Opinie o Diehl Controls Polska w Namysłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Diehl Controls Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diehl Controls Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Controls Polska w Namysłów

Szoook

Przyjmując się do tego zakładu szłam jak do fabryki niemieckiej, która miała dobrą opinię. Każdy uważał ten zakład za najlepszy w opolskim. Co się stało z tym zakładem, ludzie się śmieją, że jesteśmy głupcami bo pracujemy za ochłapy. Dzisiejsza wypłata to jest policzek w twarz dla monterek od których się wymaga za dużo, jesteśmy kręgosłupem tej produkcji, a zarabiamy najmniej. Od lat mamy wciskane, że nie ma premii bo źle jest z zakładem, podwyżki nie dość że śmieszne to jeszcze jest dyskusja i zbijanie z procentów, aby ugrać jak najmniej. I jeszcze zabieracie ludziom urlopy bo postojowe.

Jakiś żart

Co to za polityla firmy ze Niemiec dostaje 3000 euro ze względu na inflację a Polak dostaje jakieś śmieszne 340 zl jakieś a jeden ze związkowców powiedział ze mamy sie cieszyć ze cokolwiek dostaliśmy tak sie szanuje pracownika w DCP Namysłów.

Pracownik Velux
@Jakiś żart

A velux najniższa podwyżka to 850. Później 1000 i 1150. A no i w lipcu podnoszą premie z 500 do 700 zł. Czyli max 1350 zł podwyżki. No i jeśli ktoś podniósł kwalifikacje i otrzymał awans to jeszcze od 250 do 400 zł. Oczywiście wszystko brutto. No ale w porównaniu do was to i tak jest bardzo dobrze ????powodzenia tam u was...

Kaska

Pozdrawiam wszystkich Panów w tej firmie, którzy potrafią być mężczyznami i nie zajmują się plotkami. Dzisiaj byłam świadkiem jak jeden Pan utarł jednemu gówniarzowi nosa gdy ten obgadywal dziewczynę. Brawo dla tego pana! Teraz ja do tego chłopczyka: chłopczyku musisz się nauczyć, że sam wyrabiasz sobie etykietę obgadując innych. Łatwo komuś zepsuć opinie ale żeby być prawdziwym mężczyzną który posiada jakieś wartości to jest już wyczyn w tym świecie. Życzę Ci żebyś kiedyś założył swoją rodzinę i obyś dal przykład swojemu synowi, że kobiety trzeba szanować i wspierać. Dla mnie jesteś małym chloptasiem, który nie szanuje kobiet i nie potrafi stawić czoła porażkom bo sam jesteś wielką porażką, wstyd!! Facet, który plotkuje to dla mnie dno totalne.

Kacper
@Kaska

Pozdrawiam panią feministkę która zamieściła ten komentarz. Z pani wpisu rozumiem że tylko pani może obgadywac tylko z tego względu bo jest "panią"a mężczyzna już nie bo to nie męskie ???? naprawdę pani nie musi nic doradzać/życzyć panu o którego się tak pani zbulwersowała bo każdy ma swoje życie i odpowiada za siebie. Proszę swoich prywatnych wypocin które nic nie wnoszą nie wypacać na forum które służy do opinii o pracodawcy/miejscu pracy, ludzie się obgadywali i obgadywac będą taki jest świat,a porażka i kompromitacją jest pani wpis wyżej, nie pozdrawiam

Julia Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę dla Specjalisty ds. Planowania Materiałowego i niestety zabrakło mi w niej chociażby widełek płacowych. Są też punkty mile widziane takie jak znajomość systemów ERP lub doświadczenie z logistyce. Przy tych dodatkowych założeniach od jakiej podstawy można zacząć?

