logo Zepter

Będzin

Opinie o Zepter

anonim 2010-11-24 12:14:10
Witam wszystkich
Na pierwszej rozmowie miła Pani mówi jak to sie zarabia u nich podstawe 2000 brutto super sprawa + prowizja od sprzedaży. Następnie jest szkolenie i cos o aneksie zeby miec 8 h dziennie pracy. Na sam koniec pami juz po podpisaniu umowy mowi ze aby dostac aneks trzeba zrobic 14 spotkac wśród znajomych i dopiero będzie aneks i wspomniana podstawa. Wprowadzają od samego początku w błąd. Na dodatek jak powiedziałem ze nie zrobie tyle spotkac i ze odchodze to pani w pańce chyba sie zorientowała ze przesadziła nieco ale mnie to juz nie obchodziło. Ktos ma pytania na każde odpowiem. A firme odradzam za oszukiwanie i wprowadzanie w bład od samego początku. Pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy
żenada 2010-12-02 00:12:55
Miałem tak samo tylko co ja sie jeszcze dowiedzialem to to nie jest umowa o prace tylko umowa agencyjna czyli zarobisz ile sprzedasz a te 2 tys zł to atrapa
aaa 2011-01-11 17:19:49
zgadza się, jak ja bym sie dowiedział ze jest umowa agencyjna to bym obrał tylko jeden kierunek - drzwi :). I prawde trzeba robic na nia i na siebie....no comment
bałagan 2016-04-27 18:03:59
To skoro podstawa zarobków wynosi 2 tysiące złotych to przecież jest to dość opłacalna opcja, bo i tak doliczane są do tego odpowiednie prowizje do tego.
Zostaw swoją opinię o Zepter - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zepter