Opinie o Browar Staropolski Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Browar Staropolski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Browar Staropolski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Staropolski Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Ula

Dzień dobry, proszę o szersze odniesienie się do samej atmosfery, zwłaszcza z perspektywy biura. Widziałam różne opinie na forum a właśnie widnieje na LinkedIn oferta dla głównego technologa. Już ze 6 osób się zgłosiło, wiec opisałby ktoś najpierw szerzej sam proces rekrutacyjny? W jaki sposób przebiega i czego można spodziewać się na rozmowie w kontekście tego stanowiska?

Marsel
@Marek Łycyniak Prezes Zarządu

Panie Marku... Pracowałem u Was 3, no prawie 4 lata temu, i z ówczesnej ekipy zostało może z 7-10 osób? Na produkcji same nowe twarze, Magazyn wymienił się cały (no to akurat dobrze :D) biuro nowe poza Magdą, jak wchodzę do sklepu też same nowe twarze. Warzelnia i chłodnia chyba tylko bez zmian. Jaka rotacja na poziomie 10%? To była moja pierwsza praca, ludzie byli fajni, ale atmosfera...

Justyna Nowy wpis

Dzień dobry. Z partnerem widzieliśmy, że jeszcze z miesiąc temu była dostępna oferta dla Specjalisty ds. automatyki. W treści nie było nic napisane o wymaganym doświadczenie, Partner je jednak posiada. Ciekawi jesteśmy tegorocznych stawek. Możecie je przybliżyć?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy pracownicy Browar Staropolski Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kandydat Nowy wpis

Zostawię tylko opinie z samego procesu rekrutacyjnego. Po wysłaniu CV szybko była odpowiedź z firmy oraz zaproszenie na rozmowę. Rozmowę przeprowadził Pan Marek Ł. Rozmowa przyjemna oraz z konkretami, czego obie strony oczekują. Jedynie niesmak pozostał po rozmowie, gdzie Pan Marek mówił o informacji zwrotnej, która niestety się nie pojawiła. Nie wiem, czemu niektórzy tak narzekają na samą rozmowę, ponieważ mój pierwszy kontakt był jak najbardziej pozytywny. I myślę, że Kultowy Browar Staropolski może być dobrym miejscem pracy.

No cześć, co z tym magazynem tak ostatecznie, o którym napisali w ostatnich opiniach? Ciekawi mnie tamten dopisek w nawiasie, że to akurat dobrze, że się cały wymienił. Nie, że od razu już kandyduję, na razie przeglądam po prostu te okoliczne. Rozwiniecie to? Tam ludzie też bardzo rotują czy jest może też stabilniejsza część? Atmosfera wciąż uznana będzie za słabą?

Czy rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie Browar Staropolski Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Zduńska Wola
INWEMER System sp. z o.o.
Ula

Marek Łycyniak Prezes Zarządu

Na jakiej podstawie radzi Pani omijać naszą firmę szerokim łukiem? Pracowała Pani u nas? 90 % załogi ma umowę na cza nieokreślony i są z nami już dobrze ponad 5 lat. Jakoś sobie nie wyobrażam firmy, którą należy omijać szerokim łukiem, w której rotacja roczna jest poniżej 10%.

@Marek Łycyniak Prezes Zarządu

Rozumiem, że musi minąć jakiś okres czasu od zatrudnienia, żeby dostać uop na czas nieokreślony, zgadza się? Jeśli tak, po jakim czasie można dostać taką umowę? :-) Ta 10% rotacja to wtedy, gdy pracownicy składają wypowiedzenie? Czy firma też redukuje etaty?

A ze względu na co według pani właśnie o to się prosi? Czemu inspekcja powinna tu zajrzeć i czy to oznacza, że jeszcze nigdy wcześniej jej tu nie było? Widziałem po prostu na stronie dostępna ofertę dla operatora maszyn, chce tu przyjść od nowego roku. czy potencjalne warunki mogą się jeszcze zmienić w czasie?

Marsel
@Marek Łycyniak Prezes Zarządu

Czy w Browar Staropolski Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

QWERTY

Generalnie zauważyłem ze to ogłoszenie, o którym pisała kiedyś jedna Pani dla operatora, dalej wisi na stronie. wiec to oferta otwarta? Na samym zakładzie ile teraz osób robi i czy ktoś wyraziłby opinię ze współpracy? stan maszyn tez mnie interesuje, lubię wiedzieć na czym robię, czy jest przy tym jakiś konkretny poziom norm?

Niemdły

Wizyta wuwunia będzie was słono kosztować. Złamane zostały wszelkie przepisy które tylko można złamać.

Joanna

Aktualnie z tego co widzialam na stronie browar szuka operatora maszyn. Orientuje sie ktos co znaczy niepełny etat? 3/4 czy 7/8 ?

Kacper

Jak składać CV? Elektroniczne czy osobiście?

Ewelina

Witam, czy ktoś mógłby napisać coś więcej o pracy w laboratorium?

Do Ewelina
@Ewelina

Akurat laboratorium to chyba najlepszy dział browaru. Praca z piwowarem Krzyśkiem - sama przyjemność, i tona wiedzy. Gruntowny remont labolatorium i Dużo nowoczesnego sprzętu zakupionego w ostatnim czasie, napewno sprawią że praca będzie przyjemna. A do obowiązków należy m.in Rozmnażanie drożdży, badanie próbek piwa, kontrola jakości, archiwizacja próbek z każdej partii itp

Ewelina
@Do Ewelina

Dziękuję za odpowiedź :) a jak wygląda sprawa z godzinami pracy? Jest jedna zmiana czy dwie? Pozdrawiam

@Do Ewelina

jeśli chodzi o zakres obowiązków to ludzie w grupie się dzielą i każdy jedną czynność wykonuje czy jak to jest zorganizowane w praktyce?

Rozczarowana

Byłam na rozmowie o pracę. Nigdy nie wyszłam tak zażenowana rozmową. Ciągłe śmiechy, śmieszki między Paniami prowadzącymi rekrutację. Wyśmiewanie. Jednym słowem okropna atmosfera już na wstępie...

Zgadzam się z rozczarowaną
@Rozczarowana

Również byłam niedawno na rozmowie i mam te same odczucia. To nie hejt a rada dla firmy aby na przyszłość skorzystała z firmy rekrutującej,która zrobi to profesjonalnie. Sposób w jaki rozmowa jest przeprowadzana dużo mówi również kandydatowi o firmie. Może warto mieć to na uwadze.

@Zgadzam się z rozczarowaną

Gowork sam hejtuje, zadaje pytania, a potem sobie odpowiada na swoje pytania i opinie, a jak się nic nie dzieje to podjudza do wpisywania komentarzy…po czym dzwoni do pracodawcy i pyta czy nie chcą wykupić pakietu moderowania. … na 20 komentarzy - 3 to wpis pracowników, a reszta to pracownicy goworku

@Rozczarowana

Również byłem kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Głupie komentarze podczas rozmowy, wyśmiewanie niektórych odpowiedzi to jeszcze nic... W końcu ja zadałem pytanie o opis stanowiska, a odpowiedź brzmiała "Jak Pan uważa?" Już mi się to wydało nieprofesjonalne, ale po mojej krótkiej odpowiedzi, Pani stwierdziła, że możemy już skończyć. Tak więc cała rozmowa trwała 12 minut i nie wiem nic o stanowisku, jakichkolwiek warunkach... Ale wtedy już nawet nie chciałem tego wiedzieć.

Rozczarowana

Nie jestem pracownikiem gowork. Nigdy nie miałam do czynienia z tą firmą. Napisałam swoje odczucia po rozmowie. Widzę, że już nawet tego nie można wyrazic bo zostaje sie posadzonym o hejt!!!

Przemek

Czy to stanowisko było na spedytor/logistyk? Bo nie ukrywam sam jestem zainteresowany i nie wiem coś robić.

@Przemek

Tak, dokładnie. Ja szczerze jestem zażenowany tamtą sytuacją, ale może Ty trafiłbyś w dobry humor rekruterki, która wykona swoją pracę kompetentnie. Jeśli pójdziesz to pochwal się wrażeniami????

Kami
@Rozczarowana

Na jakie stanowisko Pani aplikowała?

@Przemek

I co byłeś ostatecznie na logistyce? Bo mimo tych opinii ciekawa jestem jak poszło. Jeśli podobnie to myślicie, że już stale tak będzie i nie ma co sobie głowy zaprzątać?

Popo
@Rozczarowana

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej dwa razy zaproszona, poraz drugi poszlam z ciekawości. Za każdym razem prowadząca w lokach mnie obraziłam. Pierwszy raz że za ładnie jestem ubrana. Drugi raz że zdjęcie w CV to chyba z czasów młodości, haha. No cóż idąc za słowami filozofa, kręcone włosy wyrastają z głów mało inteligentnych.

sylwek

czy 44 lat mam szanse na prace orzeczenie o niepenosprawnsci (3)czesciowj niezdolny do 30.04.2024 trwa nadal

Anastazja

Większość pracuje za najniższą krajową a oczekiwania jakby pracowali za 5 tysięcy.Nie polecam!

@Anastazja

prawdę prawi

@nicdocv

A jakie to są te oczekiwania za 5 tysiaczków?

Magda
@Olga

Nie w tym rzecz. Możesz pracować uczciwie, solidnie i dawać z Siebie wszystko, a w KBS i jedynym docenieniem była trochę większą premia raz na kwartał. Sama gdy zmieniałałam pracę dostałam 1/3 wiecej na tym samym stanowisku - zwykły pracownik fizyczny na produkcji.

