Opinie o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Heesung Electronics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Heesung Electronics Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

zorka 33

(usunięte przez administratora) bedziecie tyrac cale zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

es do es synu curko

nie będzie opłat za transport!

Wiesiu

daruj sobie z z systemem czterobrygadowym, jedna grupa kończy zmianę przychodzi następna i tak w kółko ( z dojazdami to ponad 12 godz dziennie, licząc po 1,5 godz w jedną stronę no i wcześniejsze wyjechanie z domu na przystanek autobusowy, a nawet i więcej niż 12h), po 6 dniach masz wolne 2 dni, czyli po noce jakieś 1,5 dnia, a później na rano i tak w kółko, nie przychodź tutaj, bo szkoda nerwów, zdrowia,(rekordy bija na linkach, pieniądze i tak nie będziesz mieć z tego tylko suchy pączek i cole,, kwotę dostanie tylko brygadzista w zwyż który będzie się darł i pomiatał tobą, jak z kontroli jakości robiąc zdjęcia), jak już musisz to nie idź na produkcje bo zwariujesz...chodzi teraz plotka, że od maja ma być na jednej grupie 5 linek na brygadę, a resztę ludzi mają zwolnić, czyli jakieś 200 os. na bruk, jeśli dostaniesz się nie idż do brygady ,,D"", to jest najgorsza brygada, gdzie wyrzucane są ostatecznie osoby na banicję, ostatni ratunek przed zwolnieniem, a na dodatek rządzone są przez trzy(usunięte przez administratora), którą z nich się drze się, odkąd dostały władzę to im odbiło....i jak to mówią siedzą w tym burderrumie, delikatnie mówiąc......wszędzie nie idż tylko nie przyjmuj się do tego zakładu - ,,Szajsungu,,...na szczęście już mnie nie ma w nim....

es do es

Rok Temu juz było mówione ze mają byc płatne transporty .. Z Tego Co Wiem Ciągle Mysla.. Bo Wiedzą Ze By Polowe Ludzi By Sie Zwolniło... a cena Miesięczna za transport wynosiła by ok 100 zł.. i tak to pewnie nie przejdzie...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Heesung Electronics Poland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
HAHA

LUDZIE NIE PRZYCHODZCIE TU DO PRACY BO NIE WIEM JAK DŁUGO TU WYTRZYMACIE!!!! A DO TEGO TERAZ PLOTA POSZLA ZE ZA DOJAZDY BEDZIE TRZEBA PLACIC WIEC JAK TO PRAWDA SIE OKAZE DUZO LUDZI SIE RACZEJ ZWOLI. WIEC SZKODA WASZEGO CZASU I ZDROWIA;P

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca w kantynie? Potrzebują do gastronomi już od lutego?

fik

Witam!!!! Pragnę zgłębić czterobrygadowkę w heesungu.Czy ktoś mógłby napisać jak ona tam wygląda.Ile na pierwszą,ile na nocki i ile wolnego.Z góry dzięki za odp.Pozdrawiam!!

Wrocław

Zarobki przez parę lat po 1400 zł czasem nowi pracownicy zarabiają po 1600 zł a starzy 1650 Polska jest przewrócona na odwrót wszyscy robią sobie co chcą

Świeta Wielkanocne w Heesungu

Nadal tam pracuje- Inspektor jakości - 2008-11-29 17:07:31 Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... żadna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... produkcja OK, kontrol jakości WREDNOTA. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300/1500 na początek. Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... dwie 20 min przerwy. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... faworyzacja swoich przyjaciół w kwestii zawodowej.CO TO ZA FIRMA W ŚWIĘTA WIELKANOCNE KARZĄ PRACOWAĆ LUDZIOM LUDZIE NIE NIE PRZYRZĄDZILI SOBIE JEDZENIE W DOMU BO ZOSTALI ZMUSZENI DO PRACY W ŚWIĘTA NIECH KOREA WRACA DO DOMU NIE MAJĄ LITOŚCI DLA LUDZI

fik

jak wygląda system czterobrygadowy w heesungu?

