Hydrosolar

anonim 2010-11-24 20:58
anonim 2010-11-24 22:12
anonim - 2010-11-24 20:58:32

BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo.

to dlatego cały czas szukają nowych ludzi do pracy, bo skoro tak nędznie płacą to znaczy, że ludziska wieją stamtąd drzwiami i oknami
Wrocław 2010-11-24 22:32
anonim - 2010-11-24 20:58:32

BARDZO, BARDZO MARNE ZAROBKI A PRACY DUzo.

Kolego, co jest grane w oddziale tej firmy we Wrocławiu, [usunięte przez moderatora].. pół firmy czy jak, bo szukają prawie na wszystkie stanowiska ??
anonim 2011-04-11 22:18
chyba uciekli do konkurencji z tego co i wiadomo
logan 2012-01-11 15:04
A jak ksztaltuja sie place, np specjalisty d/s handlu ? Jestem ciekawy bo duzo bylo ofert pracy na to stanowisko.
ciekawy 2014-01-24 08:36
Witajcie, jestem ciekaw jak prezentuje się sytuacja z płacami, atmosferą, kadrą, urlopami, etc. na głównym magazynie spółki w Krakowie, będę wdzięczny za wypowiedzi byłych lub obecnych pracowników. Pozdrawiam.
elekto 2015-04-17 09:32
Jak idziesz do pracy do Hydrosolar to musisz się wysoko sprzedać na rozmowie kwalifikacyjnej.jak nie wynegocjujesz sobie wysokiej podstawy to o podwyzce zapomnij przez długi długi czas.Premia - abstrakcja, owszem jest do zdobycia ale za kolosalne obroty choć mozesz mieć wrażenie ze jest bardziej uznaniowa niz prowizyjna. Firma ma takze swoje plusy, pomimo fuzji z Bims Plus praktycznie struktura pozostała bez zmian, zmienil sie program handlowy/komputerowy, jest trochę bardziej skoplikowany i drukuje multum dokumentów juz przy najprostszych czynnosciach ale umówmy się że mankamenty techniczne wszedzie wystepują. Płacą na czas to pewne, z urlopami nie ma problemu, pracy jest duzo i cisnienie z tym zwiazane jest nie raz bardzo wysokie ale tak jest wszedzie przy obecnym w Polsce agresywnym handlu i marketingu. Ludzie....jest duza rotacja, az tak duza ze nie zdazy się zrobić nawet klimat pracy - ludzie rotują ale kazdy ma też rózne upodobania finansowe.Najwazniejsze - negocjuj jak najwyzszą podstawę, zebyś się potem nie wkur.....ze przerób pracy i zarobki nie chcą się sprowadzić do wspólnego mianownika. to tyle.....
ciekawy2 2015-08-03 23:27
A powiedz mi kiedy macie zamiar wybudowac nowy magazyn?? Bo slyszalem ze takowy ma!powstac na Rybitwach, to prawda?? Pozdr
tomek 2015-09-04 09:11
hej pytanie do chlopakow z magazynu, ile tam zarabiacie? na slasku u "konkurencji" daja nam 2400 do 2800 brutto w zaleznosci od stazu pracy! a jak u Was?
Till 2015-09-28 21:23
Pracowałem w Hydrosolar i każdemu polecam. Firma zapewnia bardzo dobre zarobki i zawsze na czas. Polecam każdemu komu chce się pracować.
Jaga 2016-06-02 12:30
Właśnie wróciłem z rozmowy o prace. Nie polecam :)
jk 2016-06-20 23:01
@Jaga naprawde niewiele mi to mówi :) podaj szczegóły co konkretnie ci sie nie podobało, dlaczego nie polecasz? bo widze ze szukaja nadal np przedstawicieli handlowych do gdańska ale i specjalistów :)
Alicja 2017-04-26 12:17
@Jaga, dlaczego nie polecasz? Powiedz kilka słów więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej. Jakie pytania usłyszałeś, co konkretnie wzbudziło Twoją niechęć? Przede wszystkim o jakie stanowisko się ubiegałeś? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy zależny jest od docelowego stanowiska.
Zostaw swoją opinię o Hydrosolar - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosolar