Gastro

Nowy Sącz

Opinie o Gastro

anonim 2010-11-26 16:39:36
Ca??kowicie zgadzam siÄ? z opiniÄ? poprzedniczki.[usunięte przez moderatorastosujÄ? wobec nas [usunięte przez moderatora, wykorzystujÄ? do granic mo??liwo??ci. Je??eli nie li??esz ich ty????w potrafiÄ? zgnoiÄ? nas psychicznie, karaÄ? za najmniejsze przewinienia a najlepiej osobÄ? kt??ra nie pasuje do ich towarzystwa zmusiÄ? do zwolnienia siÄ? z pracy. Nie tÄ?dy droga moje drogie panie[usunięte przez moderatora?ce. Kto pod kim do??ki kopie sam w nie wpada. I tego Wam ??yczÄ? w??Ä?cznie z paniÄ?[usunięte przez moderatora
moklo 2015-08-15 00:09:52
Dla studentów i ogólnie młodych ludzi jest bardzo wiele ofert pracy ze względu na to że firma nie musi płacić tyle pieniędzy na nich, bo mają status osób uczących się więc czegoś tam nie muszą odprowadzać, ale prawda, ceni się to jednak bo praca nie jest zła i przynajmniej można się dogadać z szefostwem.
Zostaw swoją opinię o Gastro - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro