Opinie o Przyczepki Zasław (Zpin Zasław) w Zasław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ZPIN Zasław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZPIN Zasław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPIN Zasław w Zasław

Czy w firmie ZPIN Zasław są regularne szkolenia pracownicze?

Tomaszewski Nowy wpis

Jeśli komuś zależy na solidnej konstrukcji i wytrzymałości, Zasław z osiami od KNOTTa to pewny wybór. Dodatkowa rama ze stali 2,5 mm to kolejny atut.

Czy firma ZPIN Zasław w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

warunki pracownicze rowne 0,slabe zarobki,praca w akordzie za stawki ustalone w ''poprzednim wieku''pomimo systematycznego wzrostu krajowego plac,systematyczne obcinanie premii,wyzysk za stawki glodowe ,praca bez przyszlosci,,praca w Zaslawiu to zmarnowany czas,chaos,brak jakiejkolwiek hierarchii pracowniczej,brak podzialu zarobkow pod katem stazu KOMBINAT DLA UKRAINCOW I BEZROBOTNYCH PRZYSLANYCH Z URZEDU PRACY, analfabetow,zuli, Romow ITP !!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPIN Zasław? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Henryk

Firma tak bardzo znana na rynku, ogromne doświadczenie zdobyte przez te lata. Firma szanująca pracowników dlatego śmiało polecam pracę.

Astro72

Ja tam pracuję od 3 lat i nie narzekam od czasu, kiedy sam stałem się przyczepka. Kierownictwo luz blues. Bo nigdy ich nie ma. Zarobki bardzo dobre bo zasadnicza pensja nie jest wysoka, ale znacznie wzrasta, kiedy przytargamy sobie pi kryjomu do domu jakąś przyczepkę i opchniemy znajomemu. Ja miesięcznie wyciągam spokojnie 15- 20 tysięcy. Polecam

Spawacz

W firmie panuje totalny nieład. Kierownictwo spawalni nie panują nad niczym. Detale są bardzo często mylone albo nawet nie opisywane a potem spawacz musi to wycinać. Kolejną sprawą jest przestarzały sprzęt. Płaca jest niska, obcinanie premii to dla nich normalne.

Praca

Jakie są aktualnie zarobki na produkcji ?

Aneta

To ważna informacja, że droga do kierowniczych stanowisk jest otwarta dla pracowników firmy. Ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej o awansach wewnętrznych? Czy firma zapewnia również możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji? W swojej opinii wspominasz o nieładzie w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co konkretnie masz na myśli?

Sycylijski jebaka

Pracowalem w tej firmie 4 lata ta firma to jest jakis smieszny zart, kierownicy zrobieni z pracownikow. Totalny nie ład o zarobkach nie wspomne same matoły

Aneta

Pracujesz w ZPIN Zasław? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Czego mogą spodziewać się nowi pracownicy?

tolek

A nie można liczyc u nich na bepzosrednie zatrudnienie tylko trzeba szukac po agencjach pracy? Wiem, ze to jest uciazliwe i to slale przedłuzanie umowy, poza ty napisz z jakiej agencji korzystasz i czy opaca ci sie z nimi wspolpraca i czy są jakies szanse na przejscie?

rychu

sie mozna nadziać jak sie tak szuka z ulicy. Ja korzystałem z pomocy agencji headhunters i każda oferta byla poważna a pracodawcy ok.

Yyy333

Ciulu tu chodzi o opinię firmy A nie która przyczepka cie rajcuje

heniek
@Yyy333

bzdura

pronar

Przyczepy z PRONARU Są lepsze,wydajniejsze,tańsze,i o wiele ładniejsze.PRONAR ROBI najlepsze przyczepy na świecie.

pasek

???? Chyba nie pracowałeś/aś w tej firmie.... Wszytko to kłamstwo

takitam

Dzial marketingu postaral sie widze, by wszystkie krytyczne i niestety prawdziwe opinie na temat firm Trailis i Zaslaw zostaly usuniete. Prawda w oczy kole, wciaz znajduja sie naiwni ktorzy przyjmuja sie tam do pracy... Unikac jak zarazy!

holka

Hahah Zakład Poprawek i Napraw ZASŁAW, zapomnij o tym, że jest tam pięknie, fakt możesz sobie wyjść na fajkę kiedy chcesz, a tak to zapier...ol każdy czegoś chce jak dostaniesz 2200 brutto to wszystko, w zimie jak nie ma prezesów to nie ma ogrzewania i wszyscy marzną, szkolenia wyjazdy na targi szok przykładem może być wyjazd na targi do Hanoveru busikiem z Beskidusa( firma siostrzana) fotele z betonu a po targach wszyscy biegają jakby na maratonie byli i nic ci za ten wyjazd nie zapłaca, nawet na obiad nie dadzą tylko kiepskie kanapki przyszykowane z konserw przez koleżanki z handlowego i wiele innych atrakcji. A w nawiasie Zasław należy do Maspex Wadowice wiec kierują tą firmą ludzie od soczków a nie ci którzy znają się na technologii, poczytaj jakieś forum o Zasławiu to przejrzysz na oczy

Nadgodziny do wybrania. Haha

Słowa kojarzące się z ZPIN Zaslaw (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... pozytywnie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..lekko stresujaca. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie znam aktualnych stawek Najbardziej podobało mi się w ZPIN Zaslaw:mozliwosc nadgodzin Najbardziej nie podobało mi się w ZPIN Zaslaw:slaby serwis maszyn

Zostaw merytoryczną opinię o ZPIN Zasław - Zasław

• Jak się pracuje w ZPIN Zasław?

Zobacz opinie na temat firmy ZPIN Zasław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPIN Zasław?

ZPIN Zasław