.... biją rekordy na linkach z panelem blu, a ile wraca na re inspekcje, płaca powinna być nie od ilości, a od jakości bo ja tutaj ekonomii nie widzę - nie ma dnia aby nie poprawiać błędów....., zakład powinien przestawiać się pomału na panele typu OLED do wszelkiego typu monitorów, lcd w ciągu 2-5 lat zostanie wyparte z rynku....

masz rację z tymi L4, ciągle giną w tajemniczy sposób, w dziale kadr i na rannych produkcjach jest za dużo pracowników - masterów, menadżerów itp - w zielonych smokach (kombinezon) i czapkach, gorzej niż za komuny, pieniądze biorą, a ciągły (usunięte przez administratora) i bałagan, tylko nikt nie wie po co ich tyle, widać biurokracja musi być.....najbardziej znienawidzoną postacią jest (usunięte przez administratora).....jest on na rannych zmianach, a w sobotę często jest robiąc dodatkową setkę - gość nie raz przesadza, nadużywa swego stanowiska, ciągły mobbing, drze się jak pajac i szuka pustych problemów, jeśli tak dalej pójdzie albo się zwolni albo pójdzie na długie chorobowe, bo niektórzy mają odpowiednią granicę wytrzymałości....w zasadzie połowę ludzi od masterów bym zwolnił, bo wogle wprowadzają zamieszanie i sztuczny tłok, powielają swoje problemy, każdy pracownik może to potwierdzić - dziwnie koreańska firma, a (usunięte przez administratora) na rolkach i tylu tego gorzej niż w komunie....niby na produkcji jest jak dobrze pójdzie wyciągniesz 1600 zł netto ale tj mało i śmiech na sali, dziwią się że im ludzi brakuje na produkcji, podnieście przynajmniej te 2000 tys netto, zrewidujcie ilość głównych brygadzistów, menadzerów, poprzenoście i zwolnijcie, a na podwyżki będzie - (od ok 2.5 do 6 tys zł co miesiąc biorą), jest ich faktycznie za dużo, w żadnej firmie tego nie widziałem jak tutaj....

rozalia

Stokrotka to mnie Ciebie żal bo chyba należysz do tej grupy ludzi którzy do sukcesu dochodzą liżąc cztery litery, a to co piszą internauci to prawda.

gość

Sprawa wygląda tak....Zarobki 1600zł brutto plus premie więc wyciąga się 1500zł na ręke,a z premią produkcyjną od 1600-1800(oczywiście to żadkość).Przyjmują każdego(sama się dziwię po co robią rekrutację,rozmowę kwalifikacyjną jak ludzie brani są po prostu hurtem).To,że po 10pół grupy nie ma w pracy(z wiadomych względów-to standard)Standardem również w tej firmie jest fakt,że ludzie przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu czy też środków odurzających i przymyka się na to oko.Dojazdy to makabra!!!Jadąc na 3zmianę wyjazd z Wałnbrzycha jest o godz.21,a na miejscu jesteś dokładnie o 22.05,także 50minut czekasz by zacząć pracę i w ten oto sposób tak naprawdę na dojazd i odwóz powinno być przeznaczone 2lub 2,5h to my mamy 4h z tego 2h siedzimy bezczynnie na kantynie.Ogólnie im więcej się kapuje na innych,wchodzi w (usunięte przez administratora) ..tym ma się tam lepiej.Zapomniałam o najważniejszym....naliczaniu wypłat...Nie wiem czy to przypadek czy działanie z premedytacją,ale zawsze co miesiąc ktoś z prawoników ma zle naliczoną wypłatę(oczywiście nigdy Panie z Hru nie mylą się na naszą korzyść-to pewnie też zbieg okoliczności!)

stokrotka:__

Ludzie co wy tu wypisujecie żal mi jak na to patrze !!!! Jeśli komuś chce sie robic to pracuje , a jesli ktoś przyszedł tu do pracy , aby sie (usunięte przez administratora), to pomylił adres. pozdro całej gr d

