Pierrogeria

Opinie o Pierrogeria

anonim 2010-11-26 18:12:28
Nie polecam!!!kasy na czas nie zobaczycie.i wymagania co do kelnerow sa debilne;szkoda ze nie placimy za oddychanie.jak szef chce to klient wchodzi przed godzina otwarcia,jakies 15-20 min wczesniej,sprzatasz i za chwile [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze nie jestes przebrany do pracy(sic!)tipy marne bo z ruchem (usunięte przez moderatora) wiec-omijajcie to miejsce.
dżoana 2010-12-18 16:21:59
Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawce: praca za darmo, nie liczcie na wypłate i nie wierzcie właścicielom w ani jedno słowo. Takich "biznesmenów" należałoby poważnie karać, może nabrali by choć troche szacunku dla pracowników (o ile znają wogóle to słowo).
DNO !!!
Oszukany/a 2012-10-29 20:22:28
(usunięte przez moderatora) Kiedy potrzebują czegoś to najmilsi ludzie na świecie. Kiedy jednak potrzebujesz wypłaty
opcja nr1.) czekasz kilka miesięcy w ratach 150 pln i ile przychodzisz regularnie lub kręcisz awantury
opcja 2.) Nie odbierasz w ogóle bo nie mają kasy.

Odradzam szerokim gestem. Nie daj się oszukać (i namówić na Amway) :)
anonim 2012-11-08 09:31:33
warunki do pracy beznadziejne powinnam dostac 1600zl dostalam 500zl wyplaty o wiecej domagac sie nie moglam, przez telefon najlepsi najmilsi obiecywali kase a jak co do czego dostalam tylko 500zl nie polecam!!!!!!!!!!! pracujesz po 14h a nie masz z tego nic!
Aśka 2016-04-21 10:12:36
Witam, czy ktoś wie jak obecnie prosperuje Pierrogeria, chciałabym aplikować, ale wcześniej miło by było zaczerpnąć opinii obecnych pracowników :)
Zostaw swoją opinię o Pierrogeria - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pierrogeria