Opinie o Boomgaarden Medien w Kościelec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Boomgaarden Medien. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Boomgaarden Medien o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boomgaarden Medien w Kościelec

Czy w Boomgaarden Medien pracuje się na open space?

Jaan

Jakiś czas tam pracowałem. Niestety, wszystko co piszą to prawda: 1. Zmuszanie pracowników do wdychania dymu tytoniowego 2. Konieczność mycia rąk w zimnej wodzie, ręcznik jeden dla wszystkich, oczywiście nie jednorazowy 3. Zmuszanie do udziału w imprezach firmowych poza godzinami pracy 4. Brak wynagrodzenia za nadgodziny 5. Terror i zastraszanie pracą na kasie w Carrefourze 6. Brak zwolnień lekarskich (kto przynosił - wylatywał) 7. Urlopy wakacyjne były z góry wskazywane - kto kiedy może iść na urlop, bez dyskusji 8. Zmuszanie pracowników do kłamania przed klientami Moje sugestie dla Boomgaarden Medien: Żeby zaczęli myśleć o człowieku. Karma wraca.

Ona Nowy wpis
@Jaan

Potwierdzam poprostu to co piszą, po co się powtarzać...

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Boomgaarden Medien w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

były

Ale przecież to wszystko prawda.

Ono
@były

Najprawdziwsza prawda i można to sprawdzić,jeśli ktoś już chce się zagłębiać.

Marcjanna

Panie Administratorze, ci, którzy pracują, boją się wypowiadać bo zwyczajnie grozi im zwolnienie. I nie ma tu mowy i jakichś rozmowach, nakłanianiu do zmiany opinii czy przekonywaniu kogokolwiek że jednak jest fajnie. Stamtąd można wylecieć z dnia na dzień. Przyniesiesz L4 - natychmiast wylatujesz. Urodziło Ci się dziecko - no chyba nie jesteś idiotą i nie marzysz nawet żeby wziąć urlop tacierzyński. Chcesz być w miarę dobrze traktowany - uczęszczaj na imprezy firmowe. No ale nie wolno siedzieć o suchym pysku - pij, bo tego żąda zarząd. Nie podoba Ci się że Szefowa albo jej klakier palą papierosy w biurze - wylatujesz. Zresztą, jak napiszesz prawdę na gowork - to jeszcze wyślą żądanie usunięcia komentarzy. Czyż nie tego żądali, panie Admin?

Ona Nowy wpis
@Marcjanna

Potwierdzam.

ciekawy Nowy wpis

A ja mam takie pytanie, bo nie jestem z kolskiego powiatu - wszyscy piszecie o niepłatnych nadgodzinach - to jak to jest? przecież to oznacza też niepłacenie podatków, nie ma w tym Kole żadnej skarbówki i kontroli skarbowej ? Kontroli ZUS-u też nie ma ? A jeśli są, to nie czytają takiego forum ja to ? Przecież to najlepsze źródło informacji. Jakim prawem właściciele tej firmy do dziś nie zostali ukarani? Szczególnie w ostatnich latach, kiedy rządowi bardzo potrzeba pieniędzy i akurat w kwestii sciągalności podatków nie można powiedzieć, że się nie stara. Oczywiście jeśli to prawda co piszecie o tych nadgodzinach.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Boomgaarden Medien na stanowisko Wydawnictwo zatrudni pracownika działu sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Ulka

Jak to jest , że firma ma dobra opinię a tu piszecie tylko źle? Czyżby parę osób chciało firmie zaszkodzić?

Ulki mama
@Ulka

To może poproszę konkrety. Gdzie ma dobre opinie?

Dominika
@Ulki mama

A czy Ty pracujesz w Boomgaarden Medien? Jeżeli tak, to napisz proszę jaka jest Twoja osobista opinia o tej firmie, pod kątem miejsca zatrudnienia. Wszystkie merytoryczne i konkretne wpisy, które opierają się na osobistym doświadczeniu, są niezwykle ważne i pomocne dla użytkowników forum.

Filip

Czy tylko narzekać potraficie, to zupełnie jak w przedszkolu!!!

Jurgen

Pracownicy są zmuszeni do wdychania dymu tytoniowego.

Ktoś
@Jurgen

Praca w sklepie daje wiecej satysfakcji niż tam.

abc

te opinie świadczą o firmie. skandal

Michel

Zmuszają pracowników do kłamania. A to już szczyt.

Jaan

Zarządzanie przez zastraszanie. Urlop można brać kiedy pani prezes każe. TYLKO wtedy.

Jaan

Pracownicy mają niepisany zakaz przynoszenia L4. Kto zachoruje, jest z walniany. To nie są żarty.

Jaan

Dokładnie, muszą także myć ręce w zimnej wodzie.

Osoby ,które piszą same odeszły czy wyleciały? Ja polecam pracę w sklepie.

kandydat

Rekrutacje w tej firmie można określić jednym słowem żenująca zaproszenie na rozmowę po wcześniejszym wysłaniu cv więc nie rozumiem po co wzywają kogoś na rozmowę jeżeli od początku wiedzą że tej osoby nie zatrudną. szkoda czasu i zdrowia kandydata rozmowa trwa 15minut żadnego merytorycznego pytania tylko gadanina o firmie, a kogo to interesuje skoro nie jest się w ich typie szukają nie wiadomo jakiego doświadczenia w "mieście" ;0 zabitym dechami. wykształcenie, przebojowość i chęć do pracy nie wystarczają

Praca w tej firmie nie daje satysfakcji ani zadowolenia,jest bardzo stresująca ,ciągłe obniżanie samooceny pracownikòw (usunięte przez administratora),płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy .

jowisko

więc można też powiedzieć, że to takie metody promocji BTL czyli below the line, ulotki, banery itp :)

firma ta,gdy poszukuje pracownika to na niewiadomo jakim wysokim poziomie, a rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest na byle jakim.trudno stwierdzić kogo szukają, bo na pewno dobrze wykwalifikowany kandydat nie bedzie (usunięte przez administratora) za marne wynagrodzenie. Mając tak wygórowane wymagania powinien ktoś jeszcze cos reprezentować.

Ta firma to jakaś totalna porażka. Niektórzy nie wytrzymują tam nawet tygodnia. Ciągły nacisk psychiczny na sprzedaż ogłoszeń których nikt nie chce kupować. Powierzchnie reklamowe mają tak drogie że każdy zastanawia się czy ceny te wzięte są z kosmosu? Praca w nadgodzinach oczywiście NIEPŁATNA!!! Zdecydowanie nie polecam. Praca w tej firmie doprowadzi jedynie do depresji.

Boomgaarden Medien stresująca, wyczerpująca praca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią.

Zostaw merytoryczną opinię o Boomgaarden Medien - Kościelec

Boomgaarden Medien
2.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Wesoła 52
    62-604 Kościelec