Princess Yachts International plc

Plymouth

Opinie o Princess Yachts International plc

anonim 2009-06-15 01:08
Słowa kojarzące się z Princess Yachts International plc (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .bardzo wysoko.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo koleżeńscy i pomocni.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?9 funtów na godzine
Najbardziej podobało mi się w Princess Yachts International plc:podejście przełożonych do pracownika
Najbardziej nie podobało mi się w Princess Yachts International plc:właściwie wszystko mnie się podobało
rav1 2014-09-22 22:24
pracuje w princess pól roku i jak na razie brak zastrzeżeń. to co proponowali jeszcze w polsce to jest teraz na papierku i na koncie. atmosfera w pracy - jak wszędzie. ludzie - różni. jeżeli ktoś się zastanawia, polecam.
orchid 2015-02-08 22:33
Nie wiem gdzie trafiłeś - do jakiego oddziału i do kogo, ale ja w życiu większego burdelu i braku profesjonalizmu nie widziałem a juz troche firm zaliczyłem.

Jakie ty tam miałeś szkolenia? - na obsługę piły i przepychanie kosza na śmieci?

Mój rozwój poszedł w kompletnie innym kierunku niż miał być - wszystko dlatego żeby zaspokoić interes chargehandów.
Jedyne do czego się nie moge przyczepić to zgodność i terminowość wypłat, a cała reszta to szkoda gadać.
orchid 2015-02-19 19:52
Przepraszam, chyba trochę zbyt surowo oceniłem firmę
Nie jest aż tak źle, dużo zależy od tego gdzie się trafi.
Przynajmniej pieniądze są pewne a reszta zależy w dużej mierze od szczęścia i twojego zaangażowania, w każdym razie warto spróbować:)

Nie wiem jak tam jest teraz bo już od dawna tam nie pracuję, ale koledzy mówią że jest teraz lepiej.
legsd 2016-04-23 10:39
romek, klientów mają elitarnych jak spojrzycie. Czasami bywa tak że wymagają bardzo dużo a bardzo niewiele dają w zamian - no tak to na pewno nie powinno wyglądać. Słyszałem, że niektórzy nawet nie wytrzymują tutaj 3 miesięcy i dają sobie spokój obserwując sytuację.
Zostaw swoją opinię o Princess Yachts International plc - Plymouth
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Princess Yachts International plc