Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o.

Opinie o Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o.

Anonim 2010-11-24 13:59:10
Ludzie !!!!!! Europejskie Centrum Edukacji , Centrum Rozwoju Inicjatyw Technologicznych oraz EuroContakt to 3 firmy i jeden prezes, jedna wielka ściema, nie polecam, poczytajcie sobie o tych firmach i sami ocencie
Janek 2011-02-10 01:54:37
Cześć wam,
Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest godna pochwały, miałem przyjemność współpracy. Pragnę wyrazić swoją opinię na ich temat i powiadam szczerze, że przedsiębiorstwo jest solidna. Europejskie Centrum
macho 2011-05-04 01:56:20
O znowu bezrobotni spać nie mogą ?? wyrzuceni na pastwę bezrobocia ?? , he,he !!! Tak trzymac geje i nieudacznicy !
dzeff 2011-05-04 02:04:33
Cześć wam, Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest spoko , miałem przyjemność współpracy. Pragnę wyrazić swoją opinię na ich temat i powiadam szczerze, że ekipa jest solidna. Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o. jest przyjazna dla pracownika, wiadomo że mają swoje wymagania ale to przecież normalne. Mogę polecić wam Europejskie Centrum Edukacji Polska - European Education Center Poland Sp. z o.o.. No i nie ma u nich miejsca dla cieniasów ! I bezmózgów !
Kris 2012-07-11 15:52:54
Zgadzam się, pracowałem tam kilka lat i z perspektywy czasu jestem zadowolony, praca jest ciężka ale po stażu zarobki są bardzo dobre a w gratisie doświadczenie, jakiego nie zdobędzie się w pierwszej lepszej pracy.Polecam
nietonie 2012-09-04 19:30:40
buhaha
We 2016-05-20 21:36:02
No ja uważam, że warto tutaj aplikować i to bardzo
Zostaw swoją opinię o Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Edukacji-Polska Sp. z o. o.