Doltech

Wrocław

Opinie o Doltech

cichy 2014-09-21 13:13:51
Uważajcie na tę firmę. Nie dość że nie zarobicie to jeszcze dołożycie do interesu swój czas. Nie płacą i oszukują, warunków socjalnych nie ma wogóle, opowiadają bajki przy przyjęciu do pracy. Załogi stałej nie ma praktycznie wogóle, bo tak często zmieniają się ludzie.
byly_pracownik 2015-01-17 08:28:41
Zgadzam się z cichy - rotacja straszna, na rozmowach kwalifikacyjnych raj a potem tyraj w słoiku (patrz: biuro przeszklone). Szef niczym jeden oprawca znany z historii czuję sie nadczłowiekiem i traktuje wszystkich jak szlachcic plebs.....sam za grosz klasy nie posiada. Zakompleksiony biedny Szef:). Poniżanie, udowadnianie, żeś pracowniku niewolnik na porządku dziennym. Nie polecam. Odradzam.
Arbeiter 2015-06-20 21:05:26
Omijać szerokim łukiem tego prywaciarza!. Kociemski nie ma za grosz kultury, traktuje zarówno pracowników biurowych jak i fizycznych bez szacunku. Rozmowa kwalifikacyjna b. przyjemna opowieści o rozwoju itp. po czym okazuje się to wielkim kłamstwem. Panowie i Panie z biura zmieniają się tam b często, ciężko z nim wytrzymać...kontroluje każdy ruch pracownika. Nie polecam.
3X 2016-05-13 09:23:07
Firma szuka co parę miesięcy nowych handlowców. Byłem na rozmowie 8-9 miesięcy temu, szef obiecał, że się odezwie za 2-3 dni i ... koniec kontaktu. Teraz robią rekrutacje ukryte, i wydzwaniają ponownie do mnie i znowu zapraszają na rozmowę nie pamiętając, że już u nich byłem. W ciągu tych 8-9 miesięcy szukają już 2 czy 3 raz. Przypominam o rozmowie sprzed 8-9 miesięcy lecz chyba Panie w biurze też się zmieniają i już nikt nie pamięta, kto był na rozmowach a kto nie...
Amigos 2016-05-14 09:46:36
Po wstępnej selekcji kandydatów, do wybranych dzwoni Pani z biura firmy i umawia spotkania z Dyrektorem. Oczywiście Szanowny Pan Dyrektor nie może dotrzeć na czas (czyli na 8 rano), za pierwszym razem zadzwonił do mnie, żebym spod firmy przyjechał pod Mc Donalda, bo on ma tam bliżej, a do firmy nie będzie jechał bo zajmie mu to za dużo czasu... No cóż przypadki chodzą po ludziach, podjechałem. Obiecał, że się dogadamy i że się odezwie i ustalimy szczegóły. No i cisza przez ponad pół roku.
Kolejna rekrutacja tym razem ukryta, po pół roku telefon, że zapraszają mnie na rozmowę z Dyrektorem, o poprzedniej chyba zapomnieli. Umówiłem się na 8 rano, o 7:45 telefon z biura, że Pan Dyrektor dopiero o 8:30 przyjedzie. Czy to ma być poważna osoba do rozmów? Czy taka osoba będzie słowna w przyszłości? Czy taka osoba nie spóźni się z innymi rzeczami i spotkaniami?
Jarek 2016-07-05 16:19:54
Mam wrażenie, że to jakiś sfrustrowany leń to pisze. Pracuję w Doltechu od 17 lat, zaczynałem jak byli jeszcze małą firmą. Fakt, że szef jest ostry ale nigdzie nie zebrałem tylu doświadczeń w różnych tematach jak tu, a przez te 17 lat ani jednego razu nie spóźnił się z wypłatą nawet o dzień. Często tak masz? A że pracujemy w biurze ze szklanymi ścianami to co ? Nowocześnie i fajnie. Lepiej siedzieć za ścianą i pierdzieć w stołek, nie ? A handlowców nowych , z tego co wiem szukamy bo firma się rozwija - co w tym złego? Leserowi zawsze ciężko...
corey 2016-10-17 22:37:22
firma ma dwadzieścia lat historii, jak widze ty pracujesz w niej siedemnaście i to jest moim zdaniem najlepsza rekomendacja dla pracodawcy że pracownik jest mu wierny aż tak długo i siedzi na stanowisku - to oznacza ewidentnie że warunki zatrudnienia są bardzo dobre
Zostaw swoją opinię o Doltech - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doltech