@Magda

Aha? A to skoro warunki finansowe nie są tu zbytnio rynkowe to co innego tych ludzi motywuje do pracy tutaj?

Wii
@Olga

Czekają na emeryture????

Srolga
@Wii

Po pierwsze, a po drugie są osoby które jak złapią robotę to jak słaba by nie była to i tak będą tam siedzieć.

@Srolga

Czyli takim to musi tu być jednak dobrze i wygodnie?

Ryszard
@Srolga

To młodzi też tu potrafią zostać na dłużej?

Kamil

Nie polecam pracy w tym miejscu bo obok browaru to może leży Wyzysk za jałmużne (usunięte przez administratora)odzywki i(usunięte przez administratora)a każdym kroku

@Kamil

Ale, że dosłownie na każdym kroku? Czyli jak to niby wygląda? Bo napisałeś to tak że pewnie zniechęcisz dużo osób, więc może warto dać jakieś przykłady? będę wdzięczna

xyz

Czesc. Kolejeny raz niejaki p. Krzysztof szuka pracownika poprzez grupe na fejsie z ogłoszeniami pracy. Czy ktoś rzetelnie mógłby opisać jak jest tam na prawdę? Czy mozna się czegoś nauczyć dot. piwowarstwa? Czy zarobki są aż tak tragiczne a szefostwo ma pracowników za śmieci? Proszę o opinie.

Kierownik
@xyz

Pan Krzysztof szuka Pracownika, gdyż jeden z naszych wieloletnich Pracowników niebawem będzie odchodził na zasłużoną emeryturę, więc nikt nie będzie ani zwalniany, ani tez nie chodzi o zarobki. Dodatkowo powstała miniwarzelnia, więc tu też będzie potrzeba wzmocnienia personalnego. Działamy, rozwijamy się i wszystko idzie w dobrym kierunku.

Zyx
@xyz

Czy zarobki są tragiczne? No kokosów nie ma. Dużo ponad najnliższą krajową nie dostaniesz, a o średniej krajowej to możesz zapomnieć. Chyba że to będzie jakieś wyższe stanowisko np przedstawiciel handlowy. Ale na warzelni MOIM ZDANIEM max 3 tys dostaniesz na początek. A co do szacunku - Prezesy bardziej cenią swoje rasowe psy niż pracowników, opieprz codziennie o coraz bardziej kuriozalne rzeczy. Decydentów Browaru dopada coraz większa odklejka od rzeczywistości. Wiedzą że w Zdunskiej nie ma większego wyboru i ludzie z musu tam zostaną. Ale jak chcesz zdobyć doświadczenie to polecam - Krzysiek to swój chłop, dużo Cię nauczy.

Jarek

Czy jest możliwość zatrudnienia pracownika 50+.? Interesuje mnie produkcja. No i na jakie warunki płacowe można liczyć? Wiem że na początku jest najniższa krajowa, ale jak to wygląda przy dłuższym okresie pracy? Z góry dziękuję za informację.

barabasz

Pani Moniko rozumiem że zabolało. Nie taki był cel mojej opinii, a raczej naświetlenie sytuacji dla osób aplikujących do browaru. Co do punktów jeden i dwa, absolutnie się z panią zgadzam. Każdy widzi co podpisuje. Jak by jednak wróciła pani do mojej opinii to nie napisałem że browar jako pracodawca nie wywiązuje się z zobowiązań, tylko SŁABO (jak dla mnie) płaci. Tu pewnie zostaniemy na swoich stanowiskach. Ja że słabo, pani że ............... , ale reszta pani postu do kosza bo nie na temat. Punkt trzeci. Cóż nie mówię że nie i jak pani przeczyta jeszcze raz moją opinie to zawarłem tam informacje o tym że atmosfera w firmie nie jest zła, a wyczytać coś takiego na tym portalu to nie jest łatwe. Co do słodzenia i wchodzenia w tyłek, no cóż taki jest mój subiektywny ogląd sytuacji . Po czwarte - nie odnosiłem się tu do szerokości asortymentu, a raczej do planowania działań z nim związanych. Co do medalach itp. to ludzie z branży wiedzą jak takie festiwale czy konkursy wyglądają. Po za tym można by się jeszcze odnieść do opinii piwowarów na temat browaru. Plagiaty itp. ( zaznaczam nie mojej, ale wystarczy pogrzebać w sieci). Co do pani kompetencji, to być może nie precyzyjnie się wyraziłem, bądź źle zostałem zrozumiany. Nie chodzi mi tu o pani wiedzę czy umiejętności, raczej o łapanie wielu srok za ogon i poukładania tych wszystkich kamyczków w odpowiedniej kolejności. Z mojej obserwacji i po tym co tu czytam upewnia mnie to w przekonaniu że uwagi z boku do pani nie trafiają. Napisała pani również że browar ma dobry pomysł na biznes bo poprzednicy zbankrutowali. Oprócz pomysłu potrzebne jest jest jeszcze wiele czynników, które składają się na sukces, takie jak np. koniunktura, rynek, moda itp. To tak jak napisała pani o sporcie. Przytoczę tu przykład Adama Nawałki. Dobrego czy złego trenera? Zrobił najlepszy wynik z reprezentacją od dekad, a w Lechu Poznań poległ. Czy w związku z tym jest teraz gorszym trenerem niż był na mistrzostwach europy? Czy może lepszym bo ma kolejny bagaż doświadczeń? Czy poprzedni właściciele musieli przegrać? Czy może jak by mieli grubszy portfel i byli w stanie przetrwać rok lub dwa to wyszli by na prostą? Ja tego nie wiem, wiec ciężko mi się odnieść do tego czy obecny zarząd jest lepszy niż poprzednie. Jedno jest pewne nie da się tego porównać 1:1. Tu kolejny raz objawia mi się pani nieomylność. Aczkolwiek browar działa wiec punkt dla pani. Podsumowując. Zbyt osobiście odczytała pani moją opinie. Może i trochę krytyczną, ale opartą na spostrzeżeniach. Nie napisałem nic co by nie było faktem. Nie oczerniłem firmy, bo nie znalazłem w pani poście nic co by miało na to wskazywać. Wyraziłem swoją opinie. Rozumiem że pani ma inną. Jednak jest to portal pracowniczy i taka też jest moja opinia. Może warto jednak stanąć z boku i spojrzeć na wszystko z dystansu. Może będzie widać las, a nie same drzewa. Pani Moniko. Dziękuję za zaproszenie oraz ustosunkowanie się do mojego postu. Nie skorzystam jednak, bo ten rozdział jest zamknięty. Życze jednak samych sukcesów i czasami trochę lodu na głowę i dystansu do tego co się robi. Pozdrawiam barab...

@barabasz

Szanowny Panie "Barabasz". Widział Pan BROWAR w momencie przejęcia przez obecnych Właściceli.? Proszę porównać co było a co jest. Szacunek dla Pasjonatów, że z ruin wyciągnęli taki lokalny skarb.

@Paweł

Tylko jakim ,sooryy czyim kosztem, bo nie swoim......................

Michał Lisiecki

Pracownik trzy letni, aż do upadłości poprzedniego właściciela.

@Michał Lisiecki

słysałem, słyszałem

Kamil

Witam Jakie są warunki pracy na magazynie bo jest ogłoszenie i chcę się dostać na magazyn

Pietrek
@Kamil

Najnizsza krajowa plus ok 500 - 700zł na kwartał premii. Warunki pracy do tej pory byly słabe, magazyn to nora była, ale teraz nowy magazyn wybudowali, nowe wozki pewnie kupia to powinno byc lepiej. Wymagania szefostwa olbrzymie, odwalasz jakies przeprowadzki, sprzatanie placu, skrecanie mebli. Kilka osob z magazynu przeszlo do biedronki i bardziej sobie chwala prace i Place. Moim zdaniem nie warto, ale probuj jak chcesz

Piotrek
@Pietrek

Pracowałem na magazynie w browarze i nikt nie zarabia najniższej krajowej. Zapomniałeś dodać, że dostajesz na konto najniższą krajową, bo wszystko co zarabiasz powyżej zabiera ci komornik...ale to już nie pracodawcy wina...

Pietrek
@Piotrek

No ja mialrm najniższą, wiec ktos jednak zarabiał tyle,(cała produkcja z tego co pamietam tez zarabia najnizszą) ale ok, kazdy sobie sam negocjuje umowe. Szkoda ze nie opisales jak wyglada praca ;)

Piotrek
@Pietrek

Adam, pracowałem z Tobą i wiem, ze DOSTAJESZ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ, BO KOMORNIK ZABIERA CI WSZYSTKO CO ZARABIASZ POWYŻEJ, jak pójdziesz do biedronki i będziesz zarabiał 8 tysiecy to tez dostaniesz najniższą krajową, a resztę pracodawca przelewa do komornika. Piszesz, ze ludzie zarabiają najniższą, ty patrz, a każdy w poprzednich latach dostał aneksy podwyższające wynagrodzenie...ty tez...coś pamięć Cię zawodzi... Ja już nie pracuje, ale zastanawiam się aby wrócić, a słyszałem, ze po tobie zwolni się miejsce wiec złoże Cv, przynajmniej nie będę dojeżdżał do Łodzi.

wie co gada

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Staropolski Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Browar Staropolski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Browar Staropolski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Browar Staropolski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Browar Staropolski Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Kolbego 2
    98-220 Zduńska Wola

Browar Staropolski Sp. z o.o.