Opinie o Takt w Bolesław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Takt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Takt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takt w Bolesław

znudzony niesmakiem - o 3 lata za wiele

Ludzie z okolic Olkusz/Dąbrowa (Katowice/Kraków) są tacy jak w rejonie - koleżeńscy i chętni do współpracy. Prawda jest taka że atmosferę psuje wieśniactwo które zjechało się z daleka do pracy w TakciE - Kmioty które zjechały się z daleka (prawdopodobnie "bractwo") czynią atmosferę w firmie taką jaka jest, i potem czyta się komentarz jak wyżej. W żadnej firmie na Śląsku czy w Małopolsce nie wygląda to tak jak w Takt. A najgorsze jest to że swoi swoich bronią nawet jak są warci mniej niż pies pod drzewem narobi i nawet nie nadają się na mydło. Ja sam w lipcu/sierpniu zmieniam pracę. I tylko to się liczy i tylko w tym kierunku patrzę a póki co przędę ze zmiany za zmianę.

George from Warschtath

Toś pojechał... Ja się zwalniam z miesiącem ostatniego czerwca, ale jechał nie będę chlebodawcy, przecież jak by mieli wypłacić na czas to by wypłacili. Nie wiem na czym to polega, wersji plotek jest tyle ilu opowiadających je ludzi, raz słychać jest że kontrahenci nie płacą na czas a co za tym idzie pracownicy również na czas nie dostają, dwa że są tzw. priorytety wypłacania tzn. pewna grupa ludzi dostaje w terminie a pewna po terminie, innym razem mówią że zakupują nowe maszyny czy części po to by nie było takich sytuacji bo więcej maszyn = więcej zleceń = więcej pracy = większe zarobki. Wersji jest ogrom. Pracuje się względnie dobrze, szefostwo kulturalne, ci młodsi wiekiem i stażem "przyjaciele" są zazwyczaj uszczypliwi odwrotnie względnie wartości jakich powinni przestrzegać jako "przyjaciele" i nie ma z kim rozmawiać jeśli nie ma w akurat w pracy kogoś z wyższej kadry/dyrekcji/zarządu bo konkretnie, na temat i w chęci rozwiązania jakiegoś problemu tylko do wyższej kadry/dyrekcji/zarządu w żadnym wypadku do ich przydupasów/przyjaciół bo to tak jak by próbować zrealizować receptę lekarską w budce warzywnej pod blokiem. A zwalniam się dlatego że dostałem propozycję za 5500 brutto na utrzymaniu ruchu w pewnej firmie z branży automotive pod katowicami. Pozdrawiam wszystkich!

Kubuś Puchatek

Może jestem wariatem albo samobójcą...

bogdan mowi bankowy
@Kubuś Puchatek

jestes, i nie moze ale napewno. ja bede miec wyplate w terminie, a ty? cos mi sie nie wydaje... lepsi maja kase na czas, a plebs musi czekac. musisz nauczyc sie jakie jest twoje miejsce w firmie. ktos musi nie miec (ty) by ktos mogl miec (ja). nic nie wskorasz, pogodz sie.

Kubuś Puchatek

Widzę,że nie dowiem się nic...dzieki.A jak ktoś na chleb nie ma to nawet do takiego pojazdu usiądzie...dzięki za wypowiedz

Gburny Wiesiek
@Kubuś Puchatek

Może i wsiiadzie ale przed tym murem opisynwanym wyżej pewnie z niego szybko wyskoczy...

Brałeś udział w rekrutacji do Takt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kubuś Puchatek

Napiszcie coś konkretnego...jak jest a nie pierdoły a Panu Samochodziki...A tak na marginesie to w każdej firmie są takie przypadki jazdy byle do przodu...

Nosferatu
@Kubuś Puchatek

A czy dodałem że jedzie 200km/h? Mało tego, nabiera tępa... A drogi mu niewiele zostało.

Kubuś Puchatek

Co to za forum na którym nikt nic nie piszę?Człowiek chce się czegoś dowiedzieć a tu lipa. .serdeczne dzięki

Kubuś Puchatek

Jak jest na drukarni-atmosfera i praca"ciężko"?Może ktoś coś napiszę ciekawego...

Nosferatu
@Kubuś Puchatek

Wyobraź sobie taki scenariusz: Samochód jedzie z górki po spadzistej drodze, na końcu tej drogi jest gruby mur. Przyjmijmy za całość długości drogi 100%, samochód ten przejechał już 80-85% długości drogi. Samochód nie ma silnika, nie ma układu hamulcowego, skrzyni biegów, układu kierowniczego itp. jak również nie ma pasów bezpieczeństwa. Została tylko kierownica, która mimo że się kręci to nijak wpływa to na jazdę. Za kierownicą siedzi kierowca silnie odurzony grzybami halucynogennymi. Czy chcesz znaleźć się w tym samochodzie obok niego?

beka
@Nosferatu

hehe, dobre. i bardzo trafne.

JoannaS

wszystko fajnie, tylko to TAKT wynajmuje tych pośredniaków, więc pośrednio zgadza się na to, jak oni traktują pracowników. dla mnie to żaden argument, 123_321

ciastek
@JoannaS

Joasia nie podejmuj dyskusji, toż 123-321 podstawiony jest żeby pokazać że wszystko jest ok. A jak jest to każdy wie. Jak płacą po pierwszych 10 dniach miesiąca anie w ciągu 10 dni pierwszych miesiąca to z automatu z pipu kara 30 tysiency zł.

Ciekawy

Podobno otwieraja u was nowy dzial? Ile u was zarabiają operatorzy na tłoczni ? I czy negatywne wypowiedzi co do zarobków dotyczą firmy Takt czy jakiejś pod firmy?

123_321
@Ciekawy

Ja pracuję od września. Bzdurą wiekopomną jest wiara w spóźnianie się firmy z wypłacaniem zarobków & premii - jestem przekonany że te fanaberie wypisywała osoba zatrudniona prze jakiegoś pośrednika pracy (w dodatku pewne jest w 100% że był to jakiś podpadziocha skoro zwlekano dla niego z wypłatami). Pracuje się dobrze, zgrana ekipa służy doradą/pomocą/doświadczeniem i szybko "nowy" załapie obowiązki na swoim stanowisku - a czego więcej chcieć? Zarobki są również dobre i wypłacane terminowo. Ode mnie apel dla bajarzy wklepujących swoje wypociny tak jak zrobiła to np. niezadowolona dnia 2016-09-20 10:15:17: PISZ SWOJE NIEZADOWOLENIE NA FORUM POŚREDNIAKA PRZEZ KTÓREGO PRZYJĘŁAŚ SIĘ W TAKCIE. Opinie o pracodawcy - ode mnie 5/6.

Miron

Z tego co mi wiadomo to firma rozwija się całkiem całkiem nieźle, ogólnie to chyba warto dla nich i z nimi pracować, bo przecież zapewniają i umowy i dobre ubezpieczenie i lekarzy i z tego co wiem atrakcyjne wynagrodzenie

niezadowolona

Złodzieje! Zeolniłam się z z obydwoch wypłat mi ukradli conajmniej po 200 zł a jak dzwoniłam żeby spytać czemu tak to pani ewelina p. nie odboerala moich telefonow po czym go wyłączyła...

Gotowy odejsc

W grudniu 2015 była kolejna już (od blisko 7 lat jest średnio co rok) restrukturyzacja zatrudnienia. Zwolniono ponad 30 osób. Było to głównie efektem - jeśli można tak to nazwać - współpracy z firmą MPS. Firma ta dość dużo wymaga od Taktu, głównie aby minimalizował koszty. Takt jest zadłużony o swoich dostawców na w sumie ponad 100 mln zł. Dlatego też cały czas szuka nowych dostawców, u których nie jest jeszcze zadłużony. MPS twierdzi, że da jakas produkcje od siebie do Taktu, gdy ten zacznie w koncu redukowac zadłużenie i koszty. Niestety nie majac pracy (od stycznia 2016 maszyny stoja), nie maja skad brac pieniedzy, a stałe koszty są, wypłaty są co miesiac, oraz inne zobowiazania. Co do wypłat, to nie pamietam kiedy od tych 7 lat, miałam wypłate na czas. Zawsze sie spozniaja, od 1 dnia do 2 tygodni. Teraz zmienili system pracy - jak co roku. Nie mozna nic sobie zaplanowac. Niby ludzie maja pracowac od pon do pt, ale juz slyszalam, ze maja byc rowniez w sobote i niedziele. To chyba nadaje sie do zgloszenia do PIP. Od stycznia tego roku zaczeli zwalniac sie co bardziej rozgarnieci ludzie. Niektorych dobrych sami zwolnili. Poprzyjmowali swoich ludkow, ale po miesiacu, dwoch ich rowniez zwolnili. Totalna kompromitacja, niekompetencja. Kadra kierownicza i osoby z dzialow sasiednich, wymieniani sa raz na pare lat lub sami sie zwalniaja. Do obecnego stanu rzeczy doprowadzily dzialnia dyrektora produkcji (AZ), głównie oraz działania wlasciciela (KK), prezesa (AM), a jego to wlasciwie brak jakichkolwiek dzialan. No i slaba dyrektor handlowa (AH). Frmy na skraj bankructwa zazwyczaj nie doprowadzaja szeregowi pracownicy, a decyzje dyrekcji i zarzadu, ktore nie sa trafione, bledne. Obawiam sie, ze Takt sie zwija z rynku. To znaczy zniknie, splajtuje. Jedyna szansa w firmie MPS, jesli nie ma zamiaru na wrogie przejecie - wtedy bedzie dramat dla tych ludzi, ktorzy zostali (a pracuja tu nierzadko całe rodziny). Jesli MPS przejmie Takt dla samych klientów, to kiepsko. Szkoda ludzi, bo to oni najwiecej z siebie daja.

tak to jest
@Gotowy odejsc

co do systaemu pracy nawet ie maja pracowac w soboty i niedziele tylko pracujemy i dodatkowo jak ktos wypadnie na l4 to jest do obstawienia jego dniowka wiec niektorzy zasuwaja na tygodniu po 12 h i jeszcze sa uszczesliwiani dnioweczka sobotnia :)

Eric Clapton

Witam Znasz może(usunięte przez administratora) Napisz , co ona tam robi i czy w ogóle tam pracuje . Pozdrowionka

novy

podobno jest nabór na bhpowca.....czy opinie o zarządzaniu i stanie firmy z poprzednich postów są nadal aktualne ??

nova?

witam pojawiły się ponownie ogłoszenia o prace w takcie. jak tam jest?? jacy kierownicy, liderzy brygadziści? czy atmosfera jest względna i gdzie najlepiej się pracuje obecnie?

ojoj

Wkurza mnie to, że osoby pracujące przez podfirmy w takcie wypowiadaja sie na temat opóznionych wypłat itd jak takt ma do tego g*wn bo to podfirny odpowiadają za czas wypłacania wynagrodzeń albo jak paniusie z axela narzekają na ciężką prace a siedzą przy stole i pierdzą w stołek a dziewczyny z taktu chcą się zajechać na maszynach i nieraz byly sytuacje jak dawli jakąś z podfirmy na odbieranie i paniusia nie potrafiła spakować pudełka... A ty odpowiadasz za produkcje ktora jest w dupie bo maszyna stoi na czujniku, pomijając to, że zarabia więcej od Ciebie i gowno robi...oczywiscie trafiaja sie dziewczyny z prawdziwego zdarzenia no i wtedy praca jest o wiele plynniejsza, nie wiem jak jest teraz z wyplatami w takcie ale tez mieli nie male opoznienia, prekie sa oczywiscie ale dostaja je ciagle te same osoby...slyszalam,ze przeszli pod jakas korporacje, zwolnili nie malo pracownikow z introligatorni a teraz maja wziasc sie za reszte, tylko niektorzy moga sie cieszyc bo nie poleca, oczywiscie kadra kierownicza nie nalezy do najlepszych, kazdy tam dba tylko o swoja dupe chociaz sa tam tez Ci nieliczni co prawda co znaja sie na rzeczy

Asik

Byłeś na rozmowie ?? Napisz jak się ułożyła wasza współpraca i czy w ogóle ?

Idę po świętach na rozmowę na stanowisko " Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej - Kraków" ktoś może napisać czym to grozi? ;)

Burza
@Tomek

Jak wrażenia po rozmowie? Podjęliście współpracę? Napisz coś więcej o firmie.

zlo

Proszę o informację czy pracuje nadal Dyrektor Produkcji P. Zając.

Zostaw merytoryczną opinię o Takt - Bolesław

• Jak się pracuje w Takt?

Zobacz opinie na temat firmy Takt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takt?

Takt