logo Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Poznań

Opinie o Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

kaczor_donald 2013-12-20 15:05:11
Organizacja zajmuje się wyłącznie projektami z Unii. Z pozoru wydaje się extra:nowiuśkie biuro, dobre wyposażenie, sprzęt, tylko szybko się orientujesz, że pracujesz za kilka osób, a płacą ci za jedną. Nie polecam. Na rozmowie spytaj dokładnie, co będziesz robić i ile projektów realizować. Najpewniej będziesz mieć ich kilka do obrobienia, ale tylko jedną płacę.
Ocena lokalu i warunków pracy to jedno, a drugie sposób zarządzania.
nick 2014-01-06 20:44:03
o! ktoś się odważył.ja pracowałem poza Poznaniem. byłem sam, a pracowałem za kilka osób. niezły system.
w trakcie pracy najgorzej było się dogadać z osobami z działu księgowego - ciągle coś zmieniały, ginęły dokumenty, które wysyłałem. poza tym beznadziejnie jest pracować samemu i to jeszcze za kogoś.
cvvbb 2014-02-01 08:00:58
Cwaniactwo,ale dla mnie to niezły sposób wymyślili. To co wyżej potwierdzam,ale mnie się podobała praca samemu. Tylko że w Poznaniu to mieli przerąbane. Osoba nade mną mówiła że pracuje w swoim projekcie za innych i ze jeszcze mnie nadzoruje i jeszcze inna osobę poza Poznaniem. Ponoć w godzinach pracy w projekcie wolontariacko mnie i te inną osobę nadzorowała. A trochę roboty z moimi papierami bylo.
Taki czas,ze się pracę szanuje,a pracodawca to wykorzystuje.
Romcio 2016-04-20 15:15:16
Wiem, że Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości jest naprawdę spoko rzeczą, wielokrotnie słyszałem same najlepsze opinie w tym temacie, jeśli jesteście młodzi to polecam szybko próbować się tam załapać
Zostaw swoją opinię o Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości