Opinie o Ecolab Services Poland sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ecolab Services Poland sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ecolab Services Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecolab Services Poland sp. z o.o. w Kraków

Merytoryczna Opinia

Firma jest doskonałym przykładem na to, że pracownicy powinni rotować po innych organizacjach. Od osób w HR, przez poszczególnych menadżerów i dyrektorki - ogromna ilość osób jest tam lata 5, 10, 15 i tylko sobie rotują. Menadżerka AR zostaje menadżerką RTR, menadżer AR zostaje menadżerem innego teamu i tak to się kręci. Firma tymczasem ma dużą rotację, bo jeżeli nie jesteś w radosnym circle jerku no to trudno ci awansować, dostać podwyżkę chociażby chroniącą przed inflacją. Przewietrzcie się i nabierzcie trochę dystansu do korpo świata i siebie samych. Szczególnie w P&A stękających i nadętych jest mnóstwo.

Kamil
@!

Aaa to w ten sposób to tu przebiega. No dobra ale to, co w trakcie roku nie zdarza się, że ktoś z wyższych stanowisk zmienia pracę albo awansuje jeszcze wyżej i wtedy się robi luka dla osoby zaangażowanej i chętnej do pracy? Ja akurat lubię się rozwijać, więc stąd moje pytanie.

Czy można liczyć w Ecolab Services Poland sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Żaklina

To już jakaś konkretna kwota w sumie :) Czytam tutaj, że jest możliwość odbycia praktyk w firmie. To prawda? Dużo jest u was praktykantów? Jakie nastawienie do nich mają pracownicy?

Werka Nowy wpis

Czy jako Marketing Associate Healthcare czeka mnie praca po polsku czy angielsku? widzę, że ogłoszenie po angielsku i jest on wymagany, ale o samym miejscu pracy za wiele nie ma zamieszczonych informacji.

KLS Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Jaki jest okres wypowiedzenia ? I czy pracodawca zastrzega sobie możliwość pracy u innego pracodawcy ?

Szukają do zespołu Travel & Expenses Specialist z biegłym hiszpańskim, oferta sama w sobie wygląda okej. Piszą, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie czy premie roczne. Faktycznie płaca konkurencyjnie, premia jest uzależniona od wyników firmy, czy pracownika? Co z podwyżkami, można coś wynegocjować przy przedłużaniu umowy np?:D

Blbb Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Hej, czy będąc na urlopie macierzyńskim otrzymuje się podwyżkę „inflacyjna“?

Ecolab Services Poland sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Payroll Partner with German. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy

Cześć, w ostatnich dniach naprawdę bardzo dużo ofert się pojawiło. Był jakieś zwolnienia, odejścia, czy po prostu chodzi o rozwój lub pojawiły się w tym roku całkowicie nowe stanowiska pracy/działy? Mnie interesuje praca jako Junior Sell-out Data Specialist. Zaczynał ktoś tu swoją karierę na juniorskim poziomie? Można się tu rozwinąć, awansować?:) Ustalają na początku indywidualną ścieżkę kariery? Wielki plus za pracę w trybie hybrydowym, ale nie uwzględnili w ofercie niestety widełek. Przybliży mi ktoś zarobki?

Kolo

Z tego co wiem fajny dział i fajny manager. Rozwojowa ścieżka. Firma fajna, spoko warunki. O widełkach nie wiem za dużo, ale warunki i elastyczność na fajnym poziomie

@Kolo

Piszesz, że jest tutaj rozwojowa ścieżka. Czyli to oznacza, że szansa na awans jest, tak? :) To po jakim czasie od zatrudnienia, tak mniej więcej, można już progresować na wyższe stanowisko? :D Piszesz o elastyczności. W czym się ona przejawia? Rozwiniesz?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Ecolab Services Poland sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Praktykant.

Małgosia

Hej :) widzę ze nikt tu nie pisał o tym beneficie a ponoć dopłacają do lekcji języka. Czy to może być wybrany przez nas język oraz szkoła, czy może jest to orgazniowane całkowicie przez pracodawcę i ma on podpisana umowę z jakaś szkoła ? Myślałam żeby złożyć na Junior financial specialist.

@Małgosia

Hej! To musi być kontynuacja nauki języka który już znasz, dostajesz taka możliwość po pół roku pracy i to firma decyduje kto Cię uczy

Dragon

Jaka atmosfera panuje w dziale P&A, poniżej ktoś napisal, ze to dział słynny na caly krk, aż tak negatywnie?

PA
@Dragon

Duze nadgodziny

Paulina
@PA

Kilka osób już pisało na forum, że pracy jest dość sporo. A czy za nadgodziny dostajesz dodatkowo większe wynarodzenie, czy np. odbiera się te nadgodziny jako wolny dzień? Zastanawiam się, czy te nadgodziny są dla ochotników czy raczej każdy musi być dłużej?

Zmeczony
@Dragon

Nadgodzin bardzo duzo; marna szansa na odbieranie przez workload

X

Tak. Medicover.

@X

I w jakiej części ta opieka prywatna jest opłacana przez pracodawcę? ;) Skora już mowa o Medicover, to czy są jeszcze jakieś inne benefity, o których nie było tutaj jeszcze mowy? Może jakiś MultiSport? Albo dodatki na święta? A może szkolenia?

@Ewa

W zależności od pakietu, najniższy który wcale nie jest tak biedny - w całości. Do wyższych trzeba coś dopłacić. Jest tez ubezpieczenie grupowe. Multisport można wybrać z Kafeterii mybenefitu ale jest to koszt dzielony na firmę i pracownika. Jest premia świąteczna :)

Niko

Czyli się chce pod pakiet medyczny podpiąć rodzinę to trzeba dopłacać. A skoro już wspomniałeś o premii świątecznej to ile ona wynosi? Równowartość jednej wypłaty czy mniej?

Żaklina

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Praktykant. Ecolab Services Poland sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Merytoryczna Opinia

Jakub
@Merytoryczna Opinia

Czyli ludzie pracują tu latami tylko zmieniają stanowiska na wyższe. To chyba dobrze jak firma daje taką stabilizacje. Widzę że nie pasuje ci to że nie każdemu się to udaje. Myślisz że takie zmiany stanowiska są po znajomości czy co?

!
@Jakub

Nie zmieniaja stanowisk na wyzsze a na w innym workstreamie. Osoby aplikujace do firmy powinny byc tego swiadome ze ciezko sie rotuje po firmie i awansuje skoro od lat te same osoby tam siedza i wszystkie stanowiska soba obsadzaja

Kamil
@!

delulu

Witam. Czy ktoś może powiedzieć mi jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do Ecolab na stanowisko Junior Lease Accounting Specialist i czy rozmowa będzie po angielsku? Będę wdzięczna za odpowiedź

Vespa_Mandarinia

Witam, Czy pracował ktoś z w dziale P&A? Dużo jest nadgodzin i jeśli tak, to z czego one wynikają? Czy terminy, w których trzeba się mieścić są realistyczne? Jakie umiejętności techniczne są najbardziej przydatne na tym stanowisku? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Finance Analyst/Senior Finance analyst? Jak wyglądają kwestię premii rocznej oraz podwyżek, zwłaszcza teraz, w obliczu szalejącej inflacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

@Vespa_Mandarinia

Bonusy roczne zostały obcięte do max, podwyżka jedynie o ok 5%. Nadgodzin w P&A jest sporo.