AZIRA

Jak wygląda praca w taj firmie wszyscy którzy tam byli wiedzą, ale do obozu pracy bym tego jednak nie porównała. Obóz pracy jest jednak z samej definicji gorszy niż heessung. Nie porównujmy firmy która jednak jakoś tam dba o swoich pracowników do nastawionego tylko i wyłącznie na wyzysk człowieka obozu pracy. Jedno jest jednak nie ciekawe, mianowicie to że pracownicy nie mają możliwości zaplanowania swojego urlopu zaległego (a niektórzy mają po 12 dni) jeżeli ich lider nie jest \"normalnym\" człowiekiem, który szanuje swoich podwładnych a nie ma ich w dupie jak większość liderów w zakładzie. Zdarza się i to nie rzadko że to lider rządzi urlopem pracownika i po prostu go blokuje do ostatniej chwili, czyli w tym roku do września, albo daje po jednym dniu w najbardziej nie odpowiednim dla pracownika czasie. W żadnym zakładzie nie spotkałam się z czymś takim. Kto to wymyślił? (usunięte przez administratora)

Genius

co Was tak ciągnie do tej (usunięte przez administratora) firmy? widze ze koniecznie chcecie sie przekonac na wlasnej skorze jak wyglada oboz pracy...

wolna

pozdrowienia dla całej grupy d

nika

Hej Czy są przyjecia do Heesunga dla osób z Wałbrzycha ?

kaci

przyjęcia są, najlepiej wysłać swoje cv do nich i dzwonić lub kogoś prosić znajomego, aby wziął z kadr podanie, omijasz w tedy agencje pracy i masz większą stawkę itd, tak samo jak do lg displaya, na początek umowa na okres próbny 1500 zł brutto, plus dodatek motywacyjny 300 zł brutto (jak nie weźmiesz urlopu, nie spóźnisz się itd), potem jak przeżyjesz umowa na 1600 zł brutto na dwa lata (co rok dla stałych pracowników podwyższają wypłatę o 100 zł brutto), podobnie w lg, mówimy tutaj w systemie 3 zmianowym na produkcji, wszystko zależy gdzie trafisz i na jakich ludzi, czy władza im nie odbija no i oczywiście nie pozwalasz sobą pomiatać, jeśli tak to ci na głowę wejdą, ale wszystko jak mówię gdzie i na kogo trafisz najgorsze są ranne zmiany bo najwięcej jest brygadzistów, menadzerów, liderów, oczywiście oni robią od poniedziałku do piątku, a w sobotę za dodatkową stawkę, menadzer, główny ma 8 tys złotych, poniżej 4-6 zł, reszta z kadr ok 1,8-3 tys, reszta pracowników ok 1,6-2 tys - czyli większość pracowników zakładu, wszystko zależy od jakiego miesiąca ile wyciągniesz, daję średnią), większość ludzi tutaj jest bo brakuje parę lat do emerytury, dorabiają do emerytury, lub szukają coś lepszego za większe pieniądze i bliżej domu - dlatego jest w tych firmach ciągła rekrutacja i potrzebują ludzi (niektórzy nie wytrzymują tego burdelu i tych dojazdów), co do awansu, tutaj jak nie masz kogoś znajomego który pracuje na stanowisku, delikatnie mówiąc - nepotyzm. ale zdarza się inaczej - chodż jeszcze nie widziałem na własne oczy - chyba że sam zaproponujesz i będziesz lizać 4 litery (są osoby inteligentniejsze, które pracują tutaj poniżej swoich możliwości i braku awansu), w hessungu zdarza się bardzo często jedna szafka na dwie osoby (dziwnie że tym nie zajmuję się tym BHiP i PiP), (przerwy 15 minutowe zanim się przebierzesz to mija kilka minut, dlatego nie wolno jeść w szatni a w kantynie, ochrona ściga, bo mają za każdego złapanego kasę, a na stanowisku pracy masz być 5 minut przed końcem przerwy - bez komentarza, tak samo jak kobiety nie mogą po hali chodzić, umalowane, wszyscy w czepkach, kombinezonach, a na taśmie przy ekranach w maskach i rękawiczkach, na dodatek te klimatyzacja jest dobijająca bo ciągle człowieka suszy i chce się pić, no i właśnie nie ma nawet krzesełek aby usiąść, stoisz prawie 8 bite godz) zdarzają się jaja jak 5 s - ciągle coś wymyślą, ale i tak większości pomysły.... to dzieci mają lepsze, a produkcja nie zorganizowana, zamiana modeli, nic nikomu większości nie mówi, latanie, bieganie, straszenia, naganą, upomnieniem, delikatnie zorganizowany a w nieładzie, dla mnie to mówiąc śmiech na sali - bez komentarza dalszego

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland - Wrocław

Heesung Electronics Poland