Mineral Midrange S. A.

Jana III Sobieskiego 110

Opinie o Mineral Midrange S. A.

lenny 2016-08-06 22:40
pytanko ziomki, cz y oferta pracy Konsultant Business Intelligence z lipca jest jeszcze nadal do wzięcia>?
adfasdfas 2017-03-01 17:28
firma w swoim ogłoszeniu wymaga od kandydatów na stanowisko związane z bazami danych wymaga przesłania zdjęcia. W UK taki wymóg jest przejawem dyskryminacji.
Zawiedziona kandydatka 2017-03-20 09:06
Firma niestety dość lekceważąco traktuje swoich kandydatów. Przeszłam pomyślnie pierwszy etap rekrutacji, zaproszono mnie na kolejny. Spotkanie było kilkukrotnie przekladane, co stanowi kłopot, jeżeli trzeba wziąć wolne lub zwolnić się wcześniej w aktualnej pracy. Finalnie i tak w spotkaniu nie wzięły udział wszystkie osoby, które miały być obecne a rozmowa sprowadzała się do kwestii finansowych. Moje oczekiwania były wyższe od oferowanej kwoty o zawrotną kwotę 400 złotych brutto. Skutek był taki, że po tej rozmowie kontakt został urwany, zero informacji zwrotnej, mimo obiecanego maila/telefonu. Moje dwa maile zostały zignorowane przez pana, który utrzymywał, że interesuje ich moja kandydatura. Żadnej propozycji negocjacji czy choćby podziękowania z informacją,
że nie mogą zaoferować wyższej kwoty i nie nawiążemy współpracy. Reasumując: nie polecam, strata czasu.
Zostaw swoją opinię o Mineral Midrange S. A. - Jana III Sobieskiego 110
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mineral Midrange S. A.