brak logo

Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.

Warszawa

Opinie o Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.

anonim 2009-04-08 14:39
Praca w firmie Hyundai Motor Poland pozwoliła mi na zdobycie niezbędnego doświadczenia na różnym szczeblu zarówno w zakresie finansów, jak i przede wszstkim logistyki. Dawała szansę rozwoju.
Najmilej wspominam przede wszystkim atmosferę i ludzi z którymi miałam okazję współpracować.
anonim 2015-01-12 18:08
Koreański [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Najlepszą decyzją było odejście z firmy.
2
smd 2015-03-20 11:39
Jako klient mam bardzo złe doświadczenia z HMP; zostałem potraktowany wyłącznie jako dostarczyciel kasy. Zastanawiam się nad poinformowaniem Koreańczyków, ewent. szersza opinię publiczną. Na ten moment eksploatuję H i30 i prawdopodobnie nic już więcej tej marki nie kupię. Okazuje się, że szacunku dla klienta można oczekiwać od sprzedających auta japońskie czy niemieckie - nie Hyundaia.
2
Waland 2016-08-06 18:38
No sam nie wiem co mogę powiedzieć, oprócz tego, że jest bardzo fajnie w tej firmie, ludzie są zadowoleni i nikt na nikogo złego słowa nie mówi, moim zdaniem wartościowa sprawa, rozwijająca mocno i fajnie zmieniająca ludzi w wartościowe jednostki polskie
G.S. 2016-11-15 11:08
Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Koreańczycy sterują nieobliczalnie, poprzez konflikt, nieudolnie. Zniechęcają polskich pracownikow. Stres, niezrozumienie. Praca dla podporządkowanych i bez ambicji, oczekujących slabej pensji, za średnią pracę . Odradzam
2
Alex N. 2016-11-29 15:02
To jedna z najsłabszych organizacji w branzy samochodowej. Hyundai Motor Poland jest firmą dryfującą. Liczą się tylko decyzje z Korei. Ciągła rotacja. Hierarchiczne, złe stosunki międzyludzkie. Pensje dość niskie. Mozna dostać nawet niezłe stanowisko, ale szybko okazuje się ze to sciema. Nie polecam!!! Radzę popytać u dealerów i firm wspólpracujących.
1
Iza 2017-08-12 08:24
Witajcie, Nikt nie odpisał na poprzednie wpisy i ich nie potwierdził ,od kilku miesięcy. Czy wśród odwiedzających forum osób są aktualni pracownicy? Jeżeli tak to napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja? W takiej dużej firmie jak Hyundai nie jest prowadzona rekrutacja?
Zostaw swoją opinię o Hyundai Motor poland Sp. Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyundai Motor poland Sp. Z o.o.