ArtDesign Studio

Katowice

Opinie o ArtDesign Studio

anonim 2010-02-28 17:50:45
Bardzo duża rotacja pracowników, zapomnij o podwyżce- wol� zwolni� pracownika i zatrudni� nowego za mniejsze lub te same pieni�dze.czekaj� do ostatniej chwili z wys�aniem dokumentów takich jak �wiadectwo pracy, PIT itp... Jedynym plusem jest dobry dojazd z centrum K-c. Ich strategia to obiecywanie, że po okresie próbnym b�dzie wi�ksza wyp�ata, co si� potem okazuje niemozliwe - tak by�o w przypadku każdego pracownika!!
były pracownik 2010-03-17 11:14:47
Niestety trafiłam do tej firmy, nie polecam nikomu nie da się wytrzymać miesiąca racy. Kontrola nawet w ubikacji. Brak jakichkolwiek możliwości a tym bardziej zastanawiam się po co zatrudniają kogoś skoro i tak sprawdzają każdą wysłaną pocztę, emaila, telefon i wszystko co sie da. Nie potrafią w żaden sposób sami dogadać się ze sobą (wspólnicy) a co dopiero z klientami wstyd mi było podawać moje nazwisko i identyfikować się z tą firmą. Do wiadomości płace około 100zł na rękę jak cie nie ma w prac to ci jeszcze obniżają i żadnej podwyżki a i wyjść w nagłych wypadkach nie ma nawet jak pogrzeb czy bank lub coś innego.
Aleksandra 2010-04-09 15:54:56
Zgadzam sie z powyzszymi opiniami, potwierdzam, to prawda!!!
jakwyzej 2012-03-20 22:08:17
wszystkio sie zgadza! dodam jeszcze ze nie placa skladek, placa najnizsza pensje i dogadac sie nie mozna.
BYŁY PRAOWNIK 2013-10-11 15:09:58
tak jak inni piszą to wszystko prawda, NIE PŁACĄ SKŁADEK, nie ma podwyżek jak już to 100zł i to pod stołem, najniższa krajowa na umowie bez możliwości zmiany, nie płacą za nadgodziny, podchodzą do pracowników jak do śmieci, nie można uzyskać RMUA lub paska z wypłatą, o świadectwie pracy można zapomnieć, jak ktoś chce podwyżkę to odpowiadają o kryzysie że kasy nie ma że nie mogą podwyższyć cen bo klient ucieknie a MARŻĘ MAJĄ bardzo wysoką że stać ich co chwilę sobie kupić jakiś gadżet za pare tysięcy a pracownikom potem mówią że mają kryzys i nie mają pieniędzy, ZA TO CO ONI ROBIĄ POWINNO SIĘ TĄ FIRMĘ ZAMKNĄĆ
Dadek 2016-04-19 21:47:58
ArtDesign Studio jest naprawdę spoko, generalnie znam się na tym biznesie, bo siedzę w nim już jakiś czas i jestem wielkim fanem tego typu firm, naprawdę polecam bardzo, bardzo mocno i życzę sukcesów.
Zostaw swoją opinię o ArtDesign Studio - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArtDesign Studio