Opinie o Takt w Bolesław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Takt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Takt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takt w Bolesław

Lider

Firma TAKT jest super ale tylko z nazwy. Firmę prowadzi P.P. Adam Z. Podejmowane przez tego człowieka decyzje często wołają o pomstę do nieba, przez co firma traci dużo pieniędzy i często była na skraju upadłości dlatego wypłaty są wypłacane po terminie i dzięki temu również pracownicy zwalniają się z paragrafu. Firma takt zalega z płatnościami za papier w wielu miejscach i prosi się konkurencji by ta jej sprzedała papier za większe pieniądze bo dostawca nie przywiezie dopóki zaległe faktory nie zostaną zapłacone... temat rzeka... i wiele wiele więcej takich rzeczy dzięki dobremu zarzadzaniu pana Adama Z. Klimat w pracy bardzo fajny aczkolwiek są i czarne owce (Stare baby) jak to w każdej firmie bywa. Co do zarobków tu już nie jest ważne co potrafisz tylko komu wchodzisz (usunięte przez administratora) Park maszyn cóż stare trupy jak się coś zepsuje to nie kupuje się nowych części tylko naprawia się tak aby to tylko szło, operator z taką maszyną meczy się i zamiast jechać produkcję traci czas na kręceniu przy maszynie bo nie idzie... na ten temat można książkę napisać .. Cóż szukasz pracy jak na pierwszą pracę jak najbardziej takt. Zdobyte doświadczenia w tej firmie sprawią że w kolejnych pracach jakie podejmiesz już nic cię nie zaskoczy. A szkoda bo firma ma potencjał.

Rafał
@Lider

Wypłaty płacone po okresie rozliczeniowym to rzadkość, czy raczej norma? I jakie są zarobki gdy się tu przychodzi, by zdobyć doświadczenie? No np. na magazynie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Takt zatrudniani są obcokrajowcy?

tik takt.... Nowy wpis

Tak ...takt idzie na (usunięte przez administratora)....zwolnienia ludzi a obowiązki zwalnianych przejmują ci co zostaja... wiecej roboty za tą sama kase.... dziwne tylko ze reducje są na produkcji ..biurowe zostaja bo sa niezbedni :-)

Witold Nowy wpis

Pracuje się u Was na jedną zmianę? Tak pisano, jak kiedyś szukano drukarza. Zresztą i o UoP na czas określony było. Jeśli nadal nie ma od początku UoP na stałe, to na jaki czas zawierana jest pierwsza? I z jaką kwotą, przypisaną do stanowiska drukarza?

Handlowiec

Dzień dobry, wybieram się na rozmowę rekrutacyjna, proszę mi powiedzieć czy warto i jakie są możliwości finansowe na przedstawiciela?

@Handlowiec

Jest takie ogłoszenie wystawione? Ja w każdym bądź razie widziałem jedynie ogłoszenie na stronie firmy dla specjalisty ds. montażu audio. Co do zakresu obowiązków, a więc, że chodzi o montaż i obróbkę materiałów audio, to wynika wprost z treści oferty. Ale, co z wynagrodzeniem i rozwojem, zarówno w poziomie wiedzy, jak i życiowym, dzięki możliwości podwyżki, czy awansu? Piszcie jak się sprawy mają z finansami, szkoleniami i ogólnie perspektywą na pójście do przodu, gdy jest się tu zatrudnionym?

Brałeś udział w rekrutacji do Takt. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Lider

Rafał
@Lider

Justyna

Co to znaczy, że jest atrakcyjne wynagrodzenie? Chodzi o posadę tutaj jako PROJEKTANT. Bo jest takie info, ale nie ma konkretów. Wiecie jaką pensję można dostać na start?

Nie polecam. Kobiety nie miłe, łaskę zrobią, że coś wytłumaczą młodym, tymczasowym pracownikom. Niewdzięczne mochery! Karma wraca!

Linkoln

Podobno u was pracował jako kierownik (usunięte przez administratora)co to za gość przyjął się do mojej firmy ale jakiś taki podejrzany

Były kierownik
@Linkoln

Może spytasz się jego samego?! Zapraszam do kontaktu.

Norbi

Na umowie mam wypłatę do 8 dnia każdego miesiąca, czekam do 2 w nocy na wypłatę (jest 15) i cały weekend będę pisać pisma do wszystkich instytucji na świecie że JESTEŚCIE NIEWYPŁACALNI i niech wam zamkną te firemkę a was wszystkich niech szatan za (usunięte przez administratora) do piekła wciągnie.

Magda M
@Norbi

Jak raptem 20 lat pracuję i ani razu mi się wypłata nie opóźniła, ktoś tu chyba pisze bzdury...

Dominika
@Magda M

a w tym miesiącu też miałaś na czas? Nie wiesz czy inni pracownicy też nie mieli w ciągu tych lat takiego problemu?

A

Jakie zarobki na magazynie/pakowaniu ??

Lidka
@A

Nie pytaj nas o zarobki, zapytaj samego siebie ile wytrzymasz jak po przepracowanym miesiącu ich nie zobaczysz na oczy.

