Opinie o Sport-Direct w Shirebrook

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sport-Direct. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sport-Direct na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport-Direct w Shirebrook

BUTY NAJKA-KPINA Z KLIĘTA Nowy wpis

Buty zakupione we wrześniu 2023 rozkleiły się w grudniu 2023 r syn chodził w nich po szkole. Firma odpisała na reklamację że buty zostały przemoczone i się rozkleiły nie wiadoma na jakiej podstawie i ŁASKAWIE dali mi 50zł na naprawę do szewca którą mam wykonać sam. Tym samym tracę 1.5 roku gwarancji która w tym sklepie to fikcja . NIE POLECAM TEGO SKLEPU ANI FIRMY!!!!!!

Czy mógłby ktoś wystawić opinie o tym jak w Polsce się robi? Z tych poprzednich rozumiem, że Pani pisała o jakimś innym kraju? Są po prostu oferty w sieci i widzę, że w Warszawie chociażby oferują teraz stawkę 27,2 plnów i przy tym jeszcze elastyczny grafik. Atmosferę z tego punktu jak oceniacie? Czy warto byłoby aplikować? Zastanawiam się w sumie z czego wynika ta rekrutacja? I jakie są premie?

Jaka jest kultura pracy w Sport-Direct?

Paula

Zależy o co dokładnie pytasz ?

Emilia Nowy wpis
@Paula

Czy są tu jakieś konkretne zasady lub przyzwyczajenia, do których należy się stosować? Panuje indywidualna swoboda czy firma ma jakiś swój styl?

Paula Nowy wpis
@Emilia

Nie wiem jak w PL jest ale u mnie wszystko na luzie. Sama jestem wyluzowana osoba więc zawsze znajduje czas żeby się pośmiać z pracownikami. Do póki praca jest wykonywana to zawsze jest czas na śmianie i wygłupianie. Bynajmniej w moim sklepie.

Lasek

Pracowałem 2 lata w SD w shirebrook. Generalnie warunki, placa i kierownictwo tragedia. Dużo wymagają a mało oferują. Ale patrząc z innej strony to byłem mlody, była to pierwsza praca moja i trochę pieniążków odłożyłem i wróciłem do Polski.

@Lasek

Duzo zalezy od Managerow w SD. W moim sklepie jest super. Team super, fajna atmosfera i szanuje ludzi.

@Lasek

To chyba płaca nie była aż taka tragiczna skoro udało Ci się coś odłożyć? Ile tak mniej więcej zarabiałeś, jeżeli to nie tajemnica?

@Ewa

Wystarczająco tyle ,żeby kupić mieszkanie w Polsce i na start normalnie zyc

Weronika

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w sport-direct. Czy ktoś z obecnych tutaj mógłby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje? Widziałam, że firma prowadzi aktualnie kilka rekrutacji w różnych lokalizacjach - zainteresowanych odsyłam na stronę internetową firmy: https://pl.sportsdirect.com/jobs . Polecacie tę pracę?

Uciekaj!!!
@Weronika

Jakby było tam super i świetnie , to nie byłoby ogłoszenia , że potrzebują do pracy . Jest olbrzymia rotacja wśród pracowników , więc o czymś to świadczy . Pracowałam tam i za żadne pieniądze bym tam nie wróciła .

BIAŁA
@Uciekaj!!!

Zalezy w jakim Sports Direct. W moim jest super atmosfera bo sama taka stwarzam. A jezeli sama jako pracownik sie opierniczalas to wiadome jak to bedzie. Najwidoczniej zasluzylas . Znam pelno takich co marudza.... a to dlatego,ze chyba mama im kazala pracowac...wtedy przychodzą i maja 2lewe rece

Elżbieta
@BIAŁA

A to w którym punkcie jest taka fajna atmosfera? W ogóle to kierownictwo jakoś o nią dba? Robą wam jakieś integracje itp?

Obsluga tragedia , przymierzalnia tragedia, ubrania pomieszane rozmiarowo . Nigdy już tam nic nie kupię

X
@anonymous

To jest portal dla pracownikow (usunięte przez administratora)

Cierpi lwy z natury
@anonymous

Dzisiaj 22 marca taka sytuacja:) żona podchodzi z kilkoma parami butów do obsługi klienta i za każdym razem słyszy ze nie ma rozmiaru. Po obsłudze widać że jest zapracowana i poddenerwowana. Nie wierząc sprzedawcy, spytałem się innego pracownika czy numery butów są, czy faktycznie ich nie ma. No i kurrrrwa byly????????????????????co za zjeby ???????????? podziękowałem i wyszedłem.

Suzi

Odradzam zatrudniania się w sport direct. Pracownicy z góry już źle przyjmują nowe osoby. Szkolenia nie ma praktycznie. Karzą się uczyć z czytania z kartek? Mimo, że to praca typowo praktyczna. Nie polecam.

Przyszłym pracownikom odradzam zatrudnienie się w Sports-Direct. Jeśli chodzi o zarobki- 19/h brutto, umowa o pracę. "Rozmowa kwalifikacyjna" obiecująca, jednak nic nie okazało się prawdą. Kierownicy SD obiecują między innymi elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę, bonusy itd. Jeśli nie podaje się grafiku takiego, jaki sobie góra życzy można zostać wezwanym na swego rodzaju "dywanik". Miła atmosfera okazuje się mobbingiem a bonusy są w postaci toreb i wkładek. Torba 4 złote, wkładki 40 złotych. Początkowo nikt prawdopodobnie nie wspomni nowemu pracownikowi, że ma obowiązek je wciskać. Jeśli liczba sprzedanych toreb lub wkładek jest niezadowalająca- ostrzeżenia i nagana.

