Opinie o Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski w Płock

Aneta Nowy wpis

Czy można nadal brać udział w procesie rekrutacji?

kik Nowy wpis

to faktycznie bardzo nieodpowiedzialne i malo profesjonalne podejscie by tyle czasu upominac sie o przyjazd i sprwadzenie sprzetu tym bardziej, ze to wszystko zalezy od nich i bylo załawiane u nich, dziwie sie ze jeszcze dzialaja i ludzi ekrozystaja z ich uslug jak maja takie prblemy

remoz Nowy wpis

Od pół roku mam problem z serwisem swoich urządzeń zainstalowanych przez firmę. Brak kontaktu lub powiem szefowi i odzwonimy do pana w ciągu 3 dni. Nie ma z kim rozmawiać. Od października 2015 do dzisiaj tj. 07.04.2016 nikt nie pofatygował się do mnie pomimo zgłaszanych i przyjmowanych usterek. Dałbym sobie spokój, ale jako osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku mam ogromny problem z wyjazdem. Czy wie ktoś jak można do nich dotrzeć. Czy firma jeszcze istnieje?! Wszystkie informacje na stronie są nieaktualne. Telefony 24367...... nie ma takiego numeru, telefon kom..... w tej chwili jest poza zasięgiem?; na maile nie odpowiadają!!!

JERRY Nowy wpis

Firma jest OK , to że mają problemy to nie może po części wina złego zarządzania ale na pewno jest to firma z tradycjami a Pan Janusz jako właściciel to Zacny i uczciwy człowiek - to nie stety tak jest jak wszyscy by chcieli łapę na forsie położyć ....nie ma tak dobrze.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nor

Pana P. już od dawna nie maw tej firme, podobno nikt z nim nie chciał już rozmawiać, przez jego długi, ma teraz podobno gdzies swoja druga firme i znow naciąga ludzi. Pan P. nie nadaje się do powadzenia firmy, on się na tym nie zna myśli ze jest jeden jedyny na swiecie. Jego ojciec - właściciel firy ZPU jest spoko, tylko dlaczego pozostawił Pana P. jako osobe decyzyjna w swojej firmie - oj działo się...

Lidia

Firma Stołoski zajmuje się usługami kowalsko-ślusarskimi od 1989 roku. Prowadzą nie tylko serwis ale również i sprzedaż rolet, okien, ogrodzeń czy napędów. Podobno tradycja poszła z dziada pradziada co się bardzo chwali, ale pytanie czy rzeczywiście jakość ich usług jest na tyle wysoka, że można byłoby im bez 2 zdań zaufać?

Robert

Czy ma ktoś aktualne info o tej firmie? Jakie zarobki są dla slusarzy/montazystów?

szczuro

Dla mnie firma była dobra zarabiałem tam nawet sporo przebitki na towarze nie było tak jak pisza wyżej koledzy klient zamowił i dostał co chciał wiec nie piszcie bzdur o firmie .

Daniel

Witam,byłem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie-ukazało się ogłoszenie,lecz po przeczytaniu postów,dam sobie spokój.Pracowałem już w kilu podobnych firmach i z doświadczenia wiem iż kazda opinia ma ziarenko prawdy,lecz jeśli się pisze o 95% rotacji-to wnioski nasuwają się same-nie warto podejmować takiej pracy!!!.A wspomniany wcześniej BRAK PLANU PRACY NA DANY DZIEŃ w moim przekonaniu dyskwalifikuje takiego pracodawcę-żegnam i życzę powodzenia w ukończeniu choć jednej bramy przez tego samego pracownika,

sam się zwolniłem

Zadowoleni z Gulczewa pisząc że zwolnieni pracownicy się mszczą. nie wiecie o co chodzi a zabieracie głos. Nie ma zwolnionych pracowników. Są tylko tacy co sami odchodzą bo mają dość tego bajzlu gdzie nie ma ani ładu ani składu. Tam jest totalny brak organizacji. Ludzie przychodząc do pracy chcą wiedzieć co mają robić jak mają robić i czym maja robić. Tam niestety tego brak. Jeśli by to była taka wspaniała firma jak wam się wydaje to by ludzie trzymali się tej firmy a tak to przychodzą tam tacy co już innego wyjścia nie maja. Popracują tam dopóki nie znajdą sobie innej pracy. Trwa to nieraz trzy , może cztery dni . Dwa tygodnie pracy w tej firmie to już bardzo dużo. Odchodzą i odchodzić będą sami . Nie piszcie więc że zwolnieni pracownicy się mszczą jak nie znacie sytuacji w tej firmie

Handlowiec

Witam. Ja miałem przyjemnośc pracować w tej firmie krótko bo 4 miesiące i nie uważam tego czasu za stracony. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jak sie umówiłeś tak dostawałeś. Mnie firma absolutnie nie oszukała. Odszedłem bo dostałem lepszą propozycje , gdyby nie to być może pracowałbym tam dalej. Dzis nie wstydze się powiedzieć Przemkowi dzień dobry jak co niektórzy.Firma miała naprawde super pomysły swojego czasu. Zabrakło sam nie wiem czego ale napewno nie uczciwości żeby byli potentatami na rynku Polskim i lizalibyście buty Przemkowi żeby u niego pracować. Pozdrawiam Przemka z rodzina.

kiedyś tam pracowałem

Mam pytanie do tych , którzy chwalą firmę Stołoski. Prosze mi odpowiedzieć jak to jest , dlaczego ludzie sami odchodzą z tej niby wspaniaej firmy. Jest bezrobocie więc ludzie powinni trzymać sie pracy w tej firmie a jednak sami odchodza . Ktoś kto pisze , że tam jest wszystko ok a jedynie pracownicy to banda [usnięte przez moderatora]niech porozmawia z pracownicą biura a dowie się . że musiała ona wypisywać na koniec roku ( w którym ja pracowałem ) 90 pitów. Jak by nie liczyć wychodzi na to, że pracownik wytrzymuje tam około cztery dni. Sprawa następna- kierownicy. Firma zatrudnia na tym stanowisku [usnięte przez moderatora] . Podobno są to ludkowie po studiach . Nie będę pytał po jakich studiach bo wiem że po śmiesznych. Sa to ludzie , którzy nawet rysunku czytać nie potrafią , nie mówiąc już o jakiej kolwiek znajomości technologji , narzędzi i materiałów. Jedynie co im dobrze wychodzi to darcie mordy na pracowników. Robią to dlatego że sami nic nie potrafią i myślą że tym sposobem będa doceniani przez pracodawcą .Skutek tego jest taki że pracownicy odchodzą bo mają do wyboru obić mordę takiemu[usnięte przez moderatora] -kierownikowi albo poszukac sobie nowej pracy . Odchodzą więc bo nie chcą zrobić krzywdy jakiemuś [usunięte przez moderatora] , odchodzą też ze względu na zarobki ( zarobki są inne niż zapisane w umowie )

zdziwiony

Co ty Przemo piszesz?Aż się czytać nie chce.W ogłoszeniu grubym drukiem -praca na stałe a tak naprawdę od wielu lat umowa do 22 grudnia i wypad a w styczniu nowe ogłoszenie.Firma z tradycjami?Jakimi -chyba olewać klienta i pracownika.Zauważ,że już wam się kończą i jedni i drudzy.Zwolniłem się przed wczoraj razem z 3 kolegami.Sam zostaniesz [usnięte przez moderatora]

Olga25

Produkty wysokiej jakości, robocizna profesjonalna, ceny przystępne. POLECAM!

No widze że podniosłem poziom adrenaliny (usunięte przez administratora) - małe pytanko czy był tam u Was zatrudniony jakiś elektryk przez 3lata ? aż 3lata ?i nie słyszałem o nim ?- dyrdmały o wyspach Brytyjskich nawet nie komentuje - wiem o jednym elektryku co pracował 6 lat ale pomine go milczeniem bo Pan (usunięte przez administratora) może mieć na niego jakas alergie podobno mam jakieś nieaktualne dane - rozumiem że dotyczy to finansów fakt sa już nieaktualne - aktualnie sytuacja finansowa firmy jest już znacznie gorsza -co do wykształcenia fakt studiować mi sie nie chciało ale iloraz inteligencji nie ma związku z iloscia dyplomów a co ja robiłem w waszej firmie ? bywa w życiu tak że człowiek jest zmuszony podjąć prace ogląda strony w internecie a tam piękne słowa o najlepszej firmie w Płocku o parku maszynowym o kontraktach zagranicznych o fachowcach jakich nie powstydzi się żaden zakład - no to dałem się nabrać na te kity a potem to już jeden wielki szok (usunięte przez administratora)kompletny dyletant zero wiedzy na temat ale najmadrzejszy jak cos powie to tak ma byc a potem placz że towar zepsuty że pieniadze stracone a do tego totalny cynik wypolerowne buciki płaszczyk szaliczek i frontem do klijenta wsadza kity a gdy umowa spisana zaliczka wzieta to juz go wiecej pan klijent nie zobaczy bo(usunięte przez administratora)dobrze wie że klijent towaru szybko nie zobaczy liczy sie tylko zaliczka żeby było czym obracać lub zaległości zaplacic - no to na dzisiaj wystarczy aż mnie nosi aby podpisac sie imieniem i nazwiskiem ale moze jeszcze nie teraz poczekam jeszcze troche bedzie większa niespodzianka a może nie będzie mi się chciało już tu zaglądać mineło sporo czasu od mojej ostatnie styczności z waszą firmą i los firmy oraz wasz persojnalnie jest mi zupełnie obojętny dla ulatwienia typowania moich danych dodam że rok już minoł od kiedy nie pracuje w tym balaganie choć pracując w innej firmie jeszcze mialem okazje wymienić z wami moje poglądy na temat waszej firmy

Były Elektryk

Witam wiecie co panowie troche mi was żal że takie głupoty piszecie rozumiem że źle was potraktowali ale wydaję mi sie że to dlatego że mają dużo roboty ( w tym okresie nie ponieważ sam mam zastój .posiadam firmę w(usunięte przez administratora) zajmującą się wyłącznie bramami ) za chwilę czytający te bzdury ujrzą komentarze typu "te pozytywne komentarze pisze (usunięte przez administratora)i. Często mi sie chwalił że siedział kilka godzin i pisał te dyrdymały." albo (usunięte przez administratora)wszędzie pisze pozytywne komentarze" lub "no (usunięte przez administratora)gratulacje za ten wpis byłego elektryka (usunięte przez administratora)s troche kasy stracił i samochodówke jakos skończyłes to i poziom wpisu łatwo rozpoznać ale musisz sie postarac I lepiej bajerować" no i tutaj rekord z którego śmiała się nawet moja żona "witam wszystkich zainteresowanych. wczoraj (usunięte przez administratora) śmiejąc się przyznał , że sam z bratem piszą pozytywne opnie a ludzie się na to łapią " . Świetnie, a powiedział panom jaki ma kod PIN do telefonu ? he he . Wiecie co to troche dziecinada odgrywać się na pracodawcach ( sam wiem jak to boli bo naczytałem się o sobie tyle(usunięte przez administratora)też tego typu że chwale się pracownikom jakie ja pozytywy o sobie pisze i wgl.). A mam pytanie do pana (usunięte przez administratora) czy jak mu tam , kto to jest "Mała na kaczych łapkach"? pracując tam 3 lata nie zauważyłem tam nikogo takiego może za dużo alkoholu panie(usunięte przez administratora)

marek

Ludzie co się dziwić przeciesz po sposobie rozmowy widać co to za kolesie. Nie wspomne też o tej (usunięte przez administratora) Ta to dopiero jest ewenementem na skalę. Ludzie stary to dobry facet ale reszta to szkoda gadać. Jeśli ktos ma za wiele kasy to niech zamawia co chce. Najlepiej za duże sumy i daje przedpłaty. Proponuje spisywać umowy na wykonanie roboty z uwzględnieniem terminu wykonania i odsetkami karnymi. Tak tylko można wyjść na swoje. Oczywiście to miła i fajna firma i polecam ja każdemu kto ma dużo czasu i nie spieszy mu się

abcd

Właśnie prawidłowa ocena firmy a zarobki dla tych co potrafia cos sa naprawde jak na płock bardzo durze w tej firmie jezeli ktos szukał roboty to wie ile można zarobić w płocku. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Były Elektryk

W Stołoskim byłem elektrykiem, kolego którego nie będe wymieniał z imienia i nazwiska , prawda jest taka że wszystie negatywy są pisane przez ludzi którzy się najzwyczajniej w świecie się [usunięte przez moderatora] rozumiem że najlepiej nic nie robić a później pisać takie rzeczy na forach że mało płacili że wymagali, moim zdaniem wymagają bo chcą być lepsi z paroma uwagami bym się zgodził ale na przykład częste komentarze były na temat obcięcia pewnej sumy pieniędzy za paliwo , no niestety kilka razy byłbym za stroną szefostwa ponieważ moi koledzy z pracy albo nieznali płocka albo poprostu na złość jeździli dłuższą drogą , nie pracuje tam z powodu mojej narzeczonej która dostała okazję w anglii , a czemu by nie spróbować pomyślałem jestem prostym chłopem ze wsi kilka razy też mi się nie chciało pracować, każdy ma swój gorszy dzień dzisiaj wracając do płocka nie wstydzę się powiedzieć panu (usunięte przez administratora)i dzień dobry bo choć nieraz było ciężko myślę że chcą być ( i się starają choć nie zawsze wychodzi) jedną z lepszych firm w tej branży w płocku.

no widzę że paru byłych pracowników zaczeło pisać prawde o tym bałaganie a i nieszczęsny odbiorca tego złomu się wypowiedział ja pamiętam taki rekord jak pewien pan ze Starej Bialej wplaci w marcu zaliczke na brame a pod koniec lisiopada mial ja juz zamontowana a naped w lutym czyli tylko 11 miesicy facet czekal [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski - Płock

Zakład Produkcyjno Usługowy Stołoski Janusz Stołoski
2.2/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kostrogaj 13C
    09-400 Płock