Opinie o Taxi Red-21 Piotr Suracki w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Taxi Red-21 Piotr Suracki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Taxi Red-21 Piotr Suracki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi Red-21 Piotr Suracki w Piła

Gucio Nowy wpis

W korporacji white taxi pracuje zwyrodniala kobieta J.Grabska która bierze psy i koty z ogłoszeń olx w trakcie pracy je porzuca art6 są świadkowie wydarzenia ostatniego które miało miejsce 27.12 2022 sprawa została nagłośniona

Kevin Nowy wpis
@Gucio

Możesz opisać sytuację, albo podlinkować do jakiegoś artykuły?

Magda Nowy wpis

Ilu macie pracowników w taxi RED ?

Pilanin

Najgorsza firma przewozowa w Pile nie polecam ich usług a obsługa przyjmująca zlecenia chyba nawet nie jest przeszkolona i do tego chamska .

Lolek Nowy wpis
@Pilanin

faktycznie obsługa była kiepska, ale od stycznia tego roku obsługuje już inna dyspozytornia i obsługa jest super

Możecie opisać świeżą sytuację RED TAXI? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

To już nie jest Red Taxi tylko WHITE TAXI. Pracowało się tam extra od momentu od kiedy kto inny jest właścicielem i ktoś inny zarządza. Nowy właściciel podchodzi uczciwie i jest wypłacalna. Firma ma osoby odpowiedzialne za swoje zadania. Samochody w końcu sprawne zadbane bez obawy o życie i zdrowie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Taxi Red-21 Piotr Suracki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

RED TAXI ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy jest możliwość pracy ?

Pracowałem u Red

Ja również uważam że jest długi czas oczekiwania na taxi. Obiecują klika minut a robi się pół godziny czekania w nocy. Właściciel masakra. LS sprzedał firmę i wynajął co się da magazyny i dom. Stracił duzo. ludzie mowia pieniądze trzeba szanować a nie się nimi obnosić

Obserwator
@Pracowałem u Red

I jeszcze sprzedał nerkę :) Bzdury piszesz kolego.

a ja tam jeżdżę z nimi i nie narzekam, dobre ceny, fajni kierow3cy

Janusz z Piły

Wielki bardzo wielki negatyw dla tej firmy . Piekne slogany najlepsza korporacja tania jeżdząca na czas a jak jest naprawdę to wiedzą klijęci tej pozal się boże korporacji . Dzisiaj to jest 1.09.2107 okolo godziny 20, 40 złożyłem zamówienie pani przyjmująca zlecenie informuje mnie że czas oczekiwani9a to około 10-15 minut wiec czekam i czekam mija 35 minut dzwonię i słyszę teraz od bardzo nie miłego pana dyspozytora że on wie że zostało przyjete takie zgłoszenie ale on nie jest w stanie wysłać teraz samochodu bo żekomo nie ma nikogo wolnego . Czekając z dzieckiem na ulicy na przyjazd taksi w między czasie3 przejezdzały ze trzy taryfy z tej korporacji a pan mi mówi że nie ma nikogo wolnego w końcu w chamski sposób stwierdza że jestem bardzo nie miły bo domagam się zrealizowania zamówienia twierdzi że anuluje mi zamówienie i żuca słuchawkę . Pytam się w łaścicieli tej korporacji kogo oni zatrudniają ? Moim zdaniem korporacja która ogłasza się jako rzetelna firma powinna baczniej patrzeć na to kogo zatrudnia i jak wykonuje swoje usługi . Wykreśliłem tą korporację ze swego notatnika i nigdy więcej nie chcę mieć z tą firmą do czynienia . Serdecznie odradzam tą firmę jako tą co może nas szybko gdzieś dowieść .

number one krzysztof grula to teraz zamiast red taxi -white taxi.

taksówkarz

Teraz to jest WHITE Taxi. Panna D tam robi. Mają nowego właściciela z Zamościa.

Drwal

Wpisowe ponad 2 tyś i inne koszty ZUS podatki ubezpieczenia itp. Własne auto, własna działalność. W Pile jest za duża konkurencja żeby to się opłacało. Poza tym słyszałem że atmosfera w firmie nie jest najlepsza i duża rotacja pracowników. Podobno ciężko się z tą babą z Ludowej dogadać, czy może to ktoś potwierdzić

we

ale to jak... mam z własnym samochodem wejść do tego biznesu jako kierowca i jeszczebędę musiał go ich reklamami obklejać? może ktoś to potwierdzić?

Kierowca echo

Znowu wymiana kierowców na taxi

POLDEK

Nie polecam w ogóle. Robią z ludzi wariatów niby najtańsi a w rzeczywistości najdrożsi. Na dodatek pani z infolinii przy zamawianiu taxówki podaje zupełnie inna cenę niż wychodzi w rzeczywistości. Skorzystałem pierwszy i OSTATNI raz. Nie polecam nikomu

5-7 zł/h umowa zlecenie

Skąd wiesz

Pytam się skąd wiesz? Piszesz "wydaje mi się" i "zarobki pewnie ponad 2000". Ale skąd masz taką wiedzę?? Z kapelusza czy z autopsji??

Skąd wiesz

sciema

przeciez to zupełnie inna korporacja jest z gdyni!!

mam z was ubaw

Aru lojalny pracownik z ciebie

Leszek

Jaki wywiad.... ?

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi Red-21 Piotr Suracki - Piła

Taxi Red-21 Piotr Suracki
2.6/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Tucholska 24 lok. 12
    64-920 Piła