Opinie o Eurocolor Okna (Eurocolor Sp. Z O.O.) w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EUROCOLOR Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie EUROCOLOR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROCOLOR Sp. z o.o. w Pyskowice

Czy jest tu w firmie jakiekolwiek stanowisko do obsadzenia z językiem niemieckim? Czytam starsze oferty, w tamtym roku szukali koordynatora eksportu, ale chyba już nie ma zapotrzebowania, bo dawno nic się nowego nie pojawiało. Jakieś inne stanowiska związane z niemieckim warto wziąć pod uwagę? Jak wam się pracuje w firmie, płacą dobrze? Nawiązała się tu niedawno dyskusja o pracy zdalnej, to jak to jest z tym home office? Można czy nie można czasem popracować zdalnie?

Lidka
@EUROCOLOR Sp. z o.o.

W takim razie ile dni można pracowac zdalnie w dziale? Dobrze zrozumiałam, że jest ich więcej niż sugerowane wyżej 2 dni w miesiącu? :) Kojarzę, że mieli państtwo kiedyś ofertę dla managera do działu. Wiadomo coś o kolejnych naborach? Nie chodzi mi konkretnie o stanowisko managerskie. Pozdrawiam!

Co chwilę poszukujemy pracowników ze znajomością języka niemieckiego (ostatnio do Działu Prospektingu czy Działy Biura Obsługi Klienta), nasze ogłoszenia można śledzić na stronie https://eurocolor.com.pl/oferty-pracy

@EUROCOLOR Sp. z o.o.

Konkrety: można czy nie można pracować zdalnie? bo ten wątek jest ewidentnie pomijany a też widziałem ogłoszenie z możliwościąpracy w trybie home offcie. Jednak jeśli to nie jest możliwe to nawet nie wysyłam CV. Konkurencyjne firmy mają możliwość pracy zdalnej bo też można wyczytać na tego typu forum. Tylko wszystko jest kwestią wynagrodzenia odnośnie wyboru firmy.

@Zainteresowany

Praca zdalna możliwa jest zgodnie z aktualnymi przepisami prawa to jest 21 dni na rok, u nas przyjęta jest zasada 2 dni w miejsiącu.

@EUROCOLOR Sp. z o.o.

I ja tu dopytam, czy te dni pracy zdalnej, czyli, że jest ich 2 dni w miesiącu, to jest zapisane w umowie dosłownie? Czy to jest "na gębę"?? I kto ustala te dni zdalne? Czy pracownik sam wskazuje, kiedy chce te dni wziąć, czy kierownik, manager wyznacza te dni??

W umowie nie są zapisane, ale wynikają z obowiązujących przepisów pracy i przysługują pracownikowi. Zgodę na home office w danym terminie uzyskuje się od szefa danego działu w oparciu o propozycje pracownika.

@EUROCOLOR Sp. z o.o.

Czy występuje w tym przypadku tak dział, na którym byłoby odnośnie takich ustaleń najłatwiej? W którym najwięcej osób może sobie teraz pozwolić na częściowy HO? Czy są jeszcze jakieś inne obszary odnośnie warunków, które można ustalać w miarę elastycznie?

Najbardziej elastyczny pod kątem HO jest Dział Prospektingu odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów (email, telefon, social media).

@EUROCOLOR Sp. z o.o.

Jak na razie widzę tylko ofertę od Was dla doradcy. Czy w tym dziale są jakieś częste rotacje? Mnie również jak osoby powyżej interesowałaby właśnie taka forma współpracy, nie wiem tylko na ile byłaby ona możliwa w najbliższym czasie? Czy ten dział będzie planowo powiększany?

Patryk Nowy wpis
@EUROCOLOR Sp. z o.o.

Eurocolor na waszej stronie internetowej jest napisane że jeśli ktoś nie jest ze śląska to jest możliwość całkowitej pracy zdalnej. A biorąc pod uwagę poprzednie komentarze to jednak nie ma takiej możliwości. Jak to jest? może osoba pisząca w imieniu firmy po prostu nie ma takiej wiedzy więc proszę dopytać kogoś odpowiedniego. Mieszkam w małej miejscowości nieopodal Kołobrzegu i pracuję w modelu hybrydowym w branży okiennej, ale szukam całkowitej pracy zdalnej.

Lidka Nowy wpis

Izabela

Na wstępie zaznaczę, że oceniam proces rekrutacji. Aplikowałam do firmy Eurocolor na stanowisko "Manager / Koordynator Zespołu / Specjalista ds. obsługi klienta". Skontaktował się ze mną Pan, który zaprosił mnie na rozmowę do siedziby firmy do Pyskowic (było to dokładnie 6.11.2023). Bardzo ładny budynek, urządzony nowocześnie, ale niestety sam proces rekrutacji oceniam naprawdę źle. Po odbytej rozmowie rekrutacyjnej, która przebiegła moim zdaniem w pozytywnej atmosferze, zostałam zapewniona o tym, że firma się ze mną skontaktuje (po przedyskutowaniu moich warunków) nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi. Pozwoliłam sobie nawet na "przypomnienie się" 20.11.2023 poprzez, ale nie dostałam żadnej informacji. Następnie jak gdyby nigdy nic dostałam SMS od Pana prowadzącego rekrutację, czy mogłabym jednak pracować na stanowisku z innym językiem, bo widzi, że też mam wpisany w CV. Odpisałam, że jak najbardziej. Dostałam odpowiedź, że dopiero startują z tym rynkiem i czy znajdę czas, żeby podjechać do Pyskowic, na co się również zgodziłam (bo zależało mi na znalezieniu nowej pracy) i podałam swoją dostępność oraz dopytując o poprzednie stanowisko, czy ta oferta jest nadal dostępna, ale odpowiedzi już nie dostałam. Pozwoliłam sobie na drugą przypominajkę po kolejnych 2 tygodniach - 10.12.2023, ale niestety echo... I tak do dzisiaj, stąd moja opinia tutaj. Niepoważne podejście do kandydata. Nieposzanowanie czyjegoś czasu. Zero odpowiedzi. Zapowiadało się naprawdę dobrze. Nie traćcie czasu :)

@Izabela

Cześć, współczuję:( a twoim miejscu byłabym pewna, że jestem przyjęta do firmy. Rozmowa kwalifikacyjna była profesjonalna, tak? Nie było sytuacji, gdzie zapaliła ci się czerwona lampka? Co do tych warunków, to byłaś z nich zadowolona? firma jest otwarta na negocjacje? Przepraszam za lawinę pytań, ale też podesłałam tu cv i obawiam się, że ze mną i feedbackiem może być podobnie. O ile się do mnie odezwą ;) Ty po jakim czasie zostalaś zaproszona na rozmowę?

Kandydat Nowy wpis

Witam jakie są zmiany na produkcji i magazynie ?

Uczeń

Czy praca z językiem włoskim daje zarobek powyżej 5k netto miesięcznie? Jak na dzisiejsze czasy to wcale nie są kokosy. To normalne pieniądze na te czasy choć nie wiadomo jak ceny w sklepach poszybują dalej.

I want to job in electrician
@Uczeń

Hello dear sir I request anil kumar mahara I want to job in electrician because I have 4 year experience in the country Qatar gulf and also have electrical diploma engineering certificate can you check my CV and inform please.

@Uczeń

Hej, też jestem ciekawa, szkoda, że nikt z pracowników nie odpowiedział. Podbijam pytanie, ktoś się podzieli z nami informacją, czy 5 tysięcy na rękę jest realne? W sumie może zdecydowałes się aplikować i przedstawili ci dokładnie warunki?

Hej, a próbowali chociaż z tobą negocjować tę stawkę? Czy usłyszeli kwotę, nie zaproponowali swojej stawki i już był koniec tematu? Coś więcej o warunkach może się dowiedziałaś?:) Jak sama rozmowa? Stresująca, czy nie ma się czego obawiać?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Transportu z językiem niemieckim w firmie EUROCOLOR Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Witam czy są przyjęcia na stanowisko kierowcy c+e ??

Nina

Witam, czy istnieje możliwość całkowitej pracy zdalnej na stanowiskach językowych?

@Nina

Dzień Dobry, Na ten moment oferujemy tylko pracę stacjonarną Pozdrawiam

Nina
@EUROCOLOR Sp. z o.o.

Dziwne ponieważ w Państwa ogłoszeniu widnieje możliwość pracy zdalnej jeśli ktoś nie jest z okolicy. Proszę o wyjaśnienie bo nie uśmiecha mi się jechać pół Polski na rozmowę o pracę tylko po to żeby usłyszeć, że nie ma możliwości pracy zdalnej.

Anil kumar mahara
@Nina

request dear sir/madam my name anil kumar mahara from Nepal I want job in electrician because I have 4year experience in the electrician the Qatar country gulf also have also education electrical diploma engineering certificate the Nepal can you check my CV and inform please dear sir/madam . Anil kumar .....

@Pracodawca Dzień dobry, czy w firmie obecnie jest zapotrzebowanie na kierowcę C+E?

qwerty

Cześć, czekam na ocenę z produkcji. Czy warunki jakoś mocno się różnią miedzy działem alu a pvc? Widzę na stronie dwie oferty i po prostu się zastanawiam. Do tego była kiedyś wzmianka o rekrutacji i ogólnym procesie do biura, a o produkcji by mi ktoś napisał kilka słów?

Na portalu GoWork.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Office Manager. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Justyna

Znalazłam na ich stronie takie stanowisko Doradca Biura Obsługi Klienta [Niemcy]. Wymagają biegłej znajomości j. niemieckiego, podpowiecie jak wygląda sprawdzanie tego w trakcie rekrutacji? Ile testów przeprowadzają i jak długi jest to proces? Pytam, bo czasem firmy jeszcze robią taki audyt przez szkoly językowe i to rozwleka trochę rekrutacje, a mi zależy zeby szybko znaleźć pracę :) Aha i jak wygląda system premiowy oraz podstawa?

@Justyna

Dzień Dobry! Dziękujemy za zapytanie. Proces weryfikacji znajomości języka jest u nas bardzo prosty, szef danego działu obsługi klienta podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozmawia z rekrutowaną osobą w odpowiednim do stanowiska języku obcym - w tym przypadku Niemieckim. Ponieważ duża część pracy odbywa się telefonicznie, umiejętność płynnego mówienia jest dla nas najważniejsza. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to obowiązuje u nas podstawa i dodatkowa premia uzależniona od osiągniętego wyniku obrotowego danego rynku w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie na rozmowę kwalifikacyjną - gwarantujemy szybki proces rekrutacji i podjęcia decyzji

Lublinianka

Dokonałam zakupu okien do domu jednorodzinnego firmy Eurocolor- w Anbudzie (salon partnerski w Lublinie). Po kilku miesiącach doszło do samoistnego pęknięcia jednej z szyb w dużym oknie, poza tym w odstępie kilku kolejnych miesięcy,doszło do rozszczelnienia dwóch dużych okien. Dom jest dotychczas jeszcze nie zamieszkały. Firma Anbud- naprawiła szkodę rozszczelnienia, a dzięki mojej interwencji w firmie Eurocolor- dokonano bezpłatnej wymiany szyby, chociaż poinformowano mnie, że samoistne pęknięcia szyb w oknach nie podlegają reklamacji, tak w ogóle. Zapewniono mnie, że rozszczelnienie to kwestia złego wpasowania okna ale po korekcie szkody, nie nastąpi ponowne jego rozszczelnienie. Rozmawiałam tylko raz z Panią zajmującą się reklamacjami w firmie Eurocolor i na podstawie krótkiego przedstawienia mojego problemu, pomogła mi go rozwiązać. Jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy i mam nadzieję, że okna będą służyć bez zarzutu przez długie lata.

Aktualność
Pora na post z serii Pracownik Miesiąca!

Tym razem bohaterką jest Bianka Buchta, Manager Płatności EUROCOLOR, która na co dzień odpowiada za finanse naszej firmy ????. Analityczny umysł łączy się u niej z artystyczną wrażliwością. Prywatnie spełnia się bowiem w bardziej kreatywnej roli, tworząc niezwykle modne "żywe obrazy" z chrobotka i innej leśnej flory????

Oto, co sama o swojej pracy mówi pani Bianka.
Julian

Super a u nas na magazynie Zenek pięknie gra na grzebieniu.

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią krótkich filmów poradnikowych „Czy wiesz, że…?”.

Dzięki naszym miniporadnikom poznacie odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości dotyczące stolarki okienno-drzwiowej i nie tylko. To prawdziwa pigułka wiedzy dla wszystkich tych, którzy są na etapie wyboru idealnego produktu do swojego domu lub mieszkania.

Oglądajcie i udostępniajcie! ----

Aktualność
Z dumą przedstawiamy kolejny innowacyjny produkt, który przeciera szlaki na rynku stolarki okiennej. Okna hybrydowe #HYBRID-X, oparte na połączeniu PVC z włóknem szklanym, to rozwiązanie oparte na przełomowej kosmicznej technologii. W cenie, która spodoba się osobom stąpającym twardo po ziemi.

Wykonaliśmy je z kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym. Nowa generacja tego wytrzymałego tworzywa stwarza możliwości, jakich dotychczas nie było.

HYBRID X to:
Nowoczesny model o szerokości 86 mm już dziś spełnia normy, które obowiązywać będą dopiero za jakiś czas.
Maksymalne wymiary okien dzięki stabilności zwiększonej nawet o 50% w porównaniu z oknami z samego PVC.
Współczynnik przenikania ciepła Uw do 0,69 W/m²K.  To wartość dużo lepsza, od wymagań, jakie znalazły się w aktualnym Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.
Powierzchnia profili: gładka, zachwycająca wysokim połyskiem biel, niezwykle łatwa w pielęgnacji.
O 50% niższa w stosunku do zwykłego PVC rozszerzalność materiałowa tworzywa, co ogranicza ryzyko odkształceń profili.
Nowatorski system uszczelnienia, w którym połączone zostały siły trzech doskonałych uszczelek obwiedniowych oraz głównej uszczelki środkowej MD.

➡➡➡ Jeśli przed państwem misja wybrania nowej oferty okiennej od zaufanego producenta, warto postawić na współpracę z #EUROCOLOR. Każdego dnia wyznaczamy nowe kierunki rozwoju branży. Możecie być tego udziałem.
Elu

Zawsze może być lepiej!

@Elu

Dzień Dobry! Oczywiście że tak, prosimy o informację w jaki sposób możemy poprawić atmosferę w naszej firmie aby każdemu z nas pracowało się przyjemnie.

Seba4u

Porażka, płaca mizerna i do tego jeszcze obcinają szkolenia i możliwość awansu a później jak umowa dają to nagle zmiana warunków. Obiecują złote góry a później dostajesz kopa ... bo 6 osób w biurze a 5 kierowników, każdy każdym rządzi a nikt odpowiedzialności nie ponosi. Prezes się tylko przygląda bałaganowi ale jak to mówią „jaki pan taki kram”. Odradzam tam pracować - każdy rządzi każdym, zero współpracy, robią w balona pracowników i klientów, byle zarobić na Tobie aby mieć na paliwo do Mini i helikoptera. Nikt nikim się nie przejmuje stała rekrutacja co 3 miesiące nowe osoby w biurze. Szkolenie na zasadzie "... a co tego nie wiesz? to jeszcze kiedyś zrobimy szkolenie". szkoda czasu na tą firmę.

zainteresowany
@Seba4u

Dzięki za info. Na tą chwilę mam między 5-7k PLN i nie chcę zmieniać firmy od tak ;)

@Seba4u

Dzień Dobry! Przykro nam, że ma Pan takie doświadczenia z naszą firmą. Gwarantuję Panu że mamy w naszej firmie bardzo szeroki wachlarz szkoleń dla nowych pracowników, a obecnych pracowników cylkicznie doszklamy jeżeli tylko zgłoszą taką potrzebę, lub sami ją zauważamy. Reszta spraw przez Pana określonych to oszczerstwa. Bardzo dużo osób na stanowiskach kierowniczych awansowała z niższych stanowisk, a nawet osoby z produkcji dostają szansę awansu na stanowiska kierownicze w biurze. Ogromna ilość osób pracuje u nas 10/15 a nawet 20 lat. Zapraszamy serdecznie do nas a chętnie zaaranżujemy spotkanie z osobami które wytłumaczą jak jest naprawdę.

Daisy

Na produkcji w Pyskowicach jest praca na 1 zmiane ? Orientuje się ktoś może ?

@Daisy

Dzień Dobry! Tak, pracujemy zazwyczaj na 1 zmianę czyli 6-14. W okresach roku z dużą ilością zamówień, otwieramy na pewien czas 2 zmianę od 14:00.m

Jacus

Czy to prawda że wszystkie "opinie" na GoWork, te bez statusu pracownik, klient itp. to podpucha pisana przez GoWork, aby uruchomić shitstorm i zaproponować "złoty pakiet" opiniowanemu pracodawcy ?

Co jaki czas w Euro-Color Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jajcarz obnarzyciel

A jesteś Pracownikiem, Klientem, czy też Kandydatem bo zwykły użytkownik pisząc komentarz musi to zaznaczyć, inaczej system nie przepuszcza, no chyba że jesteś kimś spoza systemu, lub co gorsza, częścią systemu zadającego niewygodne pytania, ciekawe w jakim celu

Edyta
@Jajcarz obnarzyciel

Pytanie o podwyżkę na forum pracowniczym jest niewygodne? Mnie też to ciekawi co więcej ciekawi mnie też kim ty jesteś w tej firmie i może opowiesz o swoich wrażeniach z pracy?

Klient
@Edyta

Klientem, szanowny Panie/Pani pracowniku, prowokatorze z portalu opiniowego ;)

Prawda o opiniach
@Klient

A mnie też ciekawi kim jest Pani Edyta bo faktycznie nie jest wstawiony status. Pani Edyta zdaje się zadawać problematyczne pytania ta jakby wiedziała że ludzie kochają narzekać, czy może Pani Edyta ma w tym jakiś interes ?

Edyta
@Prawda o opiniach

A co to jest problematyczne pytanie? Takie jakie Tobie nie odpowiada? :)

Prawda o opiniach
@Edyta

Szanowna Pani. Problematyczne, aby nie powiedzieć prowokacyjne pytanie to jest w mojej opinii takie, gdy "użytkownik" bez statusu (klient, pracownik, były pracownik, kandydat) który to status jest obowiązkowy aby zamieścić opinię zadaje pytania typu. "Co ile podwyżka ? i czemu tak rzadko" ; "jak atmosfera i czemu taka słaba?" ; "ile wynosi stawka i dlaczego tylko tyle ?". Może to i przypadek, może. Ktoś złośliwy (albo rozsądny) mógłby jednak podejrzewać że takie pytania nie są przypadkowe, maja uderzać we wrażliwe struny, wzbudzać dyskusję niezadowolonych którzy najczęściej się statystycznie wypowiadają nawet jeśli są w mniejszości, dać im ujście dla frustracji poprzez zezwolenie na rozmaite konfabulacje po to, aby proponować opiniowanemu płatne rozwiązanie. Ciekawa teoria prawda ? Pisać można wszystko, tak więc taka jest moja OPINIA do której także mam prawo nieprawdaż ?

Janusz
@Prawda o opiniach

Ale z ciebie detektyw. Wiadomo masz prawo do swojej opinii ale inni też mogą pytać jak się tu pracuje. Mnie interesuje zatrudnienie więc info o zarobkach bardzo by mi pomogło. Wiesz coś na ten temat?

Salomon
@Janusz

Jakby wiedział to by powiedział.

Iza
@Salomon

A Ty coś wiesz na ten temat zarobków? Czy sam byś się chciał dowiedzieć i dlatego tutaj jesteś?;)

Jarek

Firma w porządku, młyn jak w każdej firmie którą chce się rozwijać.

Janusz
@Jarek

Skoro jest taki rozwój to przyjmują nowe osoby do pracy? Bo akurat szukam roboty gdzie można podnosić kwalifikacje i się uczyć nowych rzeczy. Myślisz że to dobra firma na złapanie doświadczenia tak ogólnie?

Zostaw merytoryczną opinię o EUROCOLOR Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w EUROCOLOR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROCOLOR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROCOLOR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROCOLOR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROCOLOR Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROCOLOR Sp. z o.o.

EUROCOLOR Sp. z o.o.