Opinie o Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " w Gdynia Kcyńska 27A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Super Hobbi Dom i Ogród "OBI ". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " w Gdynia Kcyńska 27A

Ja Nowy wpis

Jest sobota 6 mają godz 18 , jedna kasa , kolejka 30 metrów, brawo obi

Michał Nowy wpis

Bardzo przemiła obsługa na kasach zwłaszcza kasjerka Anna zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do klienta , do takiej kasjerki chętnie przychodzi się robić zakupy

zadowolony klijent Nowy wpis

sklep w super lokalizacji mnóstwo towaru obsługa super doradzi i odpowie na każde pytanie sympatyczna miła przy kasach kasjerka " Ania " sprawnie obsługuje dodatkowo doradza i poleca asortyment aż lżej się płaci

Bożena

Ktoś z pracownikow wypowie się może na temat pracy w firmie? :) Klienci pisza o miłej obsłudze, czyli zakładam że atmosfera wśród pracownik musi być okej? :) A jak z wynagrodzeniem, jesteście zadowoleni?

Worker
@Bożena

Praca w Obi miło mnie zaskoczyła. Mam wrażenie, że to jeden z nielicznych pracodawców, który wychodzi z założenia, że "zadowolony pracownik, to dobry pracownik" Więc dbają, żebyśmy byli zadowoleni. Oczywiście nie znaczy to, że nic nie musimy robić i jeszcze nam za to płacą :) Firma ma określone wymagania dotyczące wyglądu sklepu i poziomu obsługi, ale nie są one nie do spełnienia. W zamian oferują nienajgorszą pensję, prywatne ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne itd... Ogólnie polecam :)

@Worker

No jeśli serio to wszystko tutaj przysługuje ludziom to trudno się dziwić, że polecasz. ;p Ale co skrywa się pod określeniem "nienajgorsza pensja"? Tutaj są jakieś premie?

Heh
@Bożena

Pensja raczej na wegetację niż na życie , całe szczęście znalazłam lepsza prace bo za niecałe 18 zł na godzinę żyć się nie da

@Heh

Serio 18? I to ta wspomniana "nienajgorsza pensja"? Chyba, że tu różnie proponują, da radę negocjować?

Beti
@Bożena

Atmosfera jest różna, zależy od działu bo każdy dział ma swojego kierownika i to od niego zależy jak jest. Np na ogrodzie jest rodzinna atmosfera a na kasach straszny mobbing. Kierowniczka bez przerwy wyżywa się na kasjerkach.

@Beti

Ej poważnie? Bo jeśli tak to czemu nikt niczego wobec tego nie zrobi?

Emilia
@Beti

Beti konflikty między pracownikami po prostu się zdarzają i to nie tylko w obi lecz działania jednorazowe nie mogą zatem być uznane za (usunięte przez administratora).Pracuje tu już 7lat i nie zauważyłam wyzywania się .Jako kierowniczka i przełożona często podejmuje decyzję które dla nas może nie są najlepsze ale to też może być tylko nasz punkt widzenia .Uważam że idzie się z naszą kierowniczka normalnie porozumieć może trzeba tylko chcieć ....Ja osobiście jestem zadowolona z pracy na tym dziale i z kierowniczki

Ha ha ha
@Emilia

Emilko szkoda że za plecami kierowniczki mówisz coś innego :) Liczysz że bycie lizusem się opłaci?

Pracownica
@Beti

Są kasjerki które pracują po 10 lat … i z uśmiechem przychodzą do pracy :) a kierownik jest konkretna, sprawiedliwa i z wielkim sercem … Pozdrawiam wszystkich.

Elo
@Pracownica

Ludzi pracujący po 10 lat co zdążyli nazbierać wszystkie podwyżki za poprzedniego dyrektora. Zatrudniając się teraz zapomnij ze finansowo chociaż zbliżysz się do takich zarobków. Sprawa wygląda tak ze pracują tam 2 rodzaje ludzi. Ktoś pracujący tam 7-10 lat co zdążył nazbierać benefity za poprzednim zarządem. Reszta wymienia się co max 2 lata i idą dalej bo za te grosze trudno jest nawet myśleć o własnym mieszkaniu. Dobrym przykładem jest taka sanitarka co bodajże 2 lata temu prawie cala przeszła do casto. 80% pracownikow nie pracuje tam nawet 2 lat.

HehE
@Worker

Przyznać się który kierownik to pisał? Jeśli zadowoleniem określa się moment w którym pani kierownik wyzywa przy klientach swojego pracownika (ogród) to tak wszyscy są zadowoleni.

Iwona Nowy wpis
@Elo

A właśnie chciałam pytać o te podwyżki stażowe. To w zasadzie po tej zmianie już nikt prawie niczego nie ma? Nawet te wspomniane Panie nie dostaną już raczej więcej? Piszesz też o przechodzeniu do konkurencji, a tak z ciekawości to ktokolwiek wrócił tutaj może?

Doradca Klienta

Rozmowa z dwoma osobami reprezentującymi firmę. Przepytali o poprzednie doświadczenia i opowiedzieli dużo o firmie, premiach, dodatkach co okazało się prawdą po kilku miesiącach. Premie są raz na 3 miesiące. Dodatek świąteczny też bardzo przyjemny. Na start zaproponowali 3200 brutto.