Sandra Nowy wpis
@Julia

Zacznij od 5000zl brutto. Tam sie raczej nie wiele zarabia

Generalnie to jak oceniacie te dostępy do platformy e- learningowej? Myślę teraz z perspektywy specjalisty ds. zakupów strategicznych. W opisie wskazują na znajomość angielskiego oraz niemieckiego. Czy nauka będzie tutaj skuteczna? Jakieś jeszcze inne szkolenia możecie przytoczyć? Mam na myśli te branżowe

Od paru dni jest dostępna oferta dla specjalisty ds. zakupów strategicznych. W ostatnich komentarzach tutaj nie mogę wyłowić nawet zmianki o zakupach czy też strategii. Jest tu więc może ktoś doświadczony, kto mógłby omówić warunki na tym stanowisku? jakie są zarobki i dokąd się służbowo wyrusza? Widzę wzmiankę o gotowości do podróży

Wódz

O resztę nie musi się Pani martwić, bo to się tyczy wszystkich tutaj. To jest portal, żeby poznać zalety i minusy pracy w danym zakładzie, a nie czytać chamskie przepychanki , romanse itp sprawy. Wszystko zostanie zweryfikowane. Pozdrawiam Administrator

Monter

Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Pracownik DIEHL

Dzień dobry! Po pierwsze, wszyscy pracowniki naszej firmy są szkoleni, certyfikowani, podnoszeni i ulepszani w wiedzy i umiejętnościach. Nie ma też niewykształconych i leniwych pracowników. Jeśli ktoś jest na tym stanowisku, zasługuje na to swoją pracą, pomocą innym, własnymi cechami! Po drugie, w żadnej firmie, w żadnym zespole nie może być upokorzenia, ucisku, lub dyskryminacji ze względu na religię, płeć, narodowość! Jeśli macie osobistą opinię o kimś, to nie jest powodem do lekceważenia, dyskryminowania i plotkowania. Jeśli się na to pozwalacie, to bardzo wam współczuję, bo to nie jest godne człowieka! Ps: Zło, które widzimy w innych, jest złem, które jest w nas samych! Chcę, by pracowali w naszej firmie ludzie godni i ludzcy!

Tulipan33
@Pracownik DIEHL

Zaznaczyłem narodowość aby było wiadomo o kogo chodzi gdyż ustawiaczy jest kilku, nie przez jakąkolwiek dyskryminację to po pierwsze, po drugie może w teorii to tak wygląda, że firma zatrudnia wyszkoloną kadrę na poszczególne stanowiska, aczkolwiek nie uważam aby ten pan do takiej wyszkolonej kadry należał gdyż przebywam z nim na produkcji 8 godzin dziennie i mogę powiedzieć, że nic nie robi i nie tylko ja to zauważyłem

Harnaś
@Pracownik DIEHL

Pie**szysz głupoty pracowałem tam długo , pracownika w (usunięte przez administratora) każdy ma , 3/4 ludzi na produkcji po znajomości siedzi (usunięte przez administratora) . Na telefonach , na stołówce i tylko chodzą z kąta w kąt. Szkolenia odbywają się głównie masz papier podpisz i nie (usunięte przez administratora)głupot że tak nie jest . Kiedyś była jakość teraz ten zakład idzie w "jakoś" to będzie . Pozdro

L
@Harnaś

Niestety inteligencja niektórych liderów jest tak niska, że wierzą we wszystko co ci (co najwięcej siedzą, chodzą po hali z tel, nic nie robią) im doniosą. Sprawdźcie ile tacy siedzą na przerwach i co zrobili przez 8h. Każda pani jest rozliczana ze wszystkiego, a panowie i brygadzistki robią co chcą.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pracownik DIEHL

28.02.2024 03:02

Pracownik DIEHLikona wywiad

Pracowałam jako monter, w wielu obszarach produkcji w montażu, testowaniu, przygotowaniu produktów. Każdego dnia jest to miejsce pracy różne, zależne od rodzaju zlecenia, istniejących lub ewentualnych sytuacji awaryjnych, czy materiałów używanych do produkcji.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Pracownik DIEHLikona wywiad

Nie ma możliwości pracy zdalnej, jeśli pracownik zajmuje stanowisko na miejscu produkcji.

Pracownik DIEHLikona wywiad

Zrezygnowałam z pracy z własnej woli, bo musiałam wyjechać.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Pracownik DIEHLikona wywiad

Około 2700 - 3300 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Pracowałam prawie rok.

Pracownik DIEHLikona wywiad

Po pierwsze: uważam, że bardzo ważne jest to, że firma daje szansę na zatrudnienie osobie bez doświadczenia w pracy. Po drugie, sposób kierowania miejscem pracy: przełożony rozumie, daje czas na przystosowanie się do zespołu, poznanie sprzętu roboczego, przyzwyczajenie się i zapoznanie z procesem produkcji. Po trzecie: pracownik może odejść swobodnie z miejsca pracy, kiedy tego potrzebuje. Po czwarte: plusem jest wczesne szkolenie oraz doskonalenie umiejętności w zakresie pracy i bezpieczeństwa.

