Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Makro Cash & Carry Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro Cash & Carry Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

koordynator

picker
@koordynator

"Po 12 latach, na stanowisku koordynatora 2600zł brutto, czas szukać nowej roboty :) " Jak nowo zatrudniony picker jest w stanie uzyskać podobną (2500-2700) kwotę brutto (oczywiście w zależności od wysokości dodatków i premii).

..............................
@koordynator

koordynator w tej firmie nic nie robi np delivery pracownik sam by wiedział jest na zamówieniu godzina więc które pierw robi po za tym jest ich za dużo

Edyta

@Daria, @Marta Sklep czy to jest pozytywna opinia o firmie czy też negatywna to zawsze warto zgłaszać to przełożonemu personelu, bo negatywne zachowania mogą zostać ukarane, a pozytywne wynagrodzone, więc myślę, że warto.

Marta Sklep

ja rowniez podepne sie pod wypowiedzia @Brooklyn. Mlody ambitny chlopak obsluzy milo przywita porozmawia czyli jednak raczej maja dobre place w MCAK skoro kasjerzy sa zawsze pomocni mili A co do tego chlopaka Kacper L to popieram w stu procentach !!!! Rowny koles

Edyta

@Broklyn Bo Ty jesteś klientem Makro Cash & Carry Polska? Może warto pochwalić tego pracownika dla kierownika? Masz raję, skoro kasjer był zadowolony to może i jest zadowolony z pracy. Co o tym sądzicie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Makro Cash & Carry Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Broklyn

Kasjer na kasie Kacper L. Chlopak o duzej kulturze osobistej, zawsze usmiechniety i o to chodzi ! Ludzie narzekacie na prace,a z praca ciezko. Jak widac po usmiechach kasjerow wcale nie jest tak zle .... B.

Edyta

@................ czy oprócz przełożonych masz jakieś zarzuty do firmy? Czy może jednak poleciłbyś osobie szukającej pracy firmę Makro Cash & Carry Polska ? Z tego co widzę oferują bogaty zakres stanowisk, nawet są programy dla studentów https://www.makro.pl/pracuj-z-nami/student-i-absolwent. Czy poleciłbyś osobie z wiedzą, wkraczająca na rynek pracy zdobywać doświadczenie właśnie w te firmie?

Daniel

Wiram ile zarabia mlodszy przedstawiciel handlowy podczas okresu probnego ? Jakie socjale prpponuja ? Zna ktos odpowiedz ? Jestem zaproszony na rozmowe na teren wielkspolska z gory dziekuje za odpowiedz.

Jacek
@Daniel

Przyjąłem się 3 miesiące temu na młodszego w wlkp i po miesiącu jezdżenia z (niby) starszym przedstawicielem, podziękowałem makro. Okej, to że 1500zł netto to jedno ale sądziłem, że przez ten okres próbny chociaż czegoś się nauczę, jednak Pan z którym dany było mi jezdzić... totalne nieporozumienie! Musiałem wracać do klientów po spotkaniach i przepraszać ich ratując tym samym resztki zamówień, z których oczywiście nic nie miałem... Zdecyduj sam.

assus

Witam, Makro rekrutuje teraz specjalistów ds. rozwoju sprzedaży. Czy zajmuję się ten człowiek i jakie są zarobki? Byłbym wdzięczny za informację.

@assus

Jesteś odpowiedzialny praktycznie za wszystko :) Zarobki śmieszne niskie ok. 3000 brutto plus prowizja, której nigdy nie zrobisz. Pozdrawiam

były

Jeżeli ktoś szuka pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY niech lepiej unika tej firmy. Ludzie nad tobą są zupełnie bez pojęcia. Przygotowanie do pracy zerowe- masz samochód i jedz sprzedawaj- tak to wyglada. Uwaazaja pracownika za robola, zarobki śmiesznie niskie, zero podwyżek, ciągle dokładane obowiązki. Jestes hanlowcem, marketingowcem, informatykiem, ksiegowym, pracownikiem call center , magazynierem w jednym. Trenerzy tacy jak A.S to śmiech na sali, ktoś o posturze szczura bez charakteru, który ma tylko klapki na oczach i jedyne co widzi to wspaniałe MAKRO-konkurencja się nie liczy. Patrzą tylko jakby tu zrobic zebys nie dostał premii. Co byś nie robił zawsze jest ZA MAŁO, ZAWSZE MOZE BYC LEPIEJ. Szczerze odradzam.

Pexi
@były

Potwierdzam !kolega niestety ma racje poza tym na dno makrotanica ciagnie grono kierowniczych nie robow i morze nie potrzebnych dobrze oplacanych stanowisk typu manager rynku....paranoja szkoda ze niszcza tak dobrze kiedys prosperujaca firme....

................
@były

w tej firmie nikt na kierowniczym stanowisku nie ma o niczym pojęcia ogólnie upośledzeni ludzie np jesteś pracownikiem delivery przenoszą cie do pracy gdzie indziej na godz do 8godz a potem pretensja czemu tak mało zamowień zrobiłeś a jak miałeś zrobić jak robiłeś w tym czasie na magazynie ludzie po podstawówce lepiej by zarządzali

avantador

JA MAM 3000 BRUTTO PLUS PREMIĘ KTÓREJ W ŻYCIU NIE WYROBIe :D z kosmosu je biorą!!!

cśśś

W końcu taki przedstawiciel handlowy oprócz dobrej postawy ma zapewnione jeszcze jakieś premie, a benefity socjalne jakie teraz są? Dziękuję za odpowiedź

macius159

A co powiecie o pracy Kontrolera Jakosci w dziale dostaw?

Qwerty

Pracownik działu w jednej z warszawskich hal z krótkim stażem 2600 zł brutto. Praca nie jest zła, ale na niektórych działach dosyć ciężka. Popołudniowe zmiany w pojedynkę oraz trójzmianowy tryb pracy. Za mało pracowników co do wymagań. Jeśli ktoś potrzebuje stabilizacji i monotonii to praca idealna.

Zatrudnili mnie na 3 miesiące jako Młodszego Przedstawiciela Handlowego i wszystko się wydaje ok. Na co uważać? Jakieś rady?

nick

Zorientuj sie co aktualnie ww. Firmie i wredy wypisuj bardziej stabilne komentarze

teraz

Haha, tak od stazu jak najbardziej ;) im dluzszy tym dluzej trzymaja bez podwyzek. Taki szacunek do pracownika.

dds

na PH? być może ale inne stanowiska to meeeeeeeeeeeeeega różnie ;o

z rynku

no właśnie w makro podobno jest 1800 netto podstawy

ciekawy

ile zarabia zwykły ph w makro, taki z doświadczeniem handlowym? dadzą dwójkę netto podstawy czy nie bardzo? premia to pewnie jakaś wirtualna, bo ta firma ma takie spadki sprzedaży że nikt nie uwierzy w premie

Billy

Tak , umowy są respektowane :) płacą Ci za mało jak na tyle obowiązków. Tu masz racje :) Benefity? "Dopłata" do jedzenia na stołówce :)

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Makro Cash & Carry Polska