Pytania o doświadczenie, posiadane uprawnienia i stan zdrowia.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

HehE

Największy problem to redukcja zatrudnienia i ciągła rotacja. Jeśli chcesz kogoś poznać to musisz się pośpieszyć puki jeszcze pracuje. Nawet gdy sam/sama dłużej popracujesz to przez braki kadrowe trudno jest wyjść nawet do toalety, aby po powrocie nie być pytanym gdzie się było bo klienci czekają.

Agata
@HehE

To stąd taka rotacja, że tak dużo pracy jest? Czy z jakiegoś innego powodu ludzie odchodzą?

nikt ważny

współczuję pracownikom sklep w super lokalizacji obsługa super i sympatyczna ale im wyżej tym gorzej kocham castorame

ciekawski
@nikt ważny

a o co chodzi z tym wyżej wyżej jest nie dla idiotów znaczy się media markt ale to ekstraklasa nie druga liga

Ha ha
@nikt ważny

I p. kierownik nadzoru ha ha ha

????

Brak empatii????

Aleksandra
@????

W jakim sensie brak empatii? Z kogo strony?

@Ha ha

A to coś z kierownikiem tu jest nie tak czy o co chodzi?

K
@????

A nie widać i nie słychać? Przecież czasami słychać w toalecie klientów

@K

Empatię w toalecie?xd Chyba, że źle zrozumiałam to co chciałeś przekazać? ;p

@K

Haha. A co ciekawego słychać w toalecie dla klientów?? Przystawiasz ucho do sedesu czy jak ??

@Ha ha

p. kierownik nadzoru to już dawno powinna być zgloszona do sądu pracy bo to co robi względem swoich pracowników to jest karalne

@ja

No w sumie... Albo może właśnie nie skoro nikt tego nie zgłosił? Zaraz wyjdzie, że to może nie do końca prawda, wtedy brak zgłoszenia mógłby być poniekąd wytłumaczalny?

@Iwona

Nikt nie zgłosi bo każdy ma rodzine na utrzymaniu a o pracę trudno. Poza tym jak jedna osoba powiadomila dyrektora to pani kierownik sie wyparła. Dyrektor poprosil o opinie innych dziewczyn, to kierownik oddelegowała swoje protegowane które pouczyla co mówić. Szkoda że dyrekcja nie zechciała porozmawiać ze wszyskimi, mogliby się zdziwić.

Iwona

Najgorsze jest chyba to, że osoby z zewnątrz już poważnie mogą nie wiedzieć co o tym myśleć. :( Czyli jakieś konsultacje dyrekcji z pracownikami to odbywają się tu normalnie? Czy nie ma za bardzo kiedy?

Gostek

bardzo sympatyczna pani na kasie z przemiłym uśmiechem , będę tam wpadał

obserwator

Oglądałem właśnie reklamę OBI w telewizji na TVN 24 i takie przemyślenia na 10000000 % nie była kręcona w obi na Kcyńskiej myślę że włodarz nie spełnia wysokich standardów OBI (tych z tv) może czas na zmiany w reklamie: czysto , kolorowo, miło, profesjonalnie a może reklama kłamie

@obserwator

XD Czemu oglądasz reklamy, nie masz podczas nich niczego lepszego do roboty? ;p A tak serio to ciekawe, czy sobie ten komentarz wezmą do serduszka. Może kolejna reklama będzie nagrywana właśnie tutaj? ;)

nikt ważny Kasandra

bardzo mile panie w informacji

Yankee

Pracuję tam już kilka miesięcy. Praca jest stabilna. Atmosfera bardzo okej! Jest dużo miłych osób. Tych z muchami w nosie też nie brakuje :) Kierownik bardzo konkretny i mówi czego oczekuje. Nie stawiają jakichś niemożliwych do realizacji zadań. Jeżeli pracujesz sumiennie i oprócz swoich codziennych zadań wykonujesz dodatkowe zadania narzucone przez zastępców to wszyscy są zadowoleni. Praca jest bardzo łatwa jeżeli posiada się odpowiednie do niej podejście. Na dziale ma być czysto, towar w półkach, a obsłużony klient zadowolony i z bananem na ustach wracają do nas po kilku dniach na kolejne zakupy. Poleciłbym każdemu posiadającemu minimalną wiedzę na temat technicznych zagadnień związanych z domem czy mieszkaniem. Będzie zwyczajnie prostszy start. Szkoda, że pieniędzy nie ma z tego zbyt dużo, ale dla studenta to bardzo okej praca bo dają wolne wtedy kiedy potrzebujesz.

Lewan
@Yankee

Ostatnimi czasy miejsce zmienilo sie w (usunięte przez administratora). Jakos od 2 lat zaczela sie redukcja zatrudnienia na kazdym dziale, a co za tym idzie przejmowanie ich obowiazkow przez cala reszte. Brak czasu aby spokojnie pojsc do toalety a nie mowiac juz o dokladaniu na regaly. Pracownik ma znac sie na wszystkim i nie oczekiwac pochwal czy podwyzek.

Gabriela
@Lewan

A bez tych podwyżek, to ile pracownik ma? Yankee poleca studentom, a dorosły człowiek nie będzie w stanie wyżyć z zarobków w tym sklepie? :0

Słowa kojarzące się z Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI ": Najbardziej nie podobało mi się w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI ":

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " - Gdynia

• Jak się pracuje w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

Zobacz opinie na temat firmy Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

Kandydaci do pracy w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "