Sklep Rabat

Zebrzydowa

Opinie o Sklep Rabat

anonim 2011-01-10 19:40:05
Ja znam(usunięte przez administratora) od dawna i uważam ja za bardzo porządną i zaradną dziewczynę i myślę że tylko dzięki niej ten sklep tak dobrze funkcjonuje. Taka rola(usunięte przez administratora) że czasami musi zwrócić uwagę pracownikom,ale robi to taktownie z umiarem bez żadnych krzyków czy wulgaryzmów. A to że ktoś stracił pracę i szuka winnych to już inna sprawa. POPROSTU TRZEBA PRACOWAĆ A NIE KOMBINOWAĆ(usunięte przez administratora).!!!
Majty Romana 2011-03-18 16:12:23
hahah zaloga sie szybciej zmienie niz pogoda, lepsza roszada niz w baderze :D a pani (usunięte przez administratora)jest tak NAMOLNA i ma wytrzeszcz, ze kiedys z kolega wszedlem do sklepu po jedna mala pierdołe to przyleciala i przyniosla nam 2 koszyki..... pani(usunięte przez administratora)bez przesadyzmu ;) pozdrawiam
bożo wporzo 2011-03-23 21:07:46
co jak co, ale produkty nabiałowe sa wysmienite ;) a szczegolnie podoba mi sie wprowadzenie nowych produktow mleczarskich ;)
zebrzydowianin 2011-03-25 09:24:44
tak potwierdzam! zauwazylem ze zostala wprowadzona nowa smietana ktora jest o wiele lepsza od tej z "koła".... poza tym ta zkola juz dawno sie "wypalila" co juz wczesniej dalo sie zauwazyc
anonim 2011-05-30 21:02:03
a ja jestem bardzo zadowolona, że w takiej dziurze gdzie psy wiadomo czym szczekają mamy taki sklep. W końcu mogę sobie pochodzić, pooglądać, podotykać wszystko kilka razy, a jak mi się nie podoba to nic nie kupić, albo kupić trzy plasterki szynki i do tego ciepłą bułeczkę prosto z pieca a do kawusi pączusia. Nigdy nie byłam źle obsłużona.Wielki SZACUNECZEK dla pani (usunięte przez administratora)
mimi 2012-01-15 18:25:33
jak ktoś nie potrafi pracować to nie robi w rabacie tam trzeba robić a nie bąki zbijać niec za darmo nie ma
*x* 2012-02-10 19:00:48
jak się komuś coś w tym sklepie nie podoba to po co przychodzi???
najgorzej jak ofermy się wypowiadają a sami pracowac nie potrafią,
zamiast dostrzec zalet to widzicie przeważnie wady.
dziękujcie właścicielowi że otworzył taki interes na takim za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iu, gdzie psy d.... szczekają.
jak by nie on to byśmy(usunięte przez administratora)do nowogrodzca po zakupy.
i nie byłoby ciepłych bułeczek itd, (usunięte przez administratora)
anonim 2014-04-15 11:51:23
Ten sklep to jeden wielki burdel. Nie ma co się oszukiwać. Na umowę o pracę nie ma żadnych szans, potrafią pół wypłaty odciągnąć za braki na sklepie. Co chwilę coś się nie zgadza. Nie dziwię się że dziewczyny tam się co chwilę zmieniają! Coś w tym musi być skoro nawet klienci mówią żeby uciekać stamtąd jak najszybciej! Radzę dobrze się zastanowić przed podjęciem tam pracy czy ktoś chce się dokładać do ich interesu.
MYSZA 2014-05-12 18:04:02
Mysle ,że jesli solidnie pracujesz to wypłatę dostajesz ,gorzej jeśli się coś kombinuje , bo jeśli pół wypłaty Wam potrącają to nie bez podstaw , a jeśli żeczywiście bezpodstawnie to zwróć się do sądu pracy.
Ja pracuję w sklepie RABAT i jestem bardzo zadowolona , premie są ,własciciel bardzo fajny sklep jest na ul.(usunięte przez administratora)we Wrocławiu.
luiza 2014-09-30 21:49:24
rabat zebrzydowa 108 MASAKRA jednym słowem ujmójąc
Ktoś 2014-11-06 07:29:15
Do Luiaz: uje się nie kreskuje i dlatego piszemy ujmując, a nie ujmójąc... reprezentując taki poziom wiedzy jasne dlaczego RABAT ZEBRZYDOWA 108 to dla Ciebie MASAKRA!!!
mysza 2015-01-31 23:12:11
mimi, mnie też te warunki ciekawią, bo zawsze pewniej idzie sie gdzieś na rozmowę, albo chociaż składa Cv jak wie sie czego można się spodziewać no.... ale tutaj jednak mam wrażeniie, że w tym przypadku jak sami nie spróbujemy to się niestety niczego nie dowiemy o robocie w sklepie rabat. Co o tym myślisz?
jola 2016-05-12 19:21:45
dziewczyny a powiecie jeszcze jak wygląda atmosfera u nich? Skoro wszystko z kasą na czas i umową to gdzieś musi być jakiś znak zapytania :) dajcie znać jak wam się pracuję i czy jesteście zadowolone
Zostaw swoją opinię o Sklep Rabat - Zebrzydowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Rabat