Wrocław

Waldek

Czy obecnie (wrzesien 2021) na magazynie w Sports Direct (Shirebrook) jest obowiązel pracy w maseczkach. Interesuje mnie odpowiedź co do sytuacji rzeczywistej a nie nakazu odgórnego. Jesli sa jakieś nakazy - czy można pracować w przyłbicy. Z góry dzięki za odpowiedź.

Me
@Waldek

Jeśli masz zaświadczenie od lekarza to możesz być zwolniony z madki, wtedy możesz pracować w przylbicy.

Czy w Sport-Direct zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Theme

Praca jako praca OK. Gorzej z agencja. Jestem diabetykiem i któregoś razu jak miałam spadek cukru tuż przed końcem zmiany nie pozwolili mi iść na kantyne żebym sobie coś słodkiego kupiła. Chciałam być uczciwa, wylogować się, wstąpić na kantyne i iść do domu. 2 agencyjnych powiedziało mi że nie mam być prawa w budynku po godzinach pracy, chyba że chce zostać na nadgodzinach, to wtedy należy mi się bezpłatna 15 minutowa. Wtedy mogę iść na kantyne. ????

Jak się pracuje z ludźmi z Sport-Direct?

Marco

Szkoda zdrowia i czasu na te firme. Jak lubisz być wykorzystywany, pracować w dziwnych godzinach i mało zarabiać to jak najbardziej wybór dla Ciebie!

Patryk z wloclawka

Pracowalem tam w 2011roku na nocnej zmianie i bylo ok jeszcze przez agencje advance ,pozniej w 2013 przez agencje the best connection na popoludnie i tu byla juz kiszka,ale aczkolwiek mialem swoj team i grafik hajs byl zawsze na czas.Ale na ten czas Chyba sie pozmienialo niema podobno ,ze wyrzuca cie zajakies zjeba.e punkty. A i niema juz Maryski tej portugalki.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sport-Direct?

Theiga

W agencji masz test do zrobienia, większość pytań jest ja podstawie czytanego tekstu.

AbuToKozakJest

Najgorsze co mnie w zyciu spotkało. Wylęgarnia patusow, karyn i ludzi z minusowym ilorazem inteligencji. Omijać szerokim łukiem, traktowany jesteś jak zwykły smiec i nic nie znaczysz, nic nie zdziałasz. Lepiej w (usunięte przez administratora) pracować xD

Kazimierz

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane przez tego pracodawcę? Niegdyś można było pracować w systemie weekendowym. Chciałbym wiedzieć, czy aktualnie też istnieje taka możliwość.

Magda

Wypłatę dostaje się w funtach?

Stasia

Praca super.Warunki tez fajne.Tylko niektórzy zapomnieli po co przychodzą codziennie.Uwazajcie na Violkę taka mała,gruba,wygląda jakby była przygłupia .Plotkara najgorsza jaka może być w sporcie.Teraz obgaduje starsza kobietę,która naciągnął oszust.Wstyd,żeby w kobiecie było tyle jadu.Violka gdzie stanie tam sra.A sama zapomniała jaką aferę miała 8/9 lat temu,jak urodziła dziecko sąsiada,bo mąż na popołudniówki w Sporcie robi????Violka ma Ok 60 lat i taka aferzystka.

Jjjj

Bardzo słabe warunki zatrudnienia, kierownicy nie byli chętni do wytłumaczenia obowiązków jakie należą do świeżego pracownika. W czasie kiedy Ja pracowałem kierownicy siedzieli wygodnie na krzeslach i jedli zamowiona pizze. Nie mieli czasu na pomoc reszcie pracownikow. I oczywiscie w magazynie odbywaly sie rozmowy na temat wczorajszego meczu i proszenie mnie abym wyszedl na sklep do klienta bo Oni musza cos dokonczyc. Rowniez nie mogli powsztrzymac sie od chodzenia po sklepie z telefonem w reku. Zdecydowanie zle wspominam ten epizoz i odradzam komukolwiek pracowania w tym sklepie.

Teresa
@Jjjj

Czy firma zatrudnia studentów? Czy tylko pracowników na stałe?

Iwo

Podpowiecie jak dostać się do pracy w firmie i czy trzeba dobrze znać język?

Piotr Mansfield

Witam Pracuje w SD 4 lata, i nigdy jeszcze nie było tak że ciągle są przejęcia, tak jak teraz . Praca jak praca , kiedyś było dużo gorzej. Zarobek tygodniowy to 271 funtów do ręki. Dużo osób które się pozwalnialy , WRACA Z POWROTEM!!! Płacą na czas ,nie zdarzyło mi się opóźnienie z wypłatą

Zostaw merytoryczną opinię o Sport-Direct - Shirebrook

• Jak się pracuje w Sport-Direct?

Zobacz opinie na temat firmy Sport-Direct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sport-Direct?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sport-Direct?

Kandydaci do pracy w Sport-Direct napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sport-Direct