Opinie o Hotel Qubus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Qubus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Qubus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Qubus w Katowice

Kinga Nowy wpis

Nie szukają do hotelu na recepcje ? Jakie stawki?

Iza

@Justyna, czy pracownicy nie mają przydzielonego pokoju socjalnego, w którym w spokoju mogliby zjeść posiłek, czy po prostu nie mają na to czasu? Jesteś pewna, że w firmie panuje mobbing? Z definicji jest to prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce? Oskarżenie o mobbing jest bardzo poważne. @Anna, może jednak powiesz dlaczego nie polecasz pracy w Hotel Qubus? Forum ma służyć wymianie opinii właśnie po to żeby można było poznać pracodawcę przed rozpoczęciem pracy.

niestety Nowy wpis
@Iza

panuje, ale tylko w relacjach z niektórymi osobami. 90% jest super

Anita Nowy wpis

Wiecie może czy potrzebuje aktualnie kogoś do recepcji?

mmm_86 Nowy wpis

a ja zaszłam w ciaze wiec narazie odpoczywam sobie z dzieciatkiem w brzuchu. Ogolnie to nie wiem czy bede chciala wrócic ale mam ponad rok na decyzje

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hotel Qubus? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Justyna

Kontrola sanepidu koniecznie! Dla pracowników "niższego szczebla" nie ma porządnej szatni, śniadania jedzone "na kolanie" w piwnicy. Wszędzie bałagan i brud. Panie kierowniczki prawdopodobnie chore psychicznie. Mobbing na porządku dziennym.

Nie polecam tam pracy na żadnym stanowisku. Ale proszę się przekonać samemu dlaczego.

Em

Nie polecam pracy w hotelu Best Wetern to najgorszy (usunięte przez administratora) jaki moze byc ,mobbing ,emoncjonalne i psychiczne znecanie sie przez kierowniczke housekepiing ,ponizanie przed pracownikami i duzo nie przyjemnych tematow o ktorych mozna byloby pisac bez konca.

Ulka

Z całą pewnością wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od rodzaju pracy oraz od stażu. Sądzę, że to jest temat do negocjacji

fgh

@ były pracownik a powiem szczerze chciałam już do Hotelu Qubus słożyć swoja aplikacje, ale widac po tym wpisie twoim że nie warto - najniższa krajowa, czyli praca za marne grosze. Kto sie na to decyduje

Płace: Pokojowe - minimalna; kelnerzy, barmani - minimalna; recepcja - minimalna; marketing - sto więcej niż minimalna; kucharze - ustalane indywidualnie, w granicach 2tys. (szanse na podwyżkę - żadne, bo nie jest wyrobiony budżet, a nawet gdy jest, premię dostają dyrektorzy, bo przecież przez ich pracę hotel dobrze prosperuje) dodatki: benefit systems, lux med, Praca w sieci Qubus jest dobra dla osoby, która szuka swojej pierwszej pracy, ponieważ można zdobyć dużo doświadczenia. Zostawać tam na dłużej? NIGDY! przez 12h. nie wolno usiąść(recepcja, kelnerzy), kontrole w środku nocy przez dyrektorów, ciągłe testy, ciągły stres, nie wspominam już nawet o tym, że faceci nie mogą mieć minimalnej brody, a kobiety nawet pomalowanych rzęs! Odradzam tą pracę wszystkim osobom, którzy chcą godnie żyć i godnie pracować. Jest to po prostu szkoła życia i zwyczajny kierat nie wart swojej ceny

Nui

Właśnie- czy ktoś wie ile zarabia recepcjonistka w Qubusie w Gliwicach? Bo podobno zarobki mają śmieszne...

holla
@Nui

najniższa krajową i nie licz na podwyżkę :P

qwerty

No jasne, multisport i Luxmed super, ale co poza tym? Ja nie chciałem tam zbyt długo siedzieć. Na początku też mi się wydawało ze super praca się trafiła. Ale po wielu przebytych kontrolach, egzaminach, rozmowach mialem dosyć. Człowiek nie jest robotem, ma prawo do błędu, a przede wszystkim nalezy mu się szacunek. Ja tego nie odczułem. Ale może inni mają inne zdanie, wszystkim tam aplikującym powodzenia i odporności życzę :)

badabim

nie orientuję się niestety odnośnie umów jakie mają ludzie pracujący na kuchni - na pewno mają mniejszy kontakt z dyrektorka niż reszta personelu. co mogłoby zmienić sytuacje? wymiana zarządu całej firmy. dawno stracili kontakt z rzeczywistością. jeśli lubisz stres, wieczne pretensje i kontrole to śmiało tam składaj papiery, osobiście nie polecam i zawsze będę odradzać.

elf

Nie polecam pracy w tej sieci. Piekielnie dużo wymagań, ciągłe kontrole, ciągłe wysłuchiwanie niezadowolenia, że za mało, że źle... Zarobki marne, nie doceniają swoich pracowników. A Qubus Gliwice jest naprawdę ciężkim miejscem do pracy z obecną dyrektorką. Rozchwiana emocjonalnie, specyficzna kobieta o jeszcze bardziej specyficznym typie osobowości.

badabim
@elf

ona nie jest ''specyficzna'' tylko się kompletnie do tej pracy nie nadaje. swoje prywatne samopoczucie przelewa na każdego pracownika. z jednej strony wydaje się być luźna, a z drugiej potrafi dosadzić tekstem, gdzie osobie na jej stanowisku po prostu nie wypada. to kobieta rozchwiana emocjonalnie. jeśli nie wykończy cię ona to ciągłe kontrole i wieczne niezadowolenie na każdym polu.

kama

Polecacie prace w restauracji qubusa? widzialam ogloszenie i chcialabym sie zgosic, ale obawiam sie o atmosfere w pracy. Jak to wyglada tam?

iiiiii

A mnie zastanawia dlaczego znowu i znowu i znowu pojawiają się ogłoszenia, że w Qubus Katowice chcą zatrudnić zastępcę dyrektora... Tak szybko Ci zastępcy awansują czy może mają nierealne zadania do wykonania i zostają zwolnieni, bo "nie nadają się"?

no mogą cię zatrudnic za 1600 brutto i tyle :)

wutes

jakby cie nie zwolnili to pewnie dalej bys tam pracowal/a

nie polecam naprawde pracy w hotelu QUBUS w Katowicach chyba ze ktoś lubi prace w obozie pracy. Zarobki śmiechu warte tysiąc złoty na ręke przy dobrych wiatrach jak by nie napiwki to by mnie juz wczesnije nie było. Szkoda nerwów i zdrowia na prace w Qubusie. Ten hotel ma 4 gwiazki a powinien mieć mniej o wiele mniej

nie poleceam niskie zarobki 1500zł brutto non stop kontrole wymagania jakbys zarabiał 5000zł netto nie wierzysz sprawdz samc

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Qubus - Katowice

Hotel Qubus