Aktywne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Aktywne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

admin 2015-06-11 17:01:44
Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Aktywne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.
PORAŻKA 2016-11-02 07:57:30
Szanowni państwo, kto wpadł na irracjonalny pomysł rejestracji telefonicznej do kilku placówek ma ten sam, centralny numer telefonu. po 17 minutach oczekiwania i wysłuchiwania muzyki, a przede wszystkim STRATY PIENIĘDZY ZA KOSZMARNIE DŁUGIE OCZEKIWANIE NA POŁĄCZENIE, zdecydowałem się na osobistą wizytę w rejestracji, gdzie nie było ani jednej osoby oczekującej. Niesprawne, absurdalne i dezorganizujące prace i usługi pomysły. Jak można naciągać ludzi na kilkunastominutowe wyczekiwanie, tylko dlatego, ze nie jest to telefon lokalny a centralny. W tym czasie rejestruje się już kilkanaście osób stojących przed okienkiem i osoba dzwoniąca jest bez szans na rejestrację. Nie liczę kosztów takiej decyzji, bo przecież w kolejnym ruchu należy zawiadomić jednostkę, do której dzwoniący faktycznie chce się zarejestrować. Od razu widać, ze zarządzający jest patologicznie oderwany od życia. A koszty materialne i psychiczne ponosi pacjent. Wymuszanie numeru telefonu jest BEZZASADNE!
Zostaw swoją opinię o Aktywne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aktywne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.