logo Makro Cash & Carry Polska

Makro Cash & Carry Polska

Ząbki

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

red 2009-04-07 18:35:21
Słowa kojarzące się z Makro cash & carry .solidna, , rozwojowa, stresująca, wyczerpująca

Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...fantastyczni
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 zł
Najbardziej podobało mi się w Makro cash & carry: ludzie z którymi miałem kontakt i nie któży klienci
Najbardziej nie podobało mi się w Makro cash & carry: brak szczerości
mirek 2009-07-23 07:25:30
I z tym się zgodzę. Brak szczerości. Powód? Ludzie tam pracujący to jedna i ta sama klika. To znaczy wszyscy pochodzą w większości z tej samej okolicy lub miejscowości. Są prawie jak rodzina. Jak trzeba załatwią ciebie w 5min aby wsadzić swojego. Teraz zaczęli dobierać się do makro Bielany. Mnie osobiście nie przypadł do gustu dział mięso i wędliny. Panuje tam bałagan. higiena niby na wysokim poziomie ale jak się przypatrzmy to jest wiele nieścisłości. Nie polecam robienia zakupów jeśli chodzi o te artykuły w tej hali. Zresztą jak można co kol-wiek zdziałać jeżeli jeden drugiego kryje. Jest już lipiec a w chłodniach mają zalegający towar. Który wędruje z chłodni na mrożnię i na odwrót aby nikt ich nie przyłapał. A pracownicy się nie boją o tym mówić w sklepie.
kamzo 2009-08-26 20:26:36
Mirek a jak zarobki u was na dziale bo rozważam podjęcie pracy u was.Prosiłbym o odpowiedz bo zalezy mi na rzetelności a nie chce wchodzic w[usunięte przez moderatora]
2009-08-26 20:29:43
Super!
aanna polepszek 2010-07-09 01:19:49
super...czyli 1200 zł ?
kamila 2015-09-17 17:27:16
dobra firma chociaz wynagrodzenie takie sobie 1900 zł
aha 2016-05-29 13:04:45
na jakim stanowisku jest tak fajnie ?
janusz 2016-07-07 23:48:34
W dniu dzisiejszy kupowałem w makro ząbki pastę colgate na promocji kupujesz 3szt płacisz za 2szt.Przy kasie zapłaciłem jednak za 3 szt.Na moją uwagę że pasta jest w promocji kasjerka telefonicznie przywołała osobę która miała sprawę wyjaśnić.Pani ta powiedziała że tej promocji już nie ma i musiałem zapłacić za 3 szt.Poszedłem jeszcze raz na stoisko z pastami gdzie wielkimi literami było napisane że promocja trwa od05.07 do 17.07 2016r. Jak widać makro Ząbki w wyjątkowo perfidny sposób oszukuje swoich klijentów.
albowiem 2016-07-31 20:02:49
W takiej sytuacji masz prawo do skasowania tego produktu po takiej cenie jaka widnieje na półce lub ekspozycji. To ze kierownik nie dopilnował by stare informacje nie zostały usuniete to juz nie Twój problem.

Jesli natomiast kupowałes produkt który był w czasie trwania promocji i Ciebie ta promocja nie obieła - zapytałbym sie na czym polega ta promocja. Czy moze chodzi o paste o konkretnym działaniu lub mili litrach.

To tak na przyszłość
Stary 2016-11-07 20:46:26
Makro pozbyło się dostawców i zatrudniło firmę Food Distribution Service Sp. z o.o. jako podwykonawce . Ta proponuje całkiem ładne pieniądze , ale koordynatorzy makro wymuszają na dostawcach pracę po kilkanaście godzin na dobę w ramach podstawowej pensji więc podliczając godziny wychodzi totalna lipa . Koordynatorzy agresywni , bezczelni . Robota masakra . Klienci zamawiają bo mają darmowych tragarzy . Nie polecam . Nowi kierowcy podobno już uciekają . Panuje atmosfera buntu . Jazda na kartę kierowcy więc tylko czekać jak się zaczną kontrole i mandaty .
Zostaw swoją opinię o Makro Cash & Carry Polska - Ząbki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska