Opinie o 4CALL w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4CALL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 4CALL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4CALL w Katowice

janko Nowy wpis

jak dla mnie, tutaj na żadnym stanowisku nie zarobisz mało. Na pewno trzeba się wykazać jako konsultant czy doradca. Praca może na słuchawce, ale to męcząca robota. Trzeba wiele od siebie dać, by zarobić, ale raczej warto próbować swoich sił tutaj. :)

tomorrow Nowy wpis

a konkretnie jak można się do nich do tego call center się dostać? słyszałem, ze teraz dobre oferty mają ogólnie jeśli chodzi o prace tam i zastawiam się jak to ma wyglądać wszystko wyglądać dokładnie, bo na razie to nie nie wiem czy opłaca sie u nich pracowac, napiszcie jak jest z atmosferą u nich.

jestem na szkoleniu Nowy wpis

cześć, co prawda jestem na szkoleniu jeszcze ale mi sie podoba. szkole sie na infolinie telewizyjna. szkolenie jest ok choć dużooo informacji normalnie łep jak sklep bede mieć po tym szkoleniu hehe. Podobno od paździenirka podnieśli stawki ja juz byłem rekrutowane na nowych i jak wypracuje ponad 160 godzin w miesiącu to mam 10,50 za godzinę. niestety brutto ale jest to stawka jak ba bielsko ok. niestetty wiecej ci nie moge pomoc bo nie wiem jak praca. szkolenie ok na tej podstawie polecam

ABC

Ja otrzymałam swój pit po telefonach do Warszawy mejlowo. Kobieta w minioną środę zapewniała mnie, że pity były wysłane. Aczkolwiek do dnia dzisiejszego ich nie ma. Zainteresowanym podaję adres e-mail z którego ja otrzymałam pit- jest to kobieta z Warszawy, który podobno domyka sprawy 4 call w Katowicach: [usunięte przez moderatora]

Aplikowałeś do firmy 4CALL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Hej ja też nie otrzymałam pitu :-(

xxx

Witam, z tego co się orientowałam nikt nie otrzymał pitu, dzwoniłam do WWA i po wielu próbach udało mi się skontaktować z nimi i w środę 27. twierdzili, że pity zostały wysłane, po czym jest sobota i wiele osób nadal nie ma. Rozmawiając z jakąś kobieta z wwa podała mi swojego mejla, wysłałam tam wiadomość i przesłała mi mój pit mejlem. (najpierw pisała do siedlec bo tam nas rozliczaja..) ale to i tak jest szczyt i brak szacunku, że musimy się prosić o swoje rozliczenia. firma miała obowiążek do konca lutego je wysłać w formie papierowej wiec mozna ich zgłosić ;) Zainteresowanym prześlę adres e-mail z którego otrzymałam pit.

packa

Witam, Mam pytanie odnośnie Pitów z tej firmy, gdyż ja jeszcze nie otrzymałam. Czy ktoś ma podobny problem.

lola

PANNO [usunięte przez moderatora] ta firma już nie prosperuje i nie wiem dlaczego nadal się udzielasz na tym forum skoro znalazłaś doskonała pracę za kupę kasy... Czyżby sentyment??

xx

? - 2012-06-11 11:56:49 xx - 2012-03-24 15:54:21 Pracowałam w 4 call partner wiele miesięcy i na szczęście nie miałam problemów z wypłatą na czas, ale mam wiele innych zastrzeżeń. Między innymi złe traktowanie pracowników. Pewnego dnia zasłabłam w pracy, ponieważ liderka nie pozwalała mi wyjść na przerwę od kilku godzin mimo że ja bardzo o to prosiłam. Stanowczo odradzam... Ludzie szukajcie pracy gdzie zapewniają umowę o pracę bo na dłuższą metę nie da się pracować na umowę zlecenie:) Składam serdeczne podziękowania kadrze za zwolnienie mnie ponieważ to zmotywowało mnie i znalazłam świetną pracę. Zarabiam teraz 3 razy więcej i mam umowę o pracę:) to skoro zarobki wzrosły to wreszcie mozesz isc na operacje nosa :) bo taki długiiiŚwietny pomysł:)) Racja nos mogę zoperować, ale wy niestety nie możecie zoperować sobie umysłu...

xx

Cha cha cha!!! Okazuje się jeszcze, że to profesjonalna firma, w której najważniejsza jest uroda:) W rozmowach przez telefon to przecież najważniejsze... Wasz poziom intelektu pozostawia wiele do życzenia.

4CP zmieniło się w TELEDIRECT na Teatralnej nie ma już biura (?), obecnie podobno? mają przy ul. Kościuszki. Poprzednia szefowa pani [usunięte przez moderatora] to miała klasę i styl..., teraz Dyrekcja jest z Kielc

zadowolona

Hip hip, hurrra :-) Otwórzmy szampana! Ci [usunięte przez moderatora] nie powinni w ogóle istnieć! Chociaż teraz 4call partner to chyba Teledirect zatem uważajcie na Teledirect!

xxxa

To nic dziwnego, że ta firma upadła ! :) Wcześniej czy później ich koniec musiał nastąpić. W ogóle taka firma nie miała prawa istnienia! Bardzo się cieszę z faktu, że już więcej ludzi nie będzie oszukanych przez 4 call partner :) Pozdrawiam!

miki

teraz to Teledirect a nie już 4 call partner

niezadowolona4

call partner w kato upadło tydzien temu!!!

hhh

W ogloszeniach o prace, firma okresla sie jako dynamicznie rozwijajacs sie, naprawde to firma dynamicznie pograzajaca sie. Kierownictwo nie dba o pracownikow, atmosfera jest niesympatyczna, przez swoje dzialania firma traci najlepszych pracownikow, zatrudnia ciagle nowych .,ktorzy i tak w niedlugim czasie odejda :-) Nie jest to dobra taktyka zarzadzania a raczej idiotyczna. Coz, zdecydowanie nie polecam, nie bierzcie pod uwage 4call partner w Katowicach jako przyszlego zleceniodawce, nie oplaca sie, szkoda czasu oraz nerwow.

xyz

Przed tzw. \"rewolucją\" nie było aż tak źle. Wypłaty były w miarę ok i nikt nikogo nie oszukiwał na wypracowanych godzinach. Jak się chciało można było zarobić ponad te 1000 zł a teraz ?! Jedno wielkie (usunięte przez administratora) !! Pracowników traktuje się jak śmieci, których trzeba opieprzać na każdym kroku. Oczywiście obrażanie pracowników przez panie z Kielc w czasie pracy, kiedy konsultanci pracują oraz na zebraniach jest na porządku dziennym Niby każdy miał więcej zarabiać a wyszło tak że się zarabia 2/3 z tego co się wcześniej miało !! Błagammm niech [usunięte przez moderatora] wracają do Kielc i więcej nie wracają do Katowic bo zrujnują tą firmę do końca. Niech oddadzą nam stare kierownictwo, które było bardziej kompetentne od tego co jest teraz !!

ROZCZAROWANA

Jedna wielka banda oszustów żerujących na naiwnych ludziach !! Trzymajcie się z dala od tej firmy !!

alena

Witam!W pelni zgadzam sie z opiniami negatywnymi o firmie. Na poczatku jest wszystko ladnie i pieknie natomiast pozniej zaczynaja sie prproblemy. W firmie panuje balagan,chaos,coraz to nowe glupsze pomysly,pracownikow traktuje sie jak woly robocze,bez szacunku,jesli chodzi o wynagrodzenie to marne,marne grosze,nie znam nikogo poza liderami kto by zarobil wiecej niz 1tys zl.OSZUSTWO KLIENTOW I PRACOWNIKOW. Odradzam. Szukajcie czegos innego. Nigdy wiecej 4 call partner w Katowicach!

info

Odnośnie pojawiających się pytań: firma 4call.pl sp. z o.o. z Bielska-Białej nie jest w żaden sposób związana z firma 4 call Partners z Katowic. Zbieżność nazw jest przypadkowa.

Zostaw merytoryczną opinię o 4CALL - Katowice

4CALL