Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o

Dopiewo

Opinie o Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o

ziutek 2010-04-17 20:17:56
wlodaże firmy wyciskaja z czlowieka co tylko sie da i maja cie za nic .praca na 4 zmiany.srednio raz wtygodniu lekki dawanie do zrozumienia ze cie wywala z roboty .nie polecam
ktoś 2011-11-30 18:36:02
żenujące wpisy. szczególnie nt Tomka. praca w systemie 4 zmianowym jest już od 6-7 lat, więc chyba był czas żeby się przyzwyczaić. wpisu nt handlu paliwem nie komentuję nawet. smutne, że mamy takiego fałszywego szczura w zespole :(.
z produkcji 2011-12-02 09:18:26
znam tomka od lat. wypisywanie takich bredni jak te o paliwku jest niskie i krzywdzące. nazwanie autora tego wpisu kłamliwym szczurem jak powyżej jest zbyt delikatnym określeniem. pohamujcie nieco oszczercy (choć wątpię czu dotrze do waszych łbów).
Ktoś Tam 2012-01-19 10:46:33
A co myslicie o sprzątaczkach z firmy Błysk Czy jestecie zadowoleni z ich pracy ? Czy są dobre w tym co robią i czy warto korzystac z ich usług
anonim_ 2012-02-27 20:09:03
Codziennie wieczorami śmierdzi w całym Dopiewie przez Palędzie przez cholerną Nordenie, bo palą jakimiś g***. Ludzie pracujący oczekują od innych ludzi niemożliwego, chodzą na skargi i rozpowiadają ploty. Oby się zmieniło a ludzie pracujący tam jak mają pretensję niech najpierw zaczną od siebie.
To ważne 2012-05-06 09:53:16
Czy to bezpieczne że szafki pracowników stoją na korytarzach co na to bhp Zatrudniają tylu pracowników a nie ma miejsca na szafki łaznia jest załadowana a szafki stoją w wodzie normalka Gdzie to zgłosic
111 2012-05-10 18:09:54
To fakt...w szatniach jest beznadziejnie...ścisk...ludzie przebierają się na korytarzach!Miejmy nadzieję,że w końcu coś się z tym ruszy bo nie może tak być cały czas.
bhp 2012-06-15 15:13:16
111 - 2012-05-10 18:09:54

zmieni się. kwestia jest trudna do ogarnięcia w satysfakcjonujący sposób (brak miejsca), ale trwają prace nad poprawą warunków. efekty wkrótce.
x 2012-06-28 19:27:59
nie polecam sam szukam innej pracy
edek 2015-01-27 16:13:59
ja mam pytanie, jak to wszystko teraz wygląda, chodzi i o te szafki co na korytarzu były ustawiane to nadal tam są czy już pracownicy się podburzyli na to wszystko? dajcie znac jak coś o ty wiecie, bo jak czytam ten wątek to naprawde zaczął mnie interesowac, powiem Wam, ze w innych firmach nie jest tak ciekawie.
marko 2015-03-31 19:17:15
Nie zupełnie wiem co to znaczy, że w innych firmach nie jest tak ciekawie, ale powróćmy do tematu, bo tu się pisze tylko o warunkach w nordenia, a reszta firma mało kogo interesuje. Widze, że w 2014 nikt nie napisał opinii na temat pracy, tutaj, może ktoś to zrobić teraz? Opłaca się w ogóle nimi zainteresować?
liffi 2016-05-14 23:21:37
To też @ulala może warto by spróbować się do nich zatrudnić na produkcję, praca ciężka nie jest jak dla mnie, a możesz bez większych problemów zarobić 2000
Zostaw swoją opinię o Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o - Dopiewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordenia Polska Poznań sp.z.o.o