ALCOMEX SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ALCOMEX SP. Z O.O.

zmiłuj się 2015-02-10 21:45:18
Witam firma dno nie polecam.Szef dyrektor tyran i buc,kierownik Nogaj dno.Nie jest w stanie pomóc w niczym pracownikowi a jego kontakt z podwładnymi polega na darciu się że szybciej itp.Praca bez perspektyw bo są tam lizuski na których trzeba pracować bo zarabiają po 5 tyśięcy,a ty biedaku tylko 10 na godz.Odradzam prace zawsze jest nie tak a człowiek jest traktowany jak niewolnik.Chętnie napiszę więcej szczegółów dla chętnych.
szukajacy pracy 2015-02-27 13:46:11
Częś czy możesz mi napisać jaka atmosfera anuje na produkcji i biurze ? Bo mam propozycje do biura do nich do pracy.
Maciek 2016-10-22 18:59:51
Kolego czy cos się poprawiło w tej firmie czy nadal tak jak piszesz bo mam oferte pracy do nich do biura na planiste produkcji ?
zmiluj sie 2016-10-23 15:57:21
Tak na gorzej , Kierownik gania ludzi jeszcze bardziej szefa tyrana już nie ma uff , ale jest nowy po znajomościach , który na niczym się nie zna i gania z kierownikiem ludzi po 12 godzin dziennie tak jak Ci to nie przeszkadza to przybywaj ale raczej długo miejsca tu nie zagrzejesz .
Zostaw swoją opinię o ALCOMEX SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALCOMEX SP. Z O.O.