Boomgaarden Medien

Kościelec

Opinie o Boomgaarden Medien

anonim 2009-04-07 22:54:39
Boomgaarden Medien stresująca, wyczerpująca praca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią.
anonim 2011-04-13 13:42:56
Ta firma to jakaś totalna porażka. Niektórzy nie wytrzymują tam nawet tygodnia. Ciągły nacisk psychiczny na sprzedaż ogłoszeń których nikt nie chce kupować. Powierzchnie reklamowe mają tak drogie że każdy zastanawia się czy ceny te wzięte są z kosmosu? Praca w nadgodzinach oczywiście NIEPŁATNA!!! Zdecydowanie nie polecam. Praca w tej firmie doprowadzi jedynie do depresji.
anonim 2015-05-26 12:44:31
firma ta,gdy poszukuje pracownika to na niewiadomo jakim wysokim poziomie, a rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest na byle jakim.trudno stwierdzić kogo szukają, bo na pewno dobrze wykwalifikowany kandydat nie bedzie zap***ał za marne wynagrodzenie. Mając tak wygórowane wymagania powinien ktoś jeszcze cos reprezentować.
jowisko 2016-04-18 22:32:30
więc można też powiedzieć, że to takie metody promocji BTL czyli below the line, ulotki, banery itp :)
Zostaw swoją opinię o Boomgaarden Medien - Kościelec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boomgaarden Medien