Pracownik DIEHLikona wywiad

Z negatywnych momentów, czasami wskazywany jest zawyżony cel, czyli norma do wytworzenia na produkcji (zwiększa to wpływ na samopoczucie i relacje w grupie). W niektórych obszarach są przestarzałe urządzenia, zachodzi też konieczność pracy z substancjami niebezpiecznymi (które mają wpływ na dalsze życie, ponieważ działają na organizm nawet podczas oddychania - np. parują).

Pracownik DIEHLikona wywiad

Zawsze jest szansa na rozwój, jeśli uczciwie wykonujesz obowiązki zawodowe.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Pracownik DIEHLikona wywiad

Moim zdaniem atmosfera w zespole ma dwie strony. Z jednej strony, większość ludzi stara się pomagać, doradzać, rozmawiać. Z drugiej strony, niewiele jest takich osób, ale niektórzy okazują się hipokrytami, osądzają, plotkują, wydaję ostre osądy o nowym człowieku, zazdroszczą sukcesów innym pracownikom, poniżają, nie mają szacunku i nie godzą się z konkurencją.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Pracownik DIEHLikona wywiad

Szczerze mówiąc, jestem zadowolona z postawy kierownictwa. Zawsze można dogadać się z przełożonymi w sprawach osobistych i zawodowych, szanują, cenią pracowników, pomagają - jeśli traktuje się ich tak samo. Szczególnie dziękuję Liderowi 4 Brygady 2 Strimu za uczciwość, zrozumienie i pomoc!

Pracownik DIEHLikona wywiad

Tak, pracodawca spełnił wszystkie warunki zatrudnienia.

Pracownik DIEHLikona wywiad

Proponowałabym przeprowadzenie ankiety na temat cech i umiejętności w trakcie rekrutacji, a także zorganizowanie spotkań w celu omówienia konfliktów między pracownikami, w obecności psychoterapeuty.

Lalka

Kiedyś na VS2 było fajnie ludzie spoko dozór może nie zawsze Ale zgrany jeden drugiemu pomagał Ale odkąd jest u nas "najlepszy Lider " to się zrobiło okropnie jeden kapuje na drugiego wywalaja ludzi którzy coś wnosili do zespołu albo sie zwalniaja. Człowiek boi się odezwać bo wszędzie(usunięte przez administratora) i rodzina co donosi do kierownika. Mam nadzieję że kiedyś co nie którzy się ogarną I przejza na oczy że rodzina i kapusie nie zawsze są dobrym rozwiązaniem ...

Stefan
@Lalka

Widocznie na tym to teraz polega .Nie praca wykonywana dobrze w zgranym zespole.Takich ludzi nikt nie docenia .

@Lalka

A co z takiego donoszenia w praktyce wynika, bo nawet jeszcze nie wiem? ludzie sami z siebie odchodzą ale czy to działa w druga stronę? Może też dojść do okoliczności, że to firma komuś podziękuje? Z której strony ta inicjatywa jest teraz częstsza?

Zdeterminowany on

Zakład z roku na rok pracowników na hali traktuje jak tanią siłę roboczą. Jak co roku wieczne dyskusje czy dać pracownikom kilka groszy jałomużny więcej czy też nie. Auta wymieniają sobie i to bez dyskusji, a nas nie potrafią docenić. Przykład z veluxa- przychodzi nowy rok- styczeń- nie ma żadnych problemów z podwyżkami. Dostaja od 1 stycznia tyle i tyle i po temacie i to nie małe podwyżki, premie i przepiekne prezenty jak i nagrody na święta. A Tu nawet Wigili nie zrobili-wstyd. Będą się dogadywać kolejne kilka miesięcy by człowiekowi dać jak najmniej- niech nie liczą że później ludzie bez większego zadowolenia i wkładu pracują. "Jaka płaca- taka praca". Jak można traktować tak ludzi.. też mamy rodziny, rachunki, kredyty i co nie trzeba mówić że życie też nie jest tanie. Za dojazdy też od kilkunastu lat nic nie podnieśli- kiedyś najlepiej prosperujący zakład na Opolszczyźnie- dziś jeden z najgorszych z których inni się śmieją. Wczasy pod gruszą też dają wiele do życzenia. Znów jakies postoje nie z naszej winy i nikt nie zapytał nas o zabieranie nam naszego urlopu. Może czas coś z tym zrobić, zanim zabiorą nam nie długo prawo głosu. Ale co tam, ważne że góra ma wypchane portfele za nasze spływy i naszą prace w weekendy, nocki i prace po 6 dni. Miłego dnia

