Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Niestety ale działu czekolady nie polecam przez liderów, kompletny brak szacunku do ludzi, wiele ludzi to znosi tylko dla tego że potrzebują pracy, nie polecam tej firmy

Alala
@Anna

Niestety muszę się zgodzić z tą opinią @Pracodawca, również na pakowni jest okropna atmosfera . Okropne traktowanie nowyc h ludzi , zro tłumaczenia żadnego prowadzenia ,postawią osobę z ulicy ,która nie robiła nigdy tego typu prac a wymaganie " ogarniania" i domyślania się co masz właściwie robić . Traktowanie naprawdę ma znamiona mobbingu , najbardziej na niższych szczeblach , kierownik i majstrowie bez zarzutu ,bardzo serdeczni i kompetentni ,jednak na niższych szczeblach osoby tak zwani l Operatorzy ,katastrofa

Dzień dobry. Przykro to stwierdzić, ale to co dzieje się ostatnio w firmie przerasta już chyba każdego. Czy na prawdę musi być aż taki nacisk z góry? Czy można normalnie ze sobą rozmawiać? Czy musi być ciągle napięta i nerwowa atmosfera? Czy trzeba reagować wrzaskiem na niektóre zaistniałe sytuacje? Czy jest to w porządku że często pracuje się bez przerwy na śniadanie żeby tylko się wyrobić a i tak jeszcze jest niezadowolenie? Mam nadzieję że to się zmieni bo nikt zapewne nie chciał by żeby ktoś z jego rodziny był tak traktowany i pracował w takiej atmosferze . A jeżeli i w ten sposób zachowujecie się wobec swoich rodzin - domowników to szczerze współczuję

M Nowy wpis

Jakim prawem pracodawca dysponuje większą połową urlopu wypoczynkowego pracownika ???

N Nowy wpis
@M

No właśnie-powinni nam dać postojowe a nie zabierać urlop i że o premii zabieranej nawet za 1 dzień chorobowego nie wspomnę.....

Nick Nowy wpis
@M

Co roku to same pytanie, ale jak przyjdzie ten czas gdy pracodawca wysyła nas na wolne to każdy ten urlop podpisze!

Zainteresowana Nowy wpis

Firma wystawiła ogłoszenie pracy na stanowisko administracyjne, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o warunkach, atmosferze na tym dziale ? Nie ma nawet przedstawionych widełek zarobku co powinno być podstawa.. Jak wg państwa wyglada tam sytuacja zarobkowa ?

nick

Ladnie prosze zaklad o wypisanie postojow zanim dostarczy nam paski do wypisania urlopu na caly 2024 rok.Ulatwi nam to palaownie urlopu....

kosia
@nick

Dostaliśmy paski do wypisania urlopu na cały rok i mamy wiedzieć kiedy pojdziemy na urlop ale zakład nie potrafi się określić kiedy będą postoje w produkcji.... masakra

Zainteresowana

Czy są przyjęcia dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności?

M
@Zainteresowana

Jedynie na 3 zmiany

Leszno

Dzień dobry. Co stało się z cukierkami marcepankami? Zawsze miały przepyszną masę, a od jakiegoś czasu jeść się tego nie da. Ewidentnie nie jest to już ta sama masa, która była ???? Dlaczego została zmieniona, oczywiście na niekorzyść? I tu minus dla firmy.

Pra

Absolutnie się nie zgodzę.Wraz z mężem są ludźmi sympatycznymi, pomocnymi i zawsze uśmiechniętymi!Zawsze pomogą, zawsze!

Jak często w MIESZKO S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 1 lipca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Witam, mam pytanko do jakiego Lidera iść na zmianę na Wydział Czekolady ? ????

Prac
@Nowy

Do Pani Bogusi,najlepsza.Zawsze miła i pomocna ????

@Prac

Na jej zmianie operatorki pyskują krzyczą a ona stoi za tobą i obserwuje jak pracujesz a i sama potrafi zapyskować . Ciągle tylko słychać ,,jechać jechać '' Zastanów się czy warto....

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MIESZKO S.A.?

Była pracownica
@Anna

Nie tylko czekolada karmelki to samo pupile są wszedzie

Ambroży
@Była pracownica

Drogie dziecko pracuję w tej firmie więcej niż nie jedna osoba ma tutaj lat i nigdy nie było na Karmelkach jakiegoś chamstwa lub braku szacunku Liderów a już tym bardziej Pani Kierownik do pracowników! LUDZIE : Piszecie tutaj same bzdury!!! Do pracy się przychodzi pracować i wywiązywać z obowiązków.

Ona
@Ambroży

Pupils sa wszedzie nikt nie pisze bzdur

Ambroży
@Ona

No jasne.. Niczego innego tutaj nie potraficie jak tylko oczerniać firmę z czego 90% wpisów mija się z prawdą!!!... DOSŁOWNIE BRAK SŁÓW!!!

Ktoś...
@Ambroży

Co do Pani kierownik jest bardzo dobrym czlowiekiem i kompetenta osoba na swoim stanowisku, zawsze pomoże wskaże dobry kierunek ale jedna z liderek to jest koszmar... Ta osoba pokazuje na co ją stać... Krytykować to potrafi ale bez przesady... A co do reszty załogi na karmelkach to wielki plus...

Ona
@Ktoś...

