Viggen S.C. Kancelaria Prawna

Kraków

Opinie o Viggen S.C. Kancelaria Prawna

bzdura 2012-10-26 15:30
Nie piszcie takich głupot bo byli pracownicy pękną ze śmiechu. Zarabiałeś 4 tysiące ale zapomniałeś że kwartalnie. Każdy kto tam pracował wie o tym. Ja wytrzymałem 3 dni i mam nadzieję że nikt nie pobił mojego rekordu. Co to za prawnicy którzy nie znają się na prawie pracy? ŻENADA
Magda 2012-10-30 08:56
Właśnie tego możecie się spodziewać po tym jak się już uwolnicie od tej firmy. Wyobraźcie więc sobie co tam się dzieje na co dzień. Bezczelność i totalny brak klasy. W taki właśnie sposób wypowiada się viggen.
bovi 2012-10-30 20:41
[usunięte przez admina] Każdy pracownik owszem ma swoje prawa ale są jakieś granice. Nie moja sprawa ale w mojej robocie też bywają od czasu do czasu takie panie \\\"B\\\" co przychodzą na zaczepkę nie wiadomo po co i żadnej z nich korzyści nie ma dla zespołu bo tylko musisz robić i za siebie i za taką panią \\\"B\\\". Zwalniać bo innym pracownikiem też lżej - popieram !
kr### 2013-04-30 16:22
Wzięłam udział w rekrutacji na stanowisko prawnik, przyjechałam z odległej miejscowości do nich na rozmowę; zadano mi pytanie aby wymienić 10 zastosowań długopisu, oraz co bym zrobiła w sytuacji gdy płacze dziecko, wylewa się woda z wanny i dzwoni telefon @@@ no comment @@@
marzena 2013-04-30 18:50
Ja też brałam udział w rekrutacji, ludzie robią sobie żarty! Delikatnie mówiąc żenada! A wcześniej znajomy przestrzegał mnie przed tą kancelarią! Nie polecam, jeżeli na rozmowie kwalifikacyjnej jest takie traktowanie, to nie dziwię się, że później w trakcie pracy tak traktuje się pracowników.
Teściarz 2014-01-28 11:13
Drogie dziecko, musisz wiedzieć, że istnieje coś takiego jak "test Guilforda, czyli test alternatywnych zastosowań przedmiotów.
Joy Guilford, w roku 1967 (co te lata 60-te miały w sobie?) wymyślił Test na kreatywność, polegający na tym, że mając przedmioty codziennego użytku jak np. krzesło, zapałka, gazeta itp. należy znaleźć jak najwięcej alternatywnych zastosowań w ciągu dwóch minut." Myślę, że w zawodzie takim jak prawnik kreatywność i inteligencja są jak najbardziej pomocne więc nie ma się co dziwić, że takie testy są stosowane; powiem więcej jednocześnie zapewne Cię martwiąc aplikując na inne stanowiska w innych firmach również możesz spotkać się z tego typu testami. Co zrobić? Cóż, może po prostu się wysilić i odpowiedzieć prezentując swój potencjał ;)
korelT 2014-03-16 13:00
Na MBA jest przedmiot dotyczący komunikacji i sztuki negocjacji (na przestrzeni lat zmieniał nazwę)(usunięte przez administratora)
Miki 2014-05-05 13:09
Stanowczo ------ Nie polecam !!!!! Ani Klientom, ani szukającym pracy.
szukająca pracy 2014-10-30 10:43
Witam,

Dlaczego wypowiadają się Państwo w taki sposób na temat tego pracodawcy? Tzn chciałam poznać argumenty, bowiem zadzwoniono dziś do mnie z tej firmy z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną.
Czy ktoś wie czym zajmuje się tam Konsultant ds. Obsługi Klienta?
Jaka tam panuje atmosfera?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
szukajaca pracy 2014-11-02 00:41
ponawiam swoje pytanie jak wyżej i proszę o odpowiedź. Z góry dziekuje i pozdrawiam. Dodam tylko, ze zaproszono mnie na rozmowe kwalifikacyjna w zwiazku z naborem na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta... cokolwiek to znaczy w kancelarii prawnej (na pewno nie jest to pani na recepcji)
Matis 2015-01-10 21:31
Możesz sobie np. pogrzebać tym długopisem w rzyci a potem wsadzić go do Nosa panie (prezesie jak sądzę). Co do testu Guolforda został opracowany z myślą dla osób upośledzonych ( może zarząd właśnie taki jest) . A co do pracy to wogóle szkoda się wypowiadać. JA się zastanawiam dlaczego ta firma się jeszcze utrzymała na rynku.
Amigos 2015-03-13 20:00
Przeprowadzam się w niedługim czasie do Krakowa i tak się zastanawiam jak byście określili Viggen jako kancelarię prawną. Czy to jest top czy raczej kancelaria, która jest dołowa ? Rozmyślam, czy jest możliwość zatrudnienia się bądź dostania się na jakiś staż płatny, który nie byłby jakimś wycieraniem podłogi ?
siema 2015-06-12 12:39
Zdecydowanie wszystkim odradzam. Omijać szerokim łukiem.
Pablo 2015-10-15 13:17
A o konieczności podpisania weksla mówią w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej...?
emu 2015-11-05 12:30
@Pablo - ani slowem.... trzeba uwazac bo to moze byc jakis przekret!!
dora 2015-12-02 20:43
Witam,
nie polecam pracy w tej kancelarii co innego mówią na rozmowie rekrutacyjnej a co innego wychodzi w rzeczywistości.Zero możliwości rozwoju pod kontem pensji.Jako handlowiec nie realne są do wyrobienia limity rentowność.Mydlą oczy na rozmowie ile się da...A i jeszcze coś kto tam zamierza pracować. Pracuje tam niejaka Renata którą manipuluje włascicielami ile się da... Pani M. SZEPCZE DO UCHA SWOJE WIDZI MI SIE kto jej nie spasuje za wszelką cene dąrzy do tego aby szefostwo go wyrzuciło... OSOBA TOKSYCZNA tylko szkoda że w tym wszystkim szefostwo nie widzi że i ona pod nimi dołki kopie... oczernia i nasmiewa si za plecami do wszystkich... z takim człowiekiem nie da sie pracować .
zigi 2016-05-06 22:30
pracownika również trzeba motywować.. 1350 zł nie jest motywacja...
lol 2016-05-13 09:24
Taka jest prawda, że nie równo się traktuje dane osoby jeszcze niech Pani R. donosi na daną osobe bo go nie lubi i wszystko złośliwie aranżuje by ta osoba miała gorzej to wrzody murowane. Niektóre osoby powinny się zastanowić czy nadają się do zarządzania zespołem.
Grucha 2016-09-17 11:49
Nie polecam.
Dkm 2016-10-14 18:37
Zarobki u tego pracodawcy ponirzej krytyki...
YTR 2016-10-18 11:24
ENRIQUE. Wydaje Ci sie czy wiesz? !!!!Nie wprowadzaj innych w błąd jak nie posiadasz potwierdzonych informacji!!!!
jasiek 2016-10-18 11:42
Właśnie co do tych premii to chyba zdania są podzielone.
Kalina 2017-03-15 20:04
Witam również odradzam tę pseudo kancelarię. Byłam tam na rozmowie będąc jeszcze na aplikacji radcowskiej , jak to wiadomo na aplikacji dużo się nie zarobi więc szukałam dodatkowego zarobku. Rozmowa kwalifikacyjna hahaha żenada 3 osoby ubiegające się o stanowisko i prezesi pseudo rzekomo znający się na prawie , nie mający żadnej wiedzy zero totalne, jakis test na kreatywnosc do czego słuzy podstawka pod kubek np wymienic po kolei do czego jeszcze = ŻENADA Podziękowałam po paru minutach i wyszłam , zorientowałam się szybko , że szukają durnych naiwnych ludzi . OSTRZEGAM , a po 2 co jakis czas poszkuja 2,3 razy w miesiacu są ogłoszenia , bo nikt normalny tam nie wytrzyma tylko zwieje z PSEUDO FIRMY
Normalna 2017-03-17 09:51
Byłaś tylko na rozmowie i aż tak się zdenerwowałaś? I tyle epitetów tu wypisałaś? Hmmm .... swoją drogą gratuluję stylu jak na radcę prawnego..... słowa pseudo, zero totalne, żenada nabierają po lekturze opinii dodatkowego wydźwięku :) Powodzenia w innej pracy
Zostaw swoją opinię o Viggen S.C. Kancelaria Prawna - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viggen S.C. Kancelaria Prawna