Mineral Midrange S. A.

Jana III Sobieskiego 110

Opinie o Mineral Midrange S. A.

lenny 2016-08-06 22:40
pytanko ziomki, cz y oferta pracy Konsultant Business Intelligence z lipca jest jeszcze nadal do wzięcia>?
adfasdfas 2017-03-01 17:28
firma w swoim ogłoszeniu wymaga od kandydatów na stanowisko związane z bazami danych wymaga przesłania zdjęcia. W UK taki wymóg jest przejawem dyskryminacji.
Zawiedziona kandydatka 2017-03-20 09:06
Firma niestety dość lekceważąco traktuje swoich kandydatów. Przeszłam pomyślnie pierwszy etap rekrutacji, zaproszono mnie na kolejny. Spotkanie było kilkukrotnie przekladane, co stanowi kłopot, jeżeli trzeba wziąć wolne lub zwolnić się wcześniej w aktualnej pracy. Finalnie i tak w spotkaniu nie wzięły udział wszystkie osoby, które miały być obecne a rozmowa sprowadzała się do kwestii finansowych. Moje oczekiwania były wyższe od oferowanej kwoty o zawrotną kwotę 400 złotych brutto. Skutek był taki, że po tej rozmowie kontakt został urwany, zero informacji zwrotnej, mimo obiecanego maila/telefonu. Moje dwa maile zostały zignorowane przez pana, który utrzymywał, że interesuje ich moja kandydatura. Żadnej propozycji negocjacji czy choćby podziękowania z informacją,
że nie mogą zaoferować wyższej kwoty i nie nawiążemy współpracy. Reasumując: nie polecam, strata czasu.
aserad 2017-05-11 09:21
W jakim celu firma na stanowisko związane z bazami danych prosi o przesłanie zdjęcia?
Bo to ociera się o jakiś wschodni standard.
(-) fatalna lokalizacja.
(+) firma podaje w ogłoszeniu poziom wynagrodzenia- takie zachowanie należy promować niezależnie od tego jak niskie/wysokie to wynagrodzenie jest. Krótka piłka pasuje aplikujesz/nie pasuje nie aplikujesz
Joanna 2017-05-26 11:11
@Zawiedziona kandydatka zawsze warto taką informacje zwrotną z tego jak przebiegał proces rekrutacyjny bezpośrednio do firmy. Kiedy miała miejsce rozmowa, o której wspominasz? O jakie stanowisko w firmie się starałaś? Rozumiem też że proces przyjęcia do Mineral Midrange S. A. jest wieloetapowy. Chętnie usłyszymy od innych kandydatów, czy też pracowników na temat ich doświadczeń w tym zakresie.
@aserad rzeczywiście, podawanie poziomu wynagrodzenia już w ogłoszeniu jest godne docenienia. Zdecydowanie ułatwia to proces rekrutacyjny zarówno dla firmy jak i dla kandydatów, którzy od początku wiedzą czego mogą oczekiwać. Czy Ty również brałeś udział w rekrutacji? Jakie są Twoje wrażenia?
wynagrodzenie 2017-06-07 16:58
specjalista ds baz danych wynagrodzenie 3300 zł brutto. Taką informację zamiescili w jednym z ostatnich ogloszen o prace na ogolnopolskim serwisie związanym z pracą. Dlatego jeśli ktos wpisuje przy aplikowaniu 3600 brutto może zostać pominiety :)
pl
Joanna 2017-06-14 15:00
@wynagrodzenie to bardzo cenna rada. Czy Ty również bierzesz udział w tej rekrutacji? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat firmy.
Zostaw swoją opinię o Mineral Midrange S. A. - Jana III Sobieskiego 110
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mineral Midrange S. A.