DT MAX , ul.TRAMWAJOWA 11

Opinie o DT MAX , ul.TRAMWAJOWA 11

anonim 2010-11-24 19:41:00
DT MAX,ul.Tramwajowa 11 - Rekrutacja - Ostrzężenie
---------------------------------------------------------
DT MAX,ul.Tramwajowa 11- tajemnicza firma "Słucham" od bardzo długiego czasu zasypuje Gratkę i Express dużą liczbą ofert z pracą, są to ogłoszenia typu: "praca od zaraz", "młodych mężczyzn od zaraz", "Różne stanowiska" itp. podając różne numery telefonów komórkowych, gdy dzwonimy pod każdy z nich odbiera dziewczyna i wita nas słowami "Firma słucham", gdy odpowiadamy że my w sprawie oferty o pracę dostajemy kilka pytań: "Pana/Pani wiek", "Pana/Pani wykształcenie", "gdzie Pan/pani ostatnio pracowała", gdy odpowiemy na nie otrzymujemy odpowiedź: "Przykro nam, nie znajdziemy dla Pana/Pani żadnej pracy". Przy próbie dowiedzenia się czegoś więcej na temat owej tajemniczej firmy "Słucham" dziewczyna staje się arogancka i każe nam "przestać się mądrować". Do niedawna myślałem że ta tajemnicza firma "Słucham" to jakiś prywatny pośredniak, ale po przeprowadzeniu małego "śledztwa" dowiedziałem się że ta tajemnicza firma to DT MAX, z ul. Tramwajowej 11 - dystrybutor CYFRA+, werbująca naiwnych ludzi na stanowisko akwizytora, w żadnym z zamieszczonych ogłoszeń ani w rozmowie nie podają nazwy firmy ani konkretnego stanowiska. A oto kilka ich numerów telefonów które podają przy ogłoszeniach:
[usunięte przez administratora]
Telefonów mają więcej, ale te akurat zanotowałem.

Pozdrawiam wszystkich aktywnie szukających pracy.
anonim 2011-01-25 23:05:22
firma o kant dupska pracowałem tam 3 miesiące ZAŁOSNE, banda dorosłych ludzi którzy nie potrafią znalezc sobie prawdziwej uczciwej pracy. po ostatnich artykułach w telewizji na temat firmy euroactiv w których pokazywali w jaki sposób oszukują ludzi jeszcze bardziej odradzam prace w tej firmie !!!! zwykła praca akwizytora płace beznadziejne nigdy nie wiesz ile zarobisz i czy wogole zarobisz !!!! wieczny stres !!!! jezdzisz tramwajami i autobusami po miescie i udajesz przedstawiciela handlowego ,żenada okropna !! byłem tam juz "trenerem" to taki człowiek który szkoli nowych ludzi i powiem wam ze wszystko to sciema kazdy nowy który tam przyjdzie w sprawie pracy usłyszy dokładnie to samo :"postanowiłem dać panu szanse . zapraszam jutro na szkolenie" na szkoleniu kazdy słyszy ze dostaje najlepszego trenera !!!! potem od rana jakies dziwne spiewanie zeby pracownicy na siłe sie polubili bieganie klaskanie jak w przedszkolu
potem bach na miasto , latanie od rana do nocy po mieszkaniach i sciemnianie o grupowych podłączeniach do telewizji cyfrowej !! sciemy typu : jesli pani nie wezmie cyfry to nie bedzie tv trwam!! którego i tak nie ma w ofercie cyfry +, albo ze jest obowiązek bo cała polska przechodzi na sygnał cyfrowy !! i tak cały dzien tylko nieliczni ludzie są przyjemni i chcą wysłuchac , ale wiekszosc krzyczy i blużni a nie daj boze spotkasz osobe( którą sciemniłeś na cyfre) gdzieś na ulicy potem !! ja tak miałem ,wielka awantura !! no a na wieczor styrany i zmeczony wracasz do biura i znowu bieganie spiewanie tarzanie sie po ziemi i klaskanie .ehhhh najgorsza praca jaką miałem > teraz znalazłem stałą prace i wiem ze na 100% zgarne pod koniec miesiąca 1700 i nie martwie sie o nic , w cyfrze nigdy nie wiesz czy coś zarobisz moze byc tak ze przez dwa tygodnie NIC nie zarobisz a do tego jeszcze wydasz albo na paliwo do auta albo na bilety no i jeść i pić przeciez tez trzeba a jak to robić skoro nie mamy nawet grosza przy duszy a najczesciej tacy ludzie tam przychodzą!!!!!
podsumowując: firma "koguciK" niepewne zarobki brak ubezpieczenia fałszywe umowy o prace latanie od dnia do nocy po mieszkaniach zima lato wiosna jesień a ty w garniaku po miastach wsiach polach itp no i zero czasu na zycie prywatne "czasami nawet w niedziele sie pracuje !!!! i prosze nie wierzyć we wszystko co pracownicy tej firmy mowią na forach "oni są okropnie zmanipulowani tez taki byłem !!!!!!!
no i ich firma nie padła ofiarą zadnego oszusta TO ONI są [usunięte przez administratora] jakich mało !!!!!!

Z MOJEJ STRONY SERDECZNIE CHCIAŁBYM PRZEPROSIĆ LUDZI KTORYCH NACIĄGNĄŁEM NA TĄ GÓWNIANĄ CYFRE +

a ten pan z pomalowanymi paznokciami to pan [usunięte przez administratora] a pani sekretarka to jego panna do bzykania hehh
Zostaw swoją opinię o DT MAX , ul.TRAMWAJOWA 11 - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DT MAX , ul.TRAMWAJOWA 11