logo JG Service

JG Service

Świdnik

Opinie o JG Service

Były2 2016-07-22 17:03:10
Niestety to prawda. Bezpieczna posada to nie tutaj. Pozdrawiam kolegę powyżej bo nikt tego wczesniej nie napisał. Jest jakis staly zespol , ktory jest kilka lat ma swoje pozycje i siedzi na miejscu. Rotacja jest bardzo duza ale ja to widze tak , ze wlasciwie wsrod nowych pracownikow. kilka dni, miesiac , 2 ,3 miesiace i wypad albo sami sie zwalniaja. Kazdy chyba wie o czym mowie.
Wonlemingom! 2016-07-22 22:22:56
UWAGA - LEMING - NAGANIACZ - J.G SERVICE . Dajesz dalej , co sie jeszcze nie ceni wsrod pracownikow, ze bici nie sa ? Kazdy kto jest zainteresowany przeczytal wszystkie komentarze i kikukrotnie bylo wymieniane, ze wyplata jest na czas. Co ktorys komentarz widze jedna i to sama osobe o poziomie inteligencji pudelka od zapalek. Wprowadzasz tylko zamet do tego watku. Placi Ci ktos za te komentarze? Chcesz pomoc to podaj w watku linki do osob, ktore tu pracowaly. Dziekuje do widzenia.
ZeszlyInzyniersprzedazy 2016-07-25 00:01:25
Z doswiadczeniem Dostaniesz sie ale jedna rada: CEN SIE , przygotuj sie, zeby miec jakies oczekiwania co do zarobkow i stawiaj sprawe twardo. Szef zrobi wszystko, zeby obnizyc Twoja wartosc , a zaprezentowac firme w samych superlatywach. Ustal ile chcesz zarabiac po okresie probnym bo nie dostaniesz nic podwyzki. Szef na temat kasy niechetnie gada, za to na temat Twojej pracy bardzo ochoczo. Odczucie jak by traktowano czlowieka jak przedmiot.

był 2016-07-25 12:01:21
Na produkcji każdy chce zarabiać Bóg wie ile, przy czym sam od siebie nie wiele potrafi dac. Doswiadczenia ani umiejetnosci ciężko, a zarabiać się chce jak na zachodzie.
Swoją drogą, że pracownik produkcyjny zarabia czasem więcej niż doradca techniczny to kpina, a tak jest.
Praca jest stała, jeśli robisz swoją robotę i na niej Ci zależy to tak będzie.
Wypłaty zawsze są na czas, natomiast dobrze piszą ceń się "dziwko"
Praca jest ok, szef też - niestety socjalu nie ma i zarobki w porownaniu do konkurencji NISKIE.
nowy 2016-07-25 19:09:12
Jakiej konkurencji po pracuje w podobnej firmie i chce zmienić rozumiem ze 2tys nie zrobię mam inne info to jak jest
Zeszlyinzyniersprzedazy 2016-07-26 00:17:36
Jako handlowiec realnie od 2700-3500. Produkcja to ta sama bajka od wielu lat 1600 na poczatek lub gdy masz juz pare lat stazu to 1800.

Rozwaz inne branze, sprzedaz maszyn ,formy wtryskowe. Tam zobaczysz pieniadze i prawdopodobnie tez konkretne auto sluzbowe jesli ma to dla Ciebie znaczenie.
bli 2016-07-26 21:29:18
Jedna sfrustrowany osoba ciągle pisze że są małe zarobki ciągle się ktoś zwalnia jest to nie prawda powtarzam nie prawda nie przypominam sobie roku a pracuję pracuje prawie od początku żeby była taka mega rotacja jak tu piszą ale wolność słowa jest ale ma swoje granice
Zeszlyinzyniersprzedazy 2016-07-26 23:15:50

Nieprawda piszemy łącznie.
Masz juz druga osoba, ktora twierdzi , ze zarobki sa niskie. Napisałem jaka jest kasa, ocena tego jest wzgledna ale na litosc boską, 2k to dla Ciebie dobre zarobki? Zycze sukcesow w zyciu z takimi ambicjami.
Subiektywizm w pelnej okazalosci.
Powróce do Twojej wypowiedzi. Zarobki ok, rotacji nie ma....... Ja jestem chyba slepy ? Rotacja wsrod pracownikow nowych( tacy ktorzy pracuja do pol roku jest ogromna), tak czy siak , ktos to juz wczesniej wtracil w jakis post. Rotacji nie ma wsrod takich, ktorzy sie zaklimatyzowali. To ty jestes tym sfrustrowanym, ktory caly czas staje w obronie tego przedsiebiorstwa? juz widze 2 lub 3. Co jedno slowo, zle , to dajecie odwet
edek 2016-08-22 13:24:38
Brak nowych komentarzy już prawie od miesiąca... zero wydajności..
Jowitachybajestpodpita 2016-08-23 22:10:37
Wysoki poziom tej wypowiedzi świadczy o tym, że na pewno nie jesteś.(usunięte przez administratora) i na pewno niespecjalnie o 15:35 napisalas ten komentarz. Na pewno również nie masz w tym interesu, żeby pisać o tej godzinie komentarz 3h po poprzednim, gdzie ludzie siedzą jeszcze w pracy.
obojętny 2016-08-24 22:04:27
Może być lupx nie ma to znaczenia zarabiam wypłaty na czas i o to chodzi
Roman 2016-08-27 19:52:19
Przelewy są na czas to prawda no ale po co to w ogóle tutaj pisać? Ktoś kto się zatrudnia w ogole bierze możliwość, że nie są? Gdy nie są to raczej jest to niemiłe zaskoczenie. Wygląda to jak ranking najgorszych placowo prac. J. G płaci slabo jak i konkurencja ale za to w czasie-Tak ja to rozumiem między wierszami czytając wasze wypociny i tak zrozumie to każdy czytający ... No.. Błagam... Następny komentarz będzie w J. G jest ciepło?
guy 2016-08-28 14:13:46
Z autopsji wiem jak wyglada u was praca kierownika sprzedazy. Z czystej uczciwosci powinniscie napisac ile 3 ostatnie osoby na tym stanowisku przepracowaly. Licze na wasza uczciwosc i informacje w tym watku dla zainteresowanych. Statystyki nie napawaja optymizmem , kazdy moze miec jakas wpadke ale nad tym stanowiskiem widnieje fatum przez duze F
Były pracownik 2016-08-30 12:17:27
Już jesteście na strefie? Widziałem nieruchomość z Kuźniczej wystawiona na sprzedaż.
ten 2016-09-04 15:58:40
Na poczatek 1600 ale przelew zawsze na czas wiec ....jakis pozytyw
ten 2016-09-05 14:57:11
"Wiecie może czy wypłata jest u nich terminowa? Podobno ważne jest to i jest w pełni respektowane u nich. " OMG!!! Sam zadajesz i odpowiadasz sobie na pytanie?? wracaj do szkoły lepiej. Reszka nie da Ci nawet 1600.
ten 2016-09-08 16:53:04
Po 3 miesiacach dostaniesz 1800, po pol roku pewnie 2tys i tutaj juz sa schody, moze pojdzie wyzej ,a moze nie, w zaleznosci od tego przy czym robisz. Wlasciwie wszyscy ogarnieci na zakladzie to zarabiaja jakies 2000-2400. 2400 to magiczna bariera w tej firmie wlasciwie rzadko dla kogo do przeskoczenia. Z 2-3 osoby moze zarabia wiecej niz te kwoty ale to osoby na , ktorych trzyma sie ta firma. Placa jak na stazu dla studenta to prawda. Wyjezdzaj kolego za granice, ja sie tez powoli przymierzam.
Robert 2016-09-16 20:55:26
Test na głupotę, mierzenie suwmiarką freza z trzema zębami, przepytka z tolerancji.
Znudzony pracownik 2016-09-16 22:45:03
Suma sumaryczny firma rośnie buduje się na strefie wynagrodzenia są na wyższe te były aktualne 5 lat temu
CoOngada? 2016-09-18 09:14:15
Przy obrabiarce z 2200 na 2400 . Na start jest nadal 1600 w 2016 jak i 5 lat wczesniej jak i we wczesniejszych latach. Oszczednie gospodarujesz prawdą kolego.
CoOngada 2016-09-18 21:34:36
No to wiadomo, ale kokosów tu nie zarobisz. Tylko i wyłącznie kasa na utrzymanie sie. Jesli komus to pasuje to ok. Pozdrawiam

Wynagrodzenia sa faktycznie wyzsze niz 5 lat temu, kiedys przyklaodowo jako doswiadczony operator brales 2200 , teraz masz te 2400 , ktorys z chlopakow moze miec wiecej ale to byl i jest taki standard przy doswiadczeniu zalozmy 2 lata. Natomiast najnizsza stawka jest ta sama.

coto zacyrk? 2016-09-19 21:39:50
Jowita teraz plec zmienilas na Jaśka?
Miedzy pracownikami nie sa dobre tylko bardzo dobre, szkoda tylko, że miedzy pracownikami ,a szefem są kiepskie i napięte.
J.G anonymworker 2016-09-20 18:10:20

pozdrawiam Pani Aniu
Prawda jest taka, ze produkcja cały czas cisnie, czy szef jest na wakacjach czy poza firma czy w firmie wszytko idzie tak samo. Prosze zobaczyc jaka jest atmosfera gdy nie ma szefa w firmie. Zero stresu, kazdy i tak wykonuje swoja prace. Szef przyjezdza i sama jego obecnosc wszystkich stresuje, kazdy wie ze czasami potrafi komus dociac: ze nic nie robi gdzie jesli np ktos stoi przy maszynie to jego praca wlasnie na tym polega , ze ma pilnowac roboty , a takie dogadywanki tylko wprowadzaja niepotrzebne napiecie. Kilka osob pracuje w biurze z szefem. Po licho? Kazdy jest tylko znerwicowany. Szef niech sobie ma biuro dla siebie i nie wchodzi na produkcje, a nie lata tu i tam jak by mialo to przyniesc jakies korzysci i nagle kazdy zaczyna sobie szukac pracy zeby szef przypadkiem nie widzial jak stoi i czeka na wyciagniecie freza z maszyny.

Krotko; Pracownicy na swoim terenie, szef na swoim. Jesli szef ma chodzic niech robi to zalozmy o okreslonej godzinie jesli ma chec sprawdzic co sie dzieje , a nie tak, ze wchodzi kiedy chce, moralow to z pewnoscia nie podniesie.

Poruszyc moznaby takze kwestie dziwnych i nierealnych pomyslow... tutaj technolog z II pr czyli wiadomo kto moglby conieco powiedziec.

Kamery tez, po co to?
Co jeszcze, to co mnie bardzo denerwuje. Dlaczego jesli przedluzam umowe, przepraszam. Szef mowi np ze dostane nowa umowe. Dlaczego nie dostaje pytania, czy zechcesz u nas jeszcze zostac? Porozmawiajmy o pieniadzach. Przepraszam ale to jest wrecz bezczelne. Przychodze do roboty , nowa umowa, o tym czy chce pracowac ani o pieniadzach zero slowa?? Zero szacunku dla czlowieka, kwestia pieniedzy jest tutaj jakims tematem tabu. Szef o wszystkim chce rozmawiac tylko nie o pieniadzach... a nie przepraszam bo slowo "kasa" z jego ust slysze ciagle "ile mozemy zarobic kasy" ile zarobilismy itd . Firma przynosi duze zyski. Szef polepsza znacznie swoj status dzieki wiernym pracownikom, ktorych traktuje jak woly robocze. Progres finansowy widac firmy widac po samych samochodach szefa, u pracownikow niestety nie widac, ze pracuja w firmie ktora zwieksza zyski.

