Opinie o MOTO-TRUCK sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MOTO-TRUCK sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MOTO-TRUCK sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOTO-TRUCK sp. z o.o. w Kielce

Mira

Hej, wrzucili ofertę pracy na Kontrolera jakości, mój mąż chce aplikować. Ktoś powie ile oferują na tym stanowisku? Ktoś wcześniej napisał, że są podwyżki po 3 miesiącach, ile ona wynosi?

@Lena

Kobiety też przyjmują, ale będąc na tym stanowisku poprostu trzeba wytykać ludzią co robią źle więc samo przez się rozumie

Ten młody i dynamiczny zespół jest podyktowany rotacją, czy przesadzam i źle myślę? Chodzi mi o stanowisko specjalisty ds. handlu zagranicznego, firma ujęła to jako benefit. Wymagają też ogarniania marketingu, to tak dodatkowo, czy oprócz sprzedaży działania marketingowe też są w kompetencjach osoby na stanowisku. Dajcie prosze znać jak to u was wygląda :)

Mateusz Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Chamstwo na porządku dziennym wśród osób na stanowiskach kierowniczych, do tego brak szacunku. Jeśli sobie cenisz atmosferę w firmie odradzam aplikacji.

nvm

Krotko pracuje, ale firma robi na mnie jedynie pozytywne wrazenie. Wyplaty podstaw PIERWSZEGO, kilka dni pozniej druga czesc dorzucana za nadgodziny + premie. Zadnego spoznienia i pieniadze godne. Ludzie naprawde na poziomie a sama firma z ogromnym potencjalem. Kwestia czy ktos liczy na latwa kase za brak pracy czy faktycznie chce pracowac zeby sensownie zarobic - bo dla tego pierwszego to nie jest dobra firma... ale powodzenia w znalezieniu takiej.

@nvm

Nadgodziny są jakoś ekstra płatne, czy po stawce, która obowiązuje w normalnych godzinach pracy? Jeśli chodzi o premię, to jakie wytyczne trzeba realizować, aby móc ją dostać?

Tak było Nowy wpis

Niestety mimo uczestnictwa w dwóch etapach rozmowy kwalifikacyjnej, nie poinformowano mnie o wyniku rekrutacji. Firmie brakuje profesjonalizmu, kompetentnej osoby przeprowadzającej rekrutacje.

gumis

Jako niedoszly pracownik napisze tak, koordynator pani Renata nie odbiera telefonu.Odpisuje sms z innego numeru z pytaniem o co chodzi.Nie wiem dokladnie czym zajmuje sie ta pani ale powinna zmienic prace.WSTYD,WSTYD cO TO ZA firma??? ja bynajmniej juz tam nie zadzwonie.

@gumis

A jak dokładnie przebiega rekrutacja w firmie? Mówisz, żeś niedoszły pracownik, to może wiesz coś więcej ;) Ile czeka się na pierwszy kontakt po wysłaniu aplikacji? Już od początku mówią klarownie jakie warunki oferują, kasę i rodzaj umowy?

gumis

Napisalem -nie doszly pracownik,mnie takie potraktowanie wystarczy.Nie interesuja mnie takie miejsca pracy.

@gumis

Mnie interesuje ewentualna poprawka na takie podejście które opisujesz. Działalność jakby nie patrzeć z piec lat już jest na chodzie. Czy koordynatorzy się w ogóle zmieniają? I czy jest ich więcej? ktoś inny rekrutował teraz niedawno i ma inne zdanie?

Widzieliście, że MOTO-TRUCK sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Mira

@Mira

Po trzech miesiącach złotówkę podwyżki max dadzą, a to stanowisko raczej nie warte tych pieniędzy.

Lena
@Jołjoł

Też wpadłam na to ogłoszenie, przyjmują w ogóle kobiety do kontroli jakości? Nie warte, czyli trzeba się nieźle narobić? Złotówka niewiele, a potem jak to wygląda z negocjowaniem stawki? Da się coś więcej załatwić?

@Lena

Ferdek

Widzę, że szukacie elektromechanika i akurat mnie to interesuje. W ofercie przeczytałem, że na początku umowa na okres próbny. Jestem doświadczonym człowiekiem i nie bardzo mi to odpowiada ale zapytam. Ile czasu trwa ten okres próbny? Za bardzo też nie podali widełek wynagrodzenia ani innych benefitów, więc jestem zmuszony zapytać. Co dokładnie oferują pod względem finansowym i jakie dodatki?

Hieronim

Znalazłem ofertę pracy jako operator cnc pras krawędziowych. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat czy warto ?

Fix

IM ,,Krócej:" tym większe szanse..

Franciszek
@Fix

Nie rozumiem, możesz rozwinąć swoją myśl? Zastanawiam się, czy wysyłać CV na ślusarza w dziale spawalniczym. Oferują 4800 zł brutto i możliwość przyuczenia do spawania metodą MIG/MAG 135, 136. Daj znać, czy wraz ze wzrostem umiejętności i stażu pracy rosną również zarobki?

Chester
@Franciszek

Zależy od humoru Będą chcieli to dadzą Ci podwyżkę nie to nie.

Krzychu

Praca jak praca, ludzie na produkcji w porządku, są pomocni przy wdrożeniu nowego pracownika, tak naprawdę od nich najwięcej można się nauczyć. Zarobki wiadomo jak wszędzie po trzech miesiącach obiecana podwyżka. Pracowałem przy spawaniu plastików, ogólnie ludzie w tym dziale są ok, a reszta to wiadomo. Ogólnie zatrudniając się w tej firmie trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem i nie przejmować się. Praca była dla mnie przejściowa, ale skłony byłbym wrócić po powrocie do kraju.

Kamila
@Krzychu

Zaciekawiło mnie do czego tam trzeba tak podchodzić z dystansem? Czyżby ludzie w firmie sobie jakoś śmieszkowali? Albo dzieje się coś innego?

Gabriela

Nie no to raczej zbyt wiele to nie wyjaśnia... Że sugerujesz by omijać to jasne ale firmę za taką masz, bo?

@Gabriela

Bo firma to ludzie a w tej ludzie są najgorszego sortu. Nauczeni kłamania oszukiwania i wzajemnego się podpieprzania Przykład jak zwykle idzie z góry ale szybko schodzi na dół

@Anna

I będąc tutaj aktualnie zatrudniona mówisz tak za dosłownie wszystkich? To taka atmosfera chyba nie przeszkadza chyba aż tak bardzo skoro wciąż tu jesteś, można spytać na jakim stanowisku?

Spawacz

Witam, jak praca przy spawaniu w M-T? Przyjmuja tylko na umowie czy podwykonawcow na dzialalnosci tez? Nadgodziny trzeba tyrac czy chcesz czy nie?

Ula

Nie polecam , brak rzetelności i jakości,są pomocni w innych sprawach , wkrótce opiszę Poza właścicielem brak wiedzy technicznej!

@Ula

No to aż ciekawa jestem Twojego zdania, wkrótce tzn., ile? Kiedy można się spodziewać?

Czy w firmie MOTO-TRUCK sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Żadnych szkoleń, to jest najgorsze dno Kielc ta firma błagan i zarząd bez pojecia, tylko pracwonicy pchają to do przodu

Zofia

Nawet na samym początku brak szkoleń? To jak ci pracownicy wiedzą jak mają pracować jak taki bałagan w firmie

Czy firma MOTO-TRUCK sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

KK

Firma jeszcze 10 lat temu było ok. Teraz firma zeszła (usunięte przez administratora). Kadra kierownicza traktuje ludzi jak smieci, nikt nic nigdy nie wie. W sezonie przyjmują ludzi a po tylko szukają powodu żeby zwolnić. Nie polecam.

GB

Forma zmieniła się na minus, zarobki nie za specjalne, dział kompozytów porażka. Firma niezorganizowana kompletnie, nikt nic nie wie... Ehh ja podziękuję i nie radzę, szkoda czasu. Pozdrawiam i też radzę zrezygnować, szkoda waszego czasu.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Moto-Truck Sp. z o.o.?

Krystian

Jeżeli chodzi o dział z kompozytami to masakra, omijać szerokim łukiem

Ireneusz

Jakie są godziny pracy? Ktoś coś wie?

Em.

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Ludzie w większości spoko, szefostwo zależy od humoru, ale też mało kto narzeka. Robota nie jest ciężka, trzeba robić swoje i się wraca sie do domu z uśmiechem. W sezonie, jak na kielce zarobki bardzo dobre. Firma na duży plus.

Aneta

Słyszałam, że firma ma dobre opinie jako pracodawca.Poszukiwani są może nowi pracownicy?Wiecie coś?

Zostaw merytoryczną opinię o MOTO-TRUCK sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOTO-TRUCK sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOTO-TRUCK sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MOTO-TRUCK sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOTO-TRUCK sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.

MOTO-TRUCK sp. z o.o.