Zarobki bardzo przeciętne, w granicach średniej w Krakowie na danym stanowisku. Bardzo ciężko dostać podwyżkę, wyśrubowane wymagania do awansu dla jednych, inni dostają awans za awansem bo wiedzą komu się podlizać a nic sobą nie reprezentują. Kiedyś atmosfera była świetna, teraz ludzie są sfrustrowani i te frustrację wylewają na współpracowników. Wielu specjalistów poszło dalej, zostają ludzie pozbawieni ambicji, kiepskie oferty dla nowych pracowników przyciągają kiepskich kandydatów, więc kierownictwo tez jest coraz bardziej zdemotywowane. Coraz więcej osób z różnych działów zaczyna mieć dość przykręcania śrubki bez niczego w zamian.

xyz

A cheap organisation. I have many friends and acquaintances in the organisation, nearly all of whom are actively looking to leave because of poor compensation and an over-abundance of mundane/boring work. In exchange for this you get a lot of nonsense about an "incredible atmosphere" and "making the world a better place". Unfortunately I do not yet feel like Greta Thunberg. Management is not particularly transparent with any requests or concerns you have and junior employees feel extremely conscious of their place in the corporate hierarchy. The corporation is extremely Americanised so you get a lot of overly enthusiastic dead-behind-the-eyes corporate-speak that is rather strange to a European mentality. I will say that the people in Ecolab are very good and are nearly always ready to help. This is in spite of the treatment they get from the organisation, however.

Czy nowo zatrudnione osoby w Ecolab Services Poland sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

umowa

Tak

Kazimierz
@umowa

Na jaki okres jest podpisywana pierwsza?

alex
@Kazimierz

3 miechy ?

x
@alex

raczej 6 mies.

Dorota
@x

Jedna osoba pisze tak, druga tak, aż nie wiadomo, komu wierzyć. No dobra, a może wiesz jeszcze, czy w ogóle jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

ecolab
@Dorota

6 miesiecy

Małgorzata
@ecolab

w sensie, że po połowie roku taką dają czy to jest max okres na jaki umowa może przysługiwać?

Pracownica/ uciekam

Pracę zaczynałam bardzo pozytywnie nastawiona. Dużo fajnych inicjatyw i miłe osoby. Nie otrzymałam jednak wystarczającego treningu. Z doświadczenia z poprzednich firm nie oczekiwałam cudów. Jednak ilość pracy po paru tygodniach była nie do wytrzymania. Obietnice również potem okazywały się niedotrzymane. Nie mogę całkiem negatywnie powiedzieć, że to zła firma. Ale ja bardzo się rozczarowałam. Pozytywna atmosfera nie naprawi chaosu i nie spełnionych ustaleń. Poza tym ciągłe sprawy "na już" nie sprawiają polepszenia "pozytywnej atmosfery" :) :) :)

Xbxhd
@Pracownica/ uciekam

Na jakim stanowisku/dziale pracowałaś?

Chetny

Witam. Na jakie stawki można liczyć z językiem niderlandzkim?

Danuta
@Chetny

Jest obecnie jakaś rekrutacja z wymaganym językiem niderlandzkim, o jakim w ogóle stanowisku mówisz? Na stronie jakoś nic nie widzę.

Chetny
@Danuta

Hej, Vendor Support Specialist with Dutch

Mimo umówionego terminu rozmowy, nikt się ze mną nie skontaktował. Firma nie szanuje ludzi ani ich czasu. Nie polecam

Irena
@Kandydat

No to słabo. Kontaktowałaś się z nimi potem czy odpuściłeś już?

kandydat

Byłem umówiony na rozmowę rekrutacyjną. Czekałem 20 minut i nikt nie dołączył do pokoju, do którego wysłano mi linka. Ta firma nie szanuje drugiego człowieka (i zapewne swoich pracowników). Omijać z daleka.

Marzena Arszyńska - HR Manager
@kandydat

Dzień dobry, Rozmowa była umówiona na godz. 12.00 a Pan wdzwonił się o godz. 18.00. Pozdrawiam, Marzena Arszyńska

Jakub
@kandydat

Nie pomyliłeś godziny bo ktoś z HR tak napisał. Wszystkie rozmowy odbywają się online? Czy po prostu tak ci było wygodniej?

Aa
@Marzena Arszyńska - HR Manager

Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Ecolab Services Poland sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ecolab Services Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecolab Services Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecolab Services Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecolab Services Poland sp. z o.o.
  • Opolska 114
    31-323 Kraków

Ecolab Services Poland sp. z o.o.