Opinie o Mineral Midrange S. A. w Jana iii sobieskiego 110

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mineral Midrange S. A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mineral Midrange S. A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mineral Midrange S. A. w Jana iii sobieskiego 110

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Mineral Midrange S. A.?

men Nowy wpis

Czy ta firma zna się na robocie i dobrze wykona robotę, robiła jakieś większe projekty?

sdf

Jak najdalej od nich ! Na rekrutacji pierwsze pytanie; ile chcesz zarabiac? potem ok nie mam więcej pytań, po 3min rozmowa skończona, zero profesjonalizmu, tragedia

fds Nowy wpis
@sdf

z ciekawości - jaka to kwota była - przy której zrezygnowali z kontynuowania rozmowy?

sdf Nowy wpis
@fds

3500 netto

Joanna

@$ a jakie kwoty są? Nie napisałeś konkretnie co masz na myśli, dlatego pytam. Niskie są płace, o to Ci chodzi? A co znaczy dla Ciebie niskie, bo jednak kwestia wynagrodzenia zawsze jest dyskusyjna i dla każdego inna suma jest satysfakcjonująca.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
$

powalilo was... kto za takie kwoty w ogole w wawie za robote sie bierze, juz nie mowiac w IT

Joanna

@no name a dlaczego odradzasz? Czym jest to spowodowane? Czemu praca w Mineral Midrange ma oznaczać desperację? Mógłbyś wyjaśnić o co dokładnie chodzi, żeby każdy użytkownik miał pełen obraz sytuacji przed podjęciem pracy.

Joanna

@wynagrodzenieto bardzo cenna rada. Czy Ty również bierzesz udział w tej rekrutacji? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy.

wynagrodzenie

specjalista ds baz danych wynagrodzenie 3300 zł brutto. Taką informację zamiescili w jednym z ostatnich ogloszen o prace na ogolnopolskim serwisie związanym z pracą. Dlatego jeśli ktos wpisuje przy aplikowaniu 3600 brutto może zostać pominiety :) pl

Joanna

@Zawiedziona kandydatkazawsze warto taką informacje zwrotną z tego jak przebiegał proces rekrutacyjny bezpośrednio do firmy. Kiedy miała miejsce rozmowa, o której wspominasz? O jakie stanowisko w firmie się starałaś? Rozumiem też że proces przyjęcia do Mineral Midrange S. A. jest wieloetapowy. Chętnie usłyszymy od innych kandydatów, czy też pracowników na temat ich doświadczeń w tym zakresie. @aseradrzeczywiście, podawanie poziomu wynagrodzenia już w ogłoszeniu jest godne docenienia. Zdecydowanie ułatwia to proces rekrutacyjny zarówno dla firmy jak i dla kandydatów, którzy od początku wiedzą czego mogą oczekiwać. Czy Ty również brałeś udział w rekrutacji? Jakie są Twoje wrażenia?

aserad

W jakim celu firma na stanowisko związane z bazami danych prosi o przesłanie zdjęcia? Bo to ociera się o jakiś wschodni standard. (-) fatalna lokalizacja. (+) firma podaje w ogłoszeniu poziom wynagrodzenia- takie zachowanie należy promować niezależnie od tego jak niskie/wysokie to wynagrodzenie jest. Krótka piłka pasuje aplikujesz/nie pasuje nie aplikujesz

Zawiedziona kandydatka

Firma niestety dość lekceważąco traktuje swoich kandydatów. Przeszłam pomyślnie pierwszy etap rekrutacji, zaproszono mnie na kolejny. Spotkanie było kilkukrotnie przekladane, co stanowi kłopot, jeżeli trzeba wziąć wolne lub zwolnić się wcześniej w aktualnej pracy. Finalnie i tak w spotkaniu nie wzięły udział wszystkie osoby, które miały być obecne a rozmowa sprowadzała się do kwestii finansowych. Moje oczekiwania były wyższe od oferowanej kwoty o zawrotną kwotę 400 złotych brutto. Skutek był taki, że po tej rozmowie kontakt został urwany, zero informacji zwrotnej, mimo obiecanego maila/telefonu. Moje dwa maile zostały zignorowane przez pana, który utrzymywał, że interesuje ich moja kandydatura. Żadnej propozycji negocjacji czy choćby podziękowania z informacją, że nie mogą zaoferować wyższej kwoty i nie nawiążemy współpracy. Reasumując: nie polecam, strata czasu.

no name
@Zawiedziona kandydatka

ciesz się, ze finalnie tam nie wylądowałaś, osobiście odradzam, chyba ze jest się desperatem

adfasdfas

firma w swoim ogłoszeniu wymaga od kandydatów na stanowisko związane z bazami danych wymaga przesłania zdjęcia. W UK taki wymóg jest przejawem dyskryminacji.

lenny

pytanko ziomki, cz y oferta pracy Konsultant Business Intelligence z lipca jest jeszcze nadal do wzięcia>?

Zostaw merytoryczną opinię o Mineral Midrange S. A. - Jana iii sobieskiego 110

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mineral Midrange S. A.?

Kandydaci do pracy w Mineral Midrange S. A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mineral Midrange S. A.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Krakowiaków 50
    02-255 Jana iii sobieskiego 110