalem odechciewa mi sie tam pracy, ale w okolicy nie ma innej wiec musze z tym walczyc ...

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland - Wrocław

Heesung Electronics Poland