Hotel Qubus

non stop kontrole
wymagania jakbys zarabiał 5000zł netto
nie wierzysz sprawdz samc
anonim 2009-08-24 09:43:27
nie polecam naprawde pracy w hotelu QUBUS w Katowicach chyba ze ktoś lubi prace w obozie pracy. Zarobki śmiechu warte tysiąc złoty na ręke przy dobrych wiatrach jak by nie napiwki to by mnie juz wczesnije nie było. Szkoda nerwów i zdrowia na prace w Qubusie. Ten hotel ma 4 gwiazki a powinien mieć mniej o wiele mniej
wutes 2010-01-31 20:08:41
jakby cie nie zwolnili to pewnie dalej bys tam pracowal/a
anonim 2014-02-24 19:44:58
no mogą cię zatrudnic za 1600 brutto i tyle :)
iiiiii 2014-05-17 18:43:37
A mnie zastanawia dlaczego znowu i znowu i znowu pojawiają się ogłoszenia, że w Qubus Katowice chcą zatrudnić zastępcę dyrektora... Tak szybko Ci zastępcy awansują czy może mają nierealne zadania do wykonania i zostają zwolnieni, bo "nie nadają się"?
kama 2014-07-31 19:48:41
Polecacie prace w restauracji qubusa? widzialam ogloszenie i chcialabym sie zgosic, ale obawiam sie o atmosfere w pracy. Jak to wyglada tam?
elf 2015-12-03 10:14:08
Nie polecam pracy w tej sieci. Piekielnie dużo wymagań, ciągłe kontrole, ciągłe wysłuchiwanie niezadowolenia, że za mało, że źle... Zarobki marne, nie doceniają swoich pracowników. A Qubus Gliwice jest naprawdę ciężkim miejscem do pracy z obecną dyrektorką. Rozchwiana emocjonalnie, specyficzna kobieta o jeszcze bardziej specyficznym typie osobowości.
badabim 2016-01-27 13:51:17
ona nie jest ''specyficzna'' tylko się kompletnie do tej pracy nie nadaje. swoje prywatne samopoczucie przelewa na każdego pracownika. z jednej strony wydaje się być luźna, a z drugiej potrafi dosadzić tekstem, gdzie osobie na jej stanowisku po prostu nie wypada. to kobieta rozchwiana emocjonalnie. jeśli nie wykończy cię ona to ciągłe kontrole i wieczne niezadowolenie na każdym polu.
badabim 2016-02-01 15:44:52
nie orientuję się niestety odnośnie umów jakie mają ludzie pracujący na kuchni - na pewno mają mniejszy kontakt z dyrektorka niż reszta personelu. co mogłoby zmienić sytuacje? wymiana zarządu całej firmy. dawno stracili kontakt z rzeczywistością. jeśli lubisz stres, wieczne pretensje i kontrole to śmiało tam składaj papiery, osobiście nie polecam i zawsze będę odradzać.
qwerty 2016-03-13 17:37:51
No jasne, multisport i Luxmed super, ale co poza tym? Ja nie chciałem tam zbyt długo siedzieć. Na początku też mi się wydawało ze super praca się trafiła. Ale po wielu przebytych kontrolach, egzaminach, rozmowach mialem dosyć. Człowiek nie jest robotem, ma prawo do błędu, a przede wszystkim nalezy mu się szacunek. Ja tego nie odczułem. Ale może inni mają inne zdanie, wszystkim tam aplikującym powodzenia i odporności życzę :)
Nui 2016-03-17 18:35:34
Właśnie- czy ktoś wie ile zarabia recepcjonistka w Qubusie w Gliwicach? Bo podobno zarobki mają śmieszne...
holla 2016-04-27 17:41:16
najniższa krajową i nie licz na podwyżkę :P
były pracownik 2016-07-11 12:05:08
Płace: Pokojowe - minimalna; kelnerzy, barmani - minimalna; recepcja - minimalna; marketing - sto więcej niż minimalna; kucharze - ustalane indywidualnie, w granicach 2tys. (szanse na podwyżkę - żadne, bo nie jest wyrobiony budżet, a nawet gdy jest, premię dostają dyrektorzy, bo przecież przez ich pracę hotel dobrze prosperuje) dodatki: benefit systems, lux med,
Praca w sieci Qubus jest dobra dla osoby, która szuka swojej pierwszej pracy, ponieważ można zdobyć dużo doświadczenia. Zostawać tam na dłużej? NIGDY! przez 12h. nie wolno usiąść(recepcja, kelnerzy), kontrole w środku nocy przez dyrektorów, ciągłe testy, ciągły stres, nie wspominam już nawet o tym, że faceci nie mogą mieć minimalnej brody, a kobiety nawet pomalowanych rzęs!
Odradzam tą pracę wszystkim osobom, którzy chcą godnie żyć i godnie pracować.
Jest to po prostu szkoła życia i zwyczajny kierat nie wart swojej ceny
fgh 2016-07-11 18:34:30
@ były pracownik a powiem szczerze chciałam już do Hotelu Qubus słożyć swoja aplikacje, ale widac po tym wpisie twoim że nie warto - najniższa krajowa, czyli praca za marne grosze. Kto sie na to decyduje
Zostaw swoją opinię o Hotel Qubus - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Qubus