Hydrosolar

anonim 2010-11-24 20:58:32
anonim 2010-11-24 22:12:23
anonim - 2010-11-24 20:58:32

BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo.

to dlatego cały czas szukają nowych ludzi do pracy, bo skoro tak nędznie płacą to znaczy, że ludziska wieją stamtąd drzwiami i oknami
Wrocław 2010-11-24 22:32:26
anonim - 2010-11-24 20:58:32

BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo.

Kolego, co jest grane w oddziale tej firmy we Wrocławiu, [usunięte przez moderatora].. pół firmy czy jak, bo szukają prawie na wszystkie stanowiska ??
anonim 2011-04-11 22:18:41
chyba uciekli do konkurencji z tego co i wiadomo
logan 2012-01-11 15:04:33
A jak ksztaltuja sie place, np specjalisty d/s handlu ? Jestem ciekawy bo duzo bylo ofert pracy na to stanowisko.
anonim 2013-05-24 14:13:57
Witam. Widziałem że poszukują teraz specjalisty ds. sprzedaży w hydrosolar. Chciałem dowiedzieć się czegoś więccej zanim wyślę cv. Ile mogę tam średnio miesięcznie zarobić? Bo piszecie że bardzo marne zarobki
ciekawy 2014-01-24 08:36:11
Witajcie, jestem ciekaw jak prezentuje się sytuacja z płacami, atmosferą, kadrą, urlopami, etc. na głównym magazynie spółki w Krakowie, będę wdzięczny za wypowiedzi byłych lub obecnych pracowników. Pozdrawiam.
gordon 2014-02-17 18:53:59
Niedawno na stronie hydrosolar pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty do spraw finansowych, niech ktoś napisze, czy warto. Z góry dzięki.
elekto 2015-04-17 09:32:26
Jak idziesz do pracy do Hydrosolar to musisz się wysoko sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej.jak nie wynegocjujesz sobie wysokiej podstawy to o podwyzce zapomnij przez długi długi czas.Premia - abstrakcja, owszem jest do zdobycia ale za kolosalne obroty choć mozesz mieć wrażenie ze jest bardziej uznaniowa niz prowizyjna. Firma ma takze swoje plusy, pomimo fuzji z Bims Plus praktycznie struktura pozostała bez zmian, zmienil sie program handlowy/komputerowy, jest trochę bardziej skoplikowany i drukuje multum dokumentów juz przy najprostszych czynnosciach ale umówmy się że mankamenty techniczne wszedzie wystepują. Płacą na czas to pewne, z urlopami nie ma problemu, pracy jest duzo i cisnienie z tym zwiazane jest nie raz bardzo wysokie ale tak jest wszedzie przy obecnym w Polsce agresywnym handlu i marketingu. Ludzie....jest duza rotacja, az tak duza ze nie zdazy się zrobić nawet klimat pracy - ludzie rotują ale kazdy ma też rózne upodobania finansowe.Najwazniejsze - negocjuj jak najwyzszą podstawę, zebyś się potem nie wkur.....ze przerób pracy i zarobki nie chcą się sprowadzić do wspólnego mianownika. to tyle.....
ciekawy2 2015-08-03 23:27:07
A powiedz mi kiedy macie zamiar wybudowac nowy magazyn?? Bo slyszalem ze takowy ma!powstac na Rybitwach, to prawda?? Pozdr
odon 2015-08-19 16:55:05
A od kogo takie informacje uzyskałeś bo wydaje mi się, że takie plany sprzedażowe i inwestycyjne powinny być wcześniej konsultowane z radą a przede wszystkim podane do publicznej wiadomości - w innym razie chyba byłoby podejrzenie możliwości korupcji ;) Dajcie znać jak sytuacja obecnie w firmie wygląda.
tomek 2015-09-04 09:11:48
hej pytanie do chlopakow z magazynu, ile tam zarabiacie? na slasku u "konkurencji" daja nam 2400 do 2800 brutto w zaleznosci od stazu pracy! a jak u Was?
Dominik 2015-09-18 23:22:11
Co prawda z konkurencji nie jestem, ale podpisuję się pod pytanie @tomek, bo sam jestem ciekaw ile magazynier może zarobić w Hydrosolarze. No i poza zarobkami zastanawiam się nad ogólnym dniem pracy, jak to u was wygląda pod względem godzin, obowiązków. Z góry dzieki za informacje zwrotna, pozdrawiam.
Till 2015-09-28 21:23:07
Pracowałem w Hydrosolar i każdemu polecam. Firma zapewnia bardzo dobre zarobki i zawsze na czas. Polecam każdemu komu chce się pracować.
polaw 2015-10-19 03:34:43
@Till ja to samo słyszałem! poza tym nie tylko pod względem pracy i zatrudnienia są dobrzy, ale też jeśli chodzi o produkty to mają całkiem ciekawy asortyment, teraz doszły jeszcze techniki grzewcze, instalacje, klimatyzacja czy odmiana inna czyli wentylacja no i też sprzęt do uzdatniania wody i sieci zewnętrznych.
gizan 2016-01-11 20:50:36
Jeżeli mnie oczy nie mylą to hydrosolar poszukiwał ostatnio specjalisty ds. handlowych. Czy wiecie jak ta rekrutacja się zakończyła czy może jeszcze trwa.
Jasny 2016-02-02 20:04:42
Wydaje mi się, że rekrutacja się już zakończyła @gizan bo oferty nie ma. Teraz szukają kogoś na Kraków na magazyn. I to jest fajna oferta, bo umowa o pracę, a do tego ciekawy socjal i myślę, że zarobki nie takie złe.
sushi 2016-02-08 21:45:51
Teraz pojawiło się u nich ogłoszenie na inżyniera sprzedaży online @Jasny. Zatrudnienie odbywa się na pełen etat, a możliwy jest samochód służbowy, ale wiadomo jakie są zarobki? Dzięki
sdfg 2016-02-13 19:11:30
mnie chyba bardzeij zainteresowalo ogloszenie dla magazyniera rowniez w Krakowie chodzi o przyjmowanie i rozładunek towarów kompletowanie towaru według zamówień dbałość o należyte składowanie
makjo 2016-02-15 20:08:46
Opis stanowiska jest podstawowoy na to miejsce pracy, rozładunek i przyjmowanie towarów, kompletowanie zamówień, obsługa wózka widłowego oraz proste prace magazynowe.
winyl 2016-03-02 19:28:00
z tego co mi wiadomo to w hydrosolarze w tej chwili poszukują dalej nowego dyrektora zarządzającego. To chyba trochę potrwa zanim kogoś wyłapią na to miejsce
mors 2016-05-11 16:03:54
Witam, Szukają teraz specjalisty ds. finansowych w Wrocławiu, a z opinii wynika,że są tam dobre warunki i niezłe zarobki. macie jeszcze jakieś przemyślenia związane z tą firmą? Pozdrawiam
Jaga 2016-06-02 12:30:12
Właśnie wróciłem z rozmowy o prace. Nie polecam :)
jk 2016-06-20 23:01:27
@Jaga naprawde niewiele mi to mówi :) podaj szczegóły co konkretnie ci sie nie podobało, dlaczego nie polecasz? bo widze ze szukaja nadal np przedstawicieli handlowych do gdańska ale i specjalistów :)
Zostaw swoją opinię o Hydrosolar - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosolar