barbórka

Leszczyny

Opinie o barbórka

stały klient 2011-02-04 23:57:53
Sklepów sieci "Barbórka" na terenie gminy jest mnóstwo. ale jeśli chodzi o "Barbórkę" przy ulicy 3Maja w budynku, w którym na piętrze znajduje się biuro "Komandora" - to opinia może być tylko negatywna. (usunięte przez moderatora)
bigel 2011-02-12 20:20:44
Człowieku - to żadna nowość. W co drugiej całodobowej barbórce jest to samo. Ameryki niestety nie odkryłeś. A jeśli chodzi o barbórkę pod komandorem to cała (usunięte przez moderatora)o tym wie i niestety, ale tak jest do tej pory, tylko nie tak oficjalnie. Tam to się bawią na całego. Ale zawsze jedna sprzedawczyni jest w sklepie i obsługuje, więc chyba nie ma problemu. Ważne, że przed zamknięciem załoga sklepu jest w komplecie. Niby każdy może robic, co chce, bo żyjemy w demokratycznym państwie, ale po pracy, a nie w czasie pracy.
Seb 2011-08-01 10:50:22
Niestety praca trwa zbyt długo, a człowiek ma potrzeby, ten system nie sprzyja zaspokojeniu ludzkich potrzeb i zdrowiu. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że sami się z tym godzimy i bronimy go (systemu), co widac w powyższych postach.
tomcio paluch 2011-09-17 23:37:38
no, no. ta ekspedientka z barborki na 3 maja 16 - to moja koleżanka ze szkoły. no - dobre! wszystko sie zgadza. sama prawda.
bartolini 2011-11-02 20:43:55
NO PROSZE - WREŚCIE ZLIKWIDOWALI TE BARBORKE NA 3MAJA 16. OBSLUGA BYLA DO NICZEGO. AROGANCKA W STOSUNKU DO KLIJENTOW. BEZCZELNE ODZYWKI. A KSIAZKI SKARG I ZZALEN NIE ZOBACZYSZ. (usunięte przez moderatora). ALE KTO WIE- TA EKSPEDIENTKA PRACUJE W BARBORCE KILKADZIESIAT METROW DALEJ. HEH. HISTORIA LUBI SIE POWTARZAC
anonim 2011-11-17 19:16:56
A ja nie wiem czego Ty chcesz, mi zawsze wydawały sie miłe, zawsze uśmiechnięte mimo panujących tam warunków(szczególnie latem).. Poza tym jak rok tam chodzę to dziewczyny pracowały pojedyńczo, a u góry nikt nie mieszkał. Jakich to ludzie potrafią plotek narobić...
narg 2016-05-18 20:54:11
sebek, a masz jakiegoś znajomego pracująćego tam ? Tak się własśnie zastanawiam czy u nich można teraz zatrudnienie jakieś złapać
Zostaw swoją opinię o barbórka - Leszczyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie barbórka