Salon Rowerowy RODEX

Radom

Opinie o Salon Rowerowy RODEX

gawrii 2015-06-17 21:38:50
Świetny serwis, miła obsługa, profesjonalizm
jaro 2015-08-05 20:39:08
Rozmawiałem z p.Pyrką na temat roweru. Ten człowiek nie wie co sprzedaje! On nawet nie umiał mi wytłumaczyć podstawowych rzeczy o fullu Gianta. Porażka
Rozczarowany 2016-03-25 11:45:02
Serwis chętnie przyjmie każdy sprzęt tylko po to aby oddać go w takim samym stanie albo i gorszym.
Kupiłem w tym sklepie dwa rowery, jeden nie nadaje się do jazdy a z drugim też są problemy.
Rower był oddawany na serwis już 5 razy i jest coraz gorzej.
Odradzam zakupy w tym "sklepie rowerowym"
Radomianka 2016-04-18 18:17:51
Kiedyś może był to dobry serwis, ale teraz mechanicy nie mają pojęcia co robią. Koleś tam pracujący przez telefon był równie rozgarnięty jak moja pięcioletnia chrześnica i sam nie wiedział, co jest do zrobienia w rowerze. Ustalenia telefoniczne to jedno, a przy odbiorze okazuje się, że trzeba zapłacić o wiele więcej. I jeszcze wielki foch, że klient jest oburzony. Przez cztery dni nikt nie miał 3 minut czasu, aby zadzwonić i poinformować, że usługa będzie kosztowała więcej niż się umawialiśmy! Żenada.
Zostaw swoją opinię o Salon Rowerowy RODEX - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Rowerowy RODEX