Pan Tadeusz

Szukam opinii o Pięknym Stefanie co czesał brodę przed lustrem!?

Lidka
@Pan Tadeusz

Znikł i już się nie pojawił. Nikt nie wie gdzie jest.

Czy w Takt występują paczki/bony świąteczne?

XXX

Na święta w Takcie tylko zwolnienia ;)

Zbyszek

Tak

Franek

Jak się pracuje w dobie pandemii? Dużo obostrzeń wprowadziła firma?

Dziewczyny jaki styl panuje w Takt?

xxx

Co przez to rozumiesz?

Aaa

Glamour

xyz

Musieliście mieć orzeczenie lekarskie, żeby się zwolnić z tego art 55?

zzz
@xyz

oczywiście, że nie, lol, poczytaj co do czego się odnosi

Azzz

W grudniu będzie kręcony program kryptonim szef.

Xxx

Witam. Jestem którąś osobą z kolei która się zwolniła z art.55.Jak na razie kasy ani widać ani słychać. Podobno firma w złej sytuacji finansowej jest,co nie zmienia faktu że te pieniądze musieli wypłacić w trybie natychmiastowym biorąc pod uwagę że nie są w stanie upadłości. Ileż można czekać.

Art 55
@Xxx

Również się zwolniłem z tego artykułu. Zobaczymy ile będę musiał czekać. Tak czy siak firma upada, ludzie się zwalniają, firma też podobno zwalnia ludzi, którzy robili po 25 lat. Zarząd cały do wywalenia, szczególnie A.Z, ale że to kolega Pana właściciela to na pewno tak się nie stanie a to jedyna droga, żeby ta firma wyszła na prostą.

sdadas
@Art 55

Odpowiadam sam sobie;) Jest 14 Września i dalej nie dostałem odszkodowania. Trudno, w poniedziałek idzie wniosek do sądu oraz podpie*dolka do wszystkich możliwych instytucji zaczynając od Pip-u. Tak właśnie Takt szuka oszczędności, że będzie płacić kilkadziesiąt tysięcy kary. A wystarczyło dać kasę od razu...

Taktowny Człowiek
@sdadas

I ta firma dalej prosperuje ? PIP i pozamiatane. Z tym zakładem były są i będą problemy. Skoro wszystko jest układane pod zarząd i pod Pana A.Z.

Jakub
@Taktowny Człowiek

Widzę, ze znasz realia pracy w firmie. Możesz napisać jak tam wygląda wynagrodzenie i czy prócz podstawy pensji można dostać premie lub inne benefity? Podziel się proszę informacjami.

Xxx2

Dziś firam to katastrofa nie wiek kto jeszcze wierzy zarządzającym chyba ci co mają takie stawki że trzymają się jeszcze rękoma i zębami. Dzisja jest 16.08.2019 dzwoniąc do taktu i pytając się o wypłatę dyrektor personalny zapewniała że będzie Dzisja wypłata, wypłaty brak. Uwielbiam ich mowę typu wszystko zmierz ku dobremu lub jesteś w trakcie wypłacania. Brak zarządzania to 0pierwsze imię firmy, kolesiostwo itp.

Iza
@Xxx2

@Xxx2 Twoim zdaniem firma Takt ma złą organizację pracy? Jesteś w stanie napisać nam coś więcej na temat warunków zatrudnienia w tej firmie? Są jakieś pozytywy pracy tam?

sdadas
@Iza

Pozytywów nie ma żadnych. Chyba, że ktoś lubi pracować za przysłowiowy damski człon i czekać co miesiąc kilka dni na spóźnioną wypłatę.

¥

Dawać wypłaty!!! Na pensje kasy brak ale dupska kierowników jeżdżą w firmowych autkach.

KOL

Jedno wielkie dziadostwo i brak logicznego zarządzania (temat rzeka) i jej to co jest. Ogromne długi, które nigdy nie zostaną spłacone - nie wiem co oni tam obiecują tam bankom ale wszystko śmierdzi jednym wielkim oszustwem za które w końcu ktoś pójdzie siedzieć - chyba nikt nie ma wątpliwości, że ten zastawiony złom na dworze pod plandekami, jest w ogóle coś wart. Zegar tyka, czas do końca tej firmy zbliża się ostatnio bardzo szybkimi krokami - utrata płynności finansowej praktycznie już stała się faktem. Wypłaty opóźniane z miesiąca na miesiąc coraz bardziej Jedyne rozsądne wyjście brać nogi za pas i uciekać nim to wszystko z dnia na dzień padnie co i tak jest pewne.

Obserwator
@KOL

Dziś zwolniły się kolejne dwie osoby, wypłaty już tydzień po terminie, kadry nie potrafią odpowiedzieć kiedy będzie. Titanic idzię na dno proszę państwa i tylko nabiera rozpędu.

Zostaw merytoryczną opinię o Takt - Bolesław

• Jak się pracuje w Takt?

Zobacz opinie na temat firmy Takt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takt?

Takt