Pawica
@Zdeterminowany on

Pracowałam parę lat w tym (usunięte przez administratora) i z własnego punktu widzenia cieszę się , że tam nie pracuję. Prawie wszyscy tam pracujący na wyższych stanowiskach to pociotki/wujkowie oderwani od pługa - nigdzie indziej nie pracujący. System pracy fatalny . 6 dni (usunięte przez administratora)i masz 1.5 dnia wolnego - nie ma znaczenia czy to sobota/niedziela. Nigdy w życiu już tak durnego systemu pracy i takich śmiesznych zarobków. Zmieniłam pracę - mam wolne weekendy , lepsze stanowisko i zarobki znacznie wyższe

Julka

Sugerujesz, że ludzie także przestaną się starać? Badacie jakoś skrupulatnie wyniki? jakie są normy? Co w tej sytuacji z premiami jakimiś?

Kaśka
@Julka

Ludzie już się przestali starać bo to co się wyrabia to jakiś szok. Najlepsze jest to jaka to duma kiedy wyniki są super extra A tak naprawdę są zaklamywane na potęgę . Wszyscy to widzą i jak zawsze cisza bo coo będziemy gorsi od innych brygad .

Tymtym
@Kaśka

A czy ktoś zauważył że na panelu i testach jest ciągły (usunięte przez administratora) ? Jest ciągła gonitwa, paniom jest ciągłe przypominanie ze mają widelki i jak sie im nie podoba to droga wolna ? Jest wyzywanie pod nosem? nie chodzą na przerwy ? Słychać biadolenie po kątach a jednej z drugą odwagi brakuje na zgłoszenie?

Stefan
@Tymtym

Pytanie tylko komu to zgłosić? Zero reakcji na jakąkolwiek sprawę.

@Stefan

A do kogo już to było zgłaszane i w jakiej formie, że przytaczacie brak reakcji na dana sprawę? Ile tutaj masz docelowo przełożonych? Do jakiego stanowiska ma się maksymalny bezpośredni dostęp?

ll24m

Cześć, pracowałam w DCP 4 lata na stanowisku administracyjnym. Co było fajne? Wtedy ludzie i atmosfera. Co było beznadziejne? (usunięte przez administratora) pieniądze. Teraz opłaca mi się dojeżdżać 40km w jedną stronę codziennie bo zarabiam dużo więcej. Nie chodzi o to że to fart, wszędzie płacą więcej. Szkoda bo specjaliści odchodzą, doświadczeni pracownicy też. Za chwilę Janek z Markiem będą lutować na VS1

Szoook

Jakiś żart

Anka
@Jakiś żart

No to radzę się przenieść do Niemiec na stałe wtedy wszyscy skorzystamy ty na większych zarobkach a firma pozbędzie się (usunięte przez administratora).

Jasiu
@Anka

Dlaczego (usunięte przez administratora)? U nas oszczędza się na wszystkim, nawet na wigili bo firma nie ma pieniędzy, a w Niemczech rozdaje się na prawo i lewo. Wynika z tego że albo ktoś tu kłamie albo nasze związki są nieudolne.

@Jasiu

To chyba żadne odkrycie, że są nieudolne

Mały
@Jakiś żart

Kiedy w końcu pracujący w Namysłowie zrozumieją że pracujemy na fabrykę w Wangen i wszystkie zyski trafiają na Niemcy a do Nas trafiają jedynie resztki tego co w Niemczech nie zostanie wykorzystane, tak więc Niemcy dostali dodatki inflacyjne a Polaczki muszą na to robić przy jeszcze większej inflacji. I pamiętajmy jak to nasze kierownictwo powiedziało: Cieszmy się że mamy pracę Pozdrawiam

@Jakiś żart

340 rocznej nagrody zapomniales dodac. Tak tu jestesmy szanowani wg nich powinnismy sie cieszyc ze wogole mozemy tu przychodzic. Niemiec doatanie bo to niemiec a my polaki mamy (usunięte przez administratora) najlepiej nic sie nie odzywac ciekawe co zwiazki na te 3tys e dla niemca pewnie beda sie bronic ze w polsce tak ciezko .... pfffffff ....

Murzynek
@Mały

Polak najtańszą siłą roboczą w UE Nawet Ukraińcy są lepiej traktowani jak Polacy w tym zakładzie, mają lepsze dodatki mieszkaniowe niż nie jeden dojeżdżający :) My się pytamy gdzie jest Nasze 3000 Euro?

Murzynek
@Jakiś żart

Skąd w Niemczech takie pieniądze na ratowanie sytuacji pracowników, skoro w Polsce jest większa produkcja? Zdecydowanie mamy za dużo nadzoru, w sumie to nie jest tak źle tylko zawsze mam problem czy do awarii to Basię, Krysię czy Zosię ,a może och Karol zawołać, bo fajnie się bawią i szkoda przerywać ciekawych konwersacji :))) Kupcie im express do kawy za zaoszczędzone pieniądze, na to firmę jeszcze chyba stać :))

Obserwator
@Murzynek

z dopiskiem Wdzięczny zespół ????

Pola
@Murzynek

Tak to prawda jak dla mnie to dać trochę więcej operatorowi i ustawiacze nie są potrzebni bo operatorzy robią praktycznie to samo a ustawiaczowi się płaci dodatkowa wypłatę i tylko ploteczki, buntowanie pań i niektorzy potrafia nawet pyskiwac do przelozonych, tyle skarg bylo a niestety dalej sa trzymane takie osoby. Więcej przesiedzą i nakręcają niż pracują z tego nikt ich nie rozlicza a gdy pani monterka chwilę stanie to jest hałas na całego.

Ola
@Pola

Bo ustawiaczami powinni być faceci a nie dziewczynki, które mają problem ze zazdrością. Nie widzą swoich błędów, jak kogoś nie lubią to zaraz cała wataha za nimi stoi i na czele moherowe berety. Kierownik powinien ustawiaczy zamieniać brygadami dla odświeżenia ich główki, może wtedy by się nauczyły szanować swoich przełożonych i słuchać ich poleceń a nie po kątach ich obrażać. Gdybym ja byla liderem to wystarczy jedno pyskowanie i takiej osoby nie ma w zespole. To jest (usunięte przez administratora) na przełożonym i to jest śmieszne bo panie to widzą a lider nic z tym nie robi. W tym zakładzie sami uczycie że tacy ludzie są niezastąpieni i oni robią co chcą żadnego przykładu nie dajecie. Gdyby chociaż jedna taka osoba byłaby przeniesiona to chociaż uratowalibyscie swój autorytet a tak to zero szacunku macie tylko i wyłącznie na swoją prośbę.

Iza
@Ola

No jak już przełożony płacze przez ustawiacza i ciągle jest to zgłaszane do lidera a ten tylko poucza to o czym to świadczy? Podchodzi pod (usunięte przez administratora) i tyle.

Kimi
@Iza

Nie tylko do przełożonych ale też do pań pyskuje później robi z innych tych złych i niedoświadczonych. Koleżaneczki trzymają sztame bo są warte tej samej świeczki pusto w głowie tylko ploty i takie poszkodowane wszystkie później innym opinie psują, za mało roboty mają.

@Iza

Ustawiacze są od maszyn powinno się im zabronić stania i gadania z monterkami. To co nakazuje przełożony powinni to wykonać. Kultura poszła w las, młodzi teraz nie mają szacunku do starszych. Już jak ktoś obgaduje swoich przełożonych i koleżanki z pracy powinno zastanowić Panów słuchaczy, że takie kobiety nie mają za wiele w głowie. Wieczne zmęczone, wiecznie muszą się narobić w pracy , mają złe koleżanki, złych przełożonych. To dlaczego tkwią w tej pracy, za mało ambicji?

St2
@Piotr

Jak ktoś jest niedowartościowany to zawsze będzie biadolił. Ustawiaczki, naprawiaczki wieczne biedulki nic nie robią a najwięcej narzekają że mają ful roboty przestały by się ośmieszać każdy widzi ile mają tej roboty. Powinny być rozliczane jak momterki nie masz co robić pomagaj monterkom. Za dużo się poprzewracało w główce.

@Jakiś żart

W Niemczech płaci państwo nie firma

NickCarter
@Jakiś żart

Tak szanuje Polaka Polaka w Polsce w imieniu Niemca, Francuza czy innego pracodawcy. Tak to jest jak się we własnym kraju nie ma nic do gadania a Polaczek kierownik, dyrektor nawet palcem nie Kownie, dlaczego? W imię własnej premii.

zackk
@Jakiś żart

jako pracownik diehla w templinie nie zgodze sie z toba kase jak dostawalem do lapy 1600€

@zackk

A czemu tak byleś ugadany? Chodzi mi, że do ręki, dobrze rozumiem, że od tego podatku nie masz odprowadzanego? Nie można sobie tego inaczej ustalić?

Pracownik Velux

Podwyżka

Ile związki wywalczyły podwyżki ???

Neszka
@Podwyżka

Jakie podwyżki , najniższa krajowa poszła do góry i podnieśli o tyle ile ma być już w lipcu Premie za 2 i 3 poziom są śmieszne 12 zł na dzień ????????????

Koleżanka

Pozdrawiam, największego (usunięte przez administratora) Namysłowa, który dalej pracuje w Diehlu. Pomimo zgłaszania sprawy wyżej.. I mam tu na myśli nie tylko kierownictwo. No chyba, że zło (usunięte przez administratora) z nienacka i będzie zaskoczenie. Ostrzegam, po (usunięte przez administratora) i nadal kradnie na potęgę. Ludzie na magazynie przyjęć, pilnujcie swoje rzeczy, telefony, pieniądze przede wszystkim i wartościowe przedmioty. Typu zegarki, biżuterię.. Bo już tego nie będzie. Nie mogę z nazwiska, z wiadomych powodów. Jeszcze chwilą..

@Koleżanka

Kolega mi opowiadał, że zginęły mu 3 zegarki, 2 telefony i jakieś 150 złoty w drobnych! O biżuterii nie wspomnę.Dość tego.

Koleżanka

Trzeba zamknąć cały dział magazynu przyjęć , skończy się to wszystko . To jest jedyne wyjście.

@Koleżanka

Cześć, patrzę na ten wątek od jakiegoś czasu i widzę ze od dwóch tygodni stoi w miejscu, nikt się nie ustosunkował. Dlaczego? poza tym nie możecie tego wprost komuś na miejscu zgłosić? Przełożonemu chociażby? jak te sytuacje komentują?

Koleżanka

Lubię być traktowana jak prawdziwa kobieta lubię być zdobywana, więc.... To raczej Ty powinieneś się wykazać... A jak na to zasłużysz, będzie i kawa...

nie wiem za bardzo do czego miał zmierzać ten wątek… :D ale jeśli chodzi o jakiś kompetencje i tym podobne to trzeba być zdecydowanym tak jak piszecie, aby dobrze się pracowało? Co z osobami o innym usposobieniu? Jakie cechy charakteru mogą przeszkadzać?

Koleżanka

Mam rozumieć, że jesteś zainteresowany?

Kinia

Ostrzegam przed gościem, pracownikiem naszej firmy, z magazynu. Uważajcie wszyscy. (usunięte przez administratora) Mam dowody na jego działalność. Zainteresowanych, proszę o kontakt. Udowodnię, przedstawię to co mam i ujawnię nazwisko typa. Zmienia teraz rejony. Uważajcie.

@Kinia

Sugerujesz, że ktoś komuś cos podbierał? Nie widzę by ktoś się odniósł do tego ostrzeżenia wiec ciekawi mnie czy to jakiś jednorazowy przypadek? Tak poza tym to do jakiego przełożonego można pójść z takim problemem?

Kinia

Co masz na myśli mówiąc, że ktoś komuś coś obiecał? Rozwiń to....

Gumowy Jasiu

I bardzo dobrze, że się ten kabaret skończył. Wszyscy normalnie dalej pracują.

Gumowy Jasiu

Nikt nie ma problemów, bo nie ma twardych dowodów. Chłopaki dalej pracują i nikt nie poniósł żadnych konsekwencji. Policja była i nic nie zdziałała.

Młody
@Gumowy Jasiu

Nie ma? Skąd ta pewność? A może są, tylko Ty o tym nie wiesz? Może jeden z nich ma problemy, tylko wstydzi się o nich powiedzieć.

@Młody

Bo pracuje na magazynie więc chyba wiem co się tam dzieje. W tym zakładzie, jakby coś wyszło poważnego i ktoś poniósł konsekwencje, to zaraz by wszyscy o tym wiedzieli.

Młody
@Gumowy Jasiu

Na jakim magazynie pracujesz ? Przyjęć?

@Młody

A jakie ma to znaczenie ? Magazyn jest jeden, podzielony na 3 sekcje. Jeśli się coś dzieje, to tyczy się nas wszystkich.

@Gumowy Jasiu

Działu jakości także? generalnie nie mam pojęcia o co chodzi, przyszłam spojrzeć jak się pracuje jako spec na kontroli, wiecie cos więcej? w jakich relacjach żyją z innymi działami? Myślicie ze warto udać się na rozmowę? ile cały proces teraz może trwać i czy był ktoś niedawno?

@Gumowy Jasiu

Na magazyn to oferty gdzieś indziej są wrzucane niż te o których tu pani o jakość akurat pytała? Na takim portalu jak teraz sprawdzam to nie widzę i nie wiem czy na razie full macie? Opiszecie mi te sekcje tak w ogóle? W każdej identyczna atmosfera?

Gumowy Jasiu

Obecnie nie ma przyjec. Nawet jak ktoś się zwolni, to jest blokada na to miejsce. Magazyn jest podzielony na magazyn przyjęć, magazyn główny i wysyłkowy. Na przyjęciu pracuje jedna ekipa, która ma swojego lidera, a na głównym i wysyłkowym druga ekipa. Są 4 brygady, więc nie powiem ci jak jest na wszystkich, ale ogólnie robota ok.

Krrrr

Po co piszesz pod kilkoma nickami w jednym temacie? Na siłę próbujesz rozkręcić aferę i każdy to widzi. Pamiętaj, że nikt nie jest tu anonimowy, a za pomówienia też można zostać ukaranym. Gowork nie jest miejscem do zawiadamiania o takich sprawach. Nie pozdrawiam

Dowiem się od kogoś o rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji w firmie? Właśnie wpadłam na sieci na ofertę na posadę Koordynator Value Stream. Na liście dodatków podali możliwość pogłębiania wiedzy (dostęp do platformy E-learningowej). I czy po takim kursie dostaje się jakiś dyplom? Certyfikat? Dowód, ze się skończyło kurs aby móc kiedyś wpisać to do cv?

Olga

Napiszecie jakieś info o firmie i o pracy jako Koordynator Value Stream?? Widziałam, że dają coś takiego jak pakiet relokacyjny jako benefit. Możecie o tym opowiedzieć, czyli na czym taki pakiet polega? To jest jakaś kasa, tak? Jakieś świadczenia? kto może się po to zgłosić i na jakich warunkach?

Pracownica

Zgadza się, zła opinia idzie o zakładzie. Ludzie to czytają, inne firmy też, kontrahenci. Ale nie ma pozwolenie na (usunięte przez administratora) w pracy, bo to co wyrabiają Panowie z magazynu, ekipa z WEP, to przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora)i chamstwo w stosunku do kobiet. Dziwię się, że nikt z tym nic nie robi. Do tego ćpanie, alkohol, kradzieże.. Marnie to widzę. Powinny być cięcia na magazynie, w ramach oszczędności. Popieram.

Izka

Ojej, a co tu za afery są kręcone? Chciałam dowiedzieć się jak tu się pracuje na magazynie, żeby podesłać bratu oferty pracy ciekawe, a tu proszę. Plotki plotkami, ale ktoś konkretnie może napisze mi minusy i plusy pracy w firmie? Jak wynagrodzenie, perspektywy na podwyżki, premie? O atmosferę wole nie pytać :P

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Controls Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Diehl Controls Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Controls Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Controls Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 28 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diehl Controls Polska?

Kandydaci do pracy w Diehl Controls Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diehl Controls Polska