Pozdrawiam, tyle ode mnie. W nawiazaniu do poprzedniego postu.Przepraszam ze tak chaotycznie ale tylko tutaj moglem sobie pozwolic na troche wiecej swobody. Mam nadzieje ze ta wiadomosc do kogos dotrze albo przynajmniej szef ja kiedys odczyta. prosze o wypowiedz innych pracownikow czy jest tutaj ktos kto sie ze mna zgadza w tej kwestii? Moze macie cos innego do powiedzenia.
anonim 2016-09-26 13:40:57
To czym teraz Gracjan jeździ, pozbył się Passata.
miat 2016-09-29 14:27:16
Szefowa znow reklamuje firme "ale zobacz"
Jak zwykle nienagannie tego samego dnia odpowiedz. Dziekujemy
byłem widziałem 2016-10-01 17:22:00
Całkiem sympatyczna sprawa pod względem premii? A w jakim świecie Ty żyjesz? Nie mówiąc o firmach czysto handlowych (a też tam są dużo lepsze stawki np. podstawa +5% od obrotu) to u innych producentów handlowiec przy obrotach rzędu 80.000 - 120.000 zarobi spokojnie powyżej 6.000 pln / netto
PogromcaSzefowej 2016-10-02 20:21:31
Szefowa pisala ten komentarz, jak co drugi post. W innym wypadku bylyby same negatywne i zadnego kontrastu. Obczajcie te komentarze, wszystkie maja ten sam styl, ze jest dobrze, ze maja oferte handlowca. Kazdy wie, ze ma GoWorka w powiadomieniach na biezaca i odpisuje zawsze jak jest sporo negatywow. Czesto tego samego dnia, a mistrzostwo to to co ktos dal komentarz w srodku dnia z zapytaniem i odrazu byla odpowiedzi po 2 minutach. Co ciekawe oba komentarze napisane przez szefowa w celu wywolania niby jakiegos zainteresowania firma i ze jest tutaj super.
pracownik 2016-10-07 14:37:15
jest ok
cichosza 2016-10-13 14:06:36
>>>>"merki i we" Zobaczcie drodzy czytelnicy jak Pani szefowa manipuluje komentarzami dodając pytania i odpowiedzi na ,które sama odpowiada.
W obu komentarzach widać jak zwykle niski poziom merytoryczny oraz inteligencji.

Myslczlowieku 2016-10-14 20:13:01
Haha nie wiesz co czynisz idąc do biura. Ostatnie kilka osob w biurze pracowały od kilku dni do paru miesięcy, 2 kobiety, które tu pracowały same się zwolnily bo nie wytrzymaly z szefem. Nie wierzysz? Popytaj ludzi z tego formy na golden-line. Nie idzie tam wytrzymać psychicznie. O pieniądzach nawet nie będę mówił, jesli rodzice kupia ci miesięczny na MPK to przezyjesz. Pod zakładem wystarczy popatrzeć czym inżynierzy jezdza, kupa zlomostwa bo to co zarobisz ledwo co wystarcza na jedzenie.
Jowitachybajestpodpita 2016-10-16 14:41:53
Pani Jowito musi Pani sobie odpowiedziec na to pytanie bo sama je Pani tutaj zadala. Nikt nie jest zainteresowany praca w tej firmie poza Panią. Raz handlowiec, raz w biurze, ma Pani tutaj z 10 nickow. Kazdy komentarz pisany w tym samym stylu. Na poczatku Pani zadaje pytanie, a pozniej odpowiada. Tym razem tez musi Pani to skonsultowac ze sama soba czy bede przyjecia i odpowiedziec sobie na goworku.

Btw. Całe J>G sie z Pani smieje i z tych smiesznych wpisow rzekomo opisujacych swietne warunki w firmie. Typu nikt u nas nie zarabia malo, sa u nas takie i takie stanowiska wolne, ktore nawiasem mowiac sa wolne co pare miesiecy poniewaz ludzie rezygnuja. Przypuszcam, ze polowa zalogi sprawdza komentarze co kilka dni na goworku, zeby sprawdzic jaka glupote Pani tym razem dodala.

Licza sie swietne warunki pracy!! Nie liczy sie dla mnie kasa bo przeciez nie o to w zyciu chodzi liczy sie telefon sluzbowy i laptop, ktory ciagle sie wiesza:) Kij z tym ze dziecko glodne, dam mu laptopa i telefon sluzbowy niech se pogra w snake'a.