Na karmelkach tez sa pupile

@Ona

A ty numer jeden

pracownica
@Anna

Na szczęscie rządy już się skończyły niektórych.Wazeliniarstwo,kumoterstwo,plotki,kamery non stop ...Teraz bedzie innaczej,

Mieszkowa
@Anna

Na szczęście rządy ,niektórych się skończyły.Pewne działania kłójące w oczy innych pracowników też. Skandaliczne odzywki,traktowanie.Może nie będzie lepiej,ale innaczej....Kamery zgasły,można odetnąć....

Ccc
@Anna

Na jakiej zasadzie działają te bilety na autobus ,bo nikt tego nie sprawdzą i jest jak było! Jeśli tak to po co było to wprowadzać ?

Pracownik zd1
@Anna

Dział czekolady... popieram z dala nie dosc że non stop dużo pracy na pełnych obrotach to ta sama pensja co na zd1 gdzie nic się nie dzieje. Kasia jako lider ok bogusia broń boże na jej zmianę! Opryskliwa zero szacunku jebię ludzie po calosci

Alala

Mieszko

Na kamerach widać, kto pracuje, a kto ze wszystkimi dyskutuje i nic nie robi

@Pracodawca No to skoro się tak chwalicie wzrostem sprzedaży, to może teraz by tak docenić pracowników, dogodną podwyżką, a nie jakimiś ochłapami do 1zł. Pozdrawiam.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w MIESZKO S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 1 lipca kilka ogłoszeń.

Pracownik zd1

Na produkcji jest praca masz tylko 15 min przerwy. Jeśli chodzi o zakład 1 nie jest wymagający. Jeśli chodzi o wynagrodzenie musisz negocjować kokosów nie ma

Ona113

Idziesz na wierze na zakl 1 tam wypytuja co umiesz gdzie pracowałeś czytasz kartę szkolenco w 5 min ci opowie lider potem.zajladasz ubranie i idziesz na hale beż szkoleń na wizek itp po czasie jeśli chcesz pracować wypisujesz niby szkolenie na wózek itp byle podpis... i pracujesz raz umowa na 3 mięso potem na kolejne 3 mies potem znów na 3 mies ale pod inna spółka i tak przewalasz się po 4 spolkach

Jaaa

No to ktoś chciał pokazać swoją wyższość nad innymi. "Że to ja mam rację a nie wy" "Ja mam prawo..." " i mogę wszystko bo inaczej.." kto chodz raz słyszał te słowa to wie o kogo chodzi(zakład nr 1)Tylko czy aby na pewno osoba ta zastanowiła się najpierw za nim coś powiedziała...? Ciekawe czy przełożony tej osoby w końcu zareaguje czy poprostu o tym wie i nadal będzie na to pozwalać

Rico

Tylko tak dalej róbcie jak robicie. A pracowników za chwilę nie będziecie mieć żadnych!! Co niektórzy pokazują i chcą udowodnić swoją wyższość nad pracownikiem. Dlatego ludzie odchodzą nie z powodu że gdzieś dostaną więcej kasy tylko dlatego jak są traktowani przez kierownictwo! Tyle w temacie. Bo znając życie dalej tak będzie jak jest i sprawa nikt się nie zajmie.

Tico
@Rico

Dokładnie! Z tymi premiami też, jeśli nie dogodzisz kierownictwie to premie Ci obetną albo całkowicie zabiorą!

Ciekawska

Jak sytuacja w RnD ? Jakie opinie o tym dziale i pracy w tym dziale ? Szef/szefowa ok ? Jakie zarobki i atmosfera?

Emma Watson

Szukają może ludzi do pracy ?? Jestem poważnie zainteresowana , czy ciężka i oddana praca jest możliwość awansu w tej firmie ??

@Emma Watson

Zapraszamy jak najbardziej. Proszę nie słuchać bzdur że ta firma jest taka zła bo tak nie jest. Są przyjęcia

Emma Watson

A można mieć własne słowo i opinie czy raczej źle to traktują w tej firmie ?

@Emma Watson

Jeżeli masz rację to proszę bardzo. Można

Helena

A prawda co pisali o obcinaniu premii za urlop na żądanie albo za zwolnienie chorobowe? Duże te premie w ogóle są?

m
@Helena

Prawda, zależy jak definiujesz "duża premia". w zależności od miesiąca i działu w okolicach 200 zł może więcej.

Zofia

Mówisz, żeby nie słuchać bzdur a możesz napisać w takim razie jak to według ciebie wygląda? Ktoś wspominał, że pracownicy uciekają - to nieprawda? A te premie obcinane za urlop to też bzdura? Fajnie jakbyś to wyjasnił/a. Albo ktoś inny może?

@Zofia

Taki sposób premiowania jest w większości zakładach . W tej takiej cudowniej firmie gdzie większość odchodzi jest tak samo więc po co oczerniać zakład który daje Ci na chleb? A to że ludzie odchodzą no cóż zmiany niektórych przerastają. I właśnie odchodzą osoby które pracowały długo i nie są gotowe się podporządkować. Ciężko zmienić przyzwyczajenia z tyłu lat

Ccc

Daje na chleb k.... chyba każdy sobie zapracuje na to ,a to że ludzie odchodzą to każdy wie dlaczego więc proszę nie pisać takich pierdół!!!

Boa

Ale piszesz bzdury ludzie odchodzą bo pracują za najniższą krajową do tego zabrali wysługę lat premie jeszcze do niedawna to porażka a co to znaczy podporządkować się ? Do czego do tego chamstwa ,poniżania pracownika ,normalnie szok jak ludzie umiał zmyslac

Co z premią na czekoladzie?

Premia

Dlaczego pracownik traci premię za wzięcie urlopu na żądanie? Przecież to jego urlop który mu się należy . To nie jest zgodne z prawem .

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.