ZUH Elektropoz

Poznań

Opinie o ZUH Elektropoz

Dominik 2013-05-12 15:32:58
Witam. 27.04.2013 zakupilem pralkę Candy Slim GOY105DF. Po dostarczeniu i montażu przez sklep okazalo się., że podczas uzytkowania pod pralką gromadzi się woda, po prostu cieknie po podłodze łazienki. Zadzwoniłem do serwisu podanego w książce gwarancyjnej, czyli do Poznania pod nr tel 61/8666124 ul.Kolejowa 1/3. Serwisant przyjechał 1 raz 8 maja. stwierdził,że woda nie cieknie i można kontynuować eksploatację i w razie czego dzwonić na jego nr kom 604420213 .W kolejnym dniu znów woda ciekła. Kolejny raz przyjechał ten sam serwisant pan [usunięte przez moderatora], było to 10 maja. Godzinę przed jego przyjazdem włączyłem pralkę, żeby widział wyciekającą wodę. stwierdził,że woda nie cieknie z pralki, lecz z fugi między płytkami w podłodze... To tyle. Moje pytanie brzmi: co mam teraz zrobić? Wyrzucić tą pralkę i kupić sobie nową w nadziei, że tym razem będę mógł liczyć na szczęście? Bo na poznański serwis w wykonaniu p. [usunięte przez moderatora]liczyć nie można. Pozdrawiam.
OK 2015-04-22 12:52:51
po prostu OK
Maryś 2016-02-17 21:44:57
Totalna tragedia! 4 razy zgłaszana awaria zmywarki. Umówione 3 terminy naprawy na każdy z nich niestety nikt nie przyjechał. Brak kontaktu. Serdecznie nie polecam!!!!! Obsługa tragiczn!
NICK 2016-07-12 11:56:30
Witam,
Niestety muszę potwierdzić opinię przedmówców. Serwis niesolidny, nie reaguje na telefony. Nie sposób się dodzwonić. Nie dotrzymuję umówionych terminów (po prostu nie zjawiają się).
Chyba czas najwyższy, aby producenci sprzętu odebrali im prawo nazywania się "serwisem".
Marta 2016-11-10 14:35:54
Firma Elektropoz ma gdzieś klienta! Zamknijcie ta firmę i nie róbcie z siebie i ludzi głupków ! Nieterminowi , niesłowni , to jakaś kpina a nieprofesjonalna firma ! Dodzwonienie sie graniczy z cudem !
Zostaw swoją opinię o ZUH Elektropoz - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUH Elektropoz