Zenada i tyle
zaskoczonynieprzyjemnie 2016-10-17 20:40:31
Pozniej bedziesz mial latwiej? Czyli to prawda co opisuje wiekszosc komentarzy; ze szef jest nieprzyjemny, ciezko z nim wytrzymac i zarobki sa kiepskie?
Odpisz mi
danka 2016-10-19 15:39:43
Na szefostwo sie zawsze narzeka ale chyba nie macie stałego kontaktu w pracy? Ze szef jest codziennie i trzeba rozmawiać? Trzeba zawsze robić swoje i nie zwracać uwagi na pewne grymasy, w większości firmach tak jest nic nie poradzimy
Były pracownik 2016-10-24 15:12:16
Chłopaki Fenes w Siedlcach szuka, płacą więcej, a mieszkania tam dużo tańsze.
hej 2016-10-24 18:22:02
Cos z pieniedzmi mozesz wiecej podac czego oczekiwac? Rozgladam sie za czyms nowym, tutaj frycowe odbebnilem za grosze ale juz mam dosc chociaz mi chyba Wrocław pozostaje, Na 3,5 z miejsca mozna sie nastawiac z tego co koledzy ze studiow odpowiadaja i to na sam poczatek. Tutaj za 2 etaty bym mial tyle.
fstyd i obluda 2016-10-24 20:30:35
Chcialbym przedstawic przypadkowa ale autentyczna rozmowe z jednym ze znajomych.
- gdzie pracujesz?
- w swidniku.
-co robisz?
- takie narzedzia dla przemyslu. Bardzo dokladne drogie, samoloty nimi robia.
- stary to ty musisz niezle zarabiac.

Znajac sytuacje zony znajomego ktora sprzedaje gofry na felicity i zarabia 2000 fstyd sie jest przyznac ze poziomem precyzji narzedzi doruwnuje zarobkami osobie nakladajacej bita smietane na nalesnika.

Premie sa 1000 zl brutto na kwartal. Wychodzi jakies 700 na reke. Osiagalne? Tak dla niektorych cwaniakow. Realnie polowa tej kwoty.
Premie swiateczne? Podobno byly 2 lata temu nie za moich czasow.

Pisze o realiach Nie oceniam.
Staszek 2016-10-27 21:48:30
Zeby bylo smieszniej dodam, ze wiele osob ma wyksztalcenie wyzsze , nie mowie o jakims magistrze filologii tylko o Politechnice. Trafiasz do wymarzonej firmy po ciezkich studiach i okazuje sie ,ze jestes wart tyle co kelnerka , barman czyli zawody w, ktorych sie na studiach dorabialo zeby jakos to bylo.
Kara kiedys takich ludzi spotka co podorabiali sie na nieszczesciu innych biorac kosmiczne dotacje bo przeciez to za darmo.... , a ludzie jak niewolnicy nadal od tylu lat zero zmian w podejsciu do czlowieka..
realia 2016-10-28 18:50:02
Realia sa takie ze na i maz i zona czyli Wlasciciele firmy manipuluja ludzmi. Gdy przyjmujesz sie do pracy masz obiecywane wrozki na wierzbie super kariere. 10 razy wiecej warty bd po pracy tutaj. Zainwestujemy w Ciebie duzo pieniedzy. Gdy przychodzi co do czego wszystko wyglada zupelnie inaczej.

Baba szefa wypisuje pod roznymi nickami pseudokomentarze ,ze w firmie jest dobrze . Ani slowa o tym jak jest naprawde.

Pamietam sytuacje gdzie przyjmowaly sie osoby i rezygnowaly po kilku dniach inne po paru miesiacach. MIaly dosc tych pieniedzy i ciaglego uzerania sie.

Dobrze ,ze teraz ludzie zaczeli wyrazac swoje zdanie tutaj, mam nadzieje ze te ostrzezenia trafia do ludzi , ktorzy mysleli ,ze warto tutaj pracowac. NIE WARTO i tyle. 100 i wiecej powodow znajdziecie w komentarzach powyzej.
Ja 2016-10-28 22:09:26
Patrze jak ktoś jest nie zadowolony niech zmieni przecież nikt nikogo nie trzyma na sile można obrażac ale to nie ma sensu na nic to nie wpływa
Staszek 2016-10-29 15:43:46
Ja zmienilem , atmosfera i zarobki duzo na plus, tutaj w lubelskim , w Lublinie, wyplata 70% do gory.
Przestrzegam tylko innych przed ta firma , stad moj komentarz, zeby ludzie nie niszczyli sobie kariery bo ta firma to krok wstecz , a zarobki takie jak w tesco. Wiec lepiej sie jakis czas przemeczyc byle gdzie blisko domu bo szkoda robic sobie nadzieje w tej firmie. Naprawde jest ciezko na rynku trafic na gorsze zarobki, mowie tutaj o kazdej profesji nawet nie wymagajacej jakiegokolwiek wyksztalcenia.

Moj komentarz kieruje do mlodych naiwnych myslacych ,ze od czegos trzeba zaczac.
Sorry ale na pewno nie od takich pieniedzy , ktore oferujecie, to samo mozna dostac na kasie.
Idziesz do J.G = 0 ambicji i szacunku do siebie. Po paru latach, gdzie nie mialem wyboru bo rodzina uwazam, ze bylem glupi siedzac w tej firmie i bojac sie o to , ze nie dostane nigdzie pracy. Mylilem sie.
Gdybym przemyslal swoja sciezke rozwoju dzisiaj nie jezdzilbym rzechem tylko prawdopodobnie stac by mnie bylo na normalne auto chociazby dlatego czas w firmie J.G uwazam, za strate pieniedzy, nerwow i czas zmarnowanej kariery.
XXX 2016-11-01 13:14:40
Tą firmę na powierzchni trzyma tylko kilku pracowników którzy są od początku produkcji, jakby Robert albo Michał zrezygnowali z pracy to firma leży i nie pomoże nawet robot zmieniający przygotówki w szlifierkach. Akurat w tym fachu każdy pracujący w JG nie ma co się obawiać zmienić pracy. W ciągu miesiąca można znaleźć robotę lepiej płatną nie zmieniając miejsca zamieszkania. Swoją drogą jak jeden z kolegów szukał roboty i doszło to do szefa to ten właściwie wyświadczył mu przysługę zwalniając, bo chłopak szybko znalazł dużo lepiej płatną pracę.
Budowa 2016-11-01 22:01:24
Współpracuje nie ma tragedii tak przyokazji bo mam powiadomienie
Waldek 2016-11-02 01:22:36
Jedyna osoba która utrzymuje firmę to Marek O. Z Podkarpacia. Zarabia niezła kasę ale to jest wyjątek i wyjątku kolejnego nie będzie. Szef inteligentny facet ale zero poszanowania dla innych. Nie ma pojęciu o długofalowym zarządzaniu ludźmi. Firma w skali 1-10. Daje 4, nie polecam.
?? 2016-11-02 14:06:25
Mowisz o konstruktorze? :)
XXX 2016-11-02 15:55:15
Kierowniku produkcji
yy? 2016-11-02 19:01:38
Cos tutaj powiem. Szef jest mega inteligentny. Wiecie dlaczego? Poniewaz kazdy, kazdy bez wyjatku z J.G Service znalazlby duzo lepiej platna prace gdyby wiedzial , ze jest cos warty. Szef umie grac psychologicznie i robic wode z mozgu. Pozdrawiam
XXX 2016-11-03 23:20:19
Swoją drogą dla rozluźnienia atmosfery, dalej ścięty na Gracjanka?
auciaz 2016-11-05 20:21:35
Szefa Passat to 2.5 biturbo? najdrozsza wersja? czy ten slabszy
Po 2016-11-22 22:18:10
Czas żali się finisz
Andrzej 2016-11-30 09:02:07
A jak ten nowy oddział na śląsku co powstał jakiś czas temu ? słyszałem że tam chłopaki maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o JG Service